Antalya Havalimanı Adrasan Transfer

   ADRASAN

          Adrasan; eski adı Çavuşköy olan belde Kumluca’ya 2 kilometre uzaklıktadır. Antalya ile Adrasan arası mesafe 75 kilometredir. Adrasan Beydağları’nın yamaçlarında bulunan koyu ile doğayı doyasıya yaşamanızı sağlayacak güzelliklerle doludur. Fethiye, Olympos, Kemer gibi merkezlere yakın bir konumda olmasının avantajları bulunmaktadır. Aynı zamanda en güney bölge olarak da Adrasan Koyu güneyin incisidir.

ANTALYA HAVALİMANINDAN ADRASAN’A ULAŞIM

          Antalya Havalimanı ile Adrasan arası mesafe 104 kilometredir. Transfer CLK VİP araçlarımız ile bu mesafeyi yaklaşık 1 saat 20 dakika da kat etmeniz için hizmet vermekteyiz. Sizleri Antalya Havalimanından karşılayarak otelinize ulaşmanız vasıtası ile huzurlu ve konforlu bir yolculuk geçirmenizi sağlıyoruz.

GEZİLECEK YERLER

          Adrasan tarihe çok yakın bir konumda yer almasının yanı sıra sakin ve sükun içinde bir koyu da barındırmaktadır. Tatilden beklenti doğrultusunda tercihinizi yapmanız mümkün. Sakin ve dinlence dolu bir tatil isterseniz bu belde ve Adrasan koyu kesinlikle işinizi görecektir. Sene boyunca biriken yorgunluğu, stresi atmak için Adrasan Koyuna uzanarak manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Huzuru bünyenize aşılayan bu tatil beldesinde tüm stres ve yorgunluğunuzu atacaksınız. Tatil güzel, dinleniyoruz ancak Antalya’nın muhteşem tarihine şahitlik etmek isterseniz de gezilecek birçok yer bulunuyor.

GELİDONYA FENERİ

          Manzara keyfine varmak ve bu yol ile de sporunuzu yapmak için Gelidonya Feneri’ni ziyaret edebilirsiniz. Bu fener muhteşem manzarası ile hayranlığınızı kazanacak bir yer. Ancak Antalya engebesi göz önünde bulundurulursa bu yolda emek harcamayı göze almanız gerekmektedir.

DURUSU

          Buraya Adrasan Koyundan düzenlenen tekne turu aktivitesi ile katılmanız mümkün. Daha sakin bir yer göreceğiniz kesin ancak eşsiz manzarası ile büyülenmek ve huzuru içinize depolamak için katılabileceğiniz bir aktivitedir.

OLYMPOS

          Olympos sahili ve antik kenti ile yakın mesafede iken tarih ve doğa harikası bu yerle buluşmanızı öneriyoruz. Antik kent içinden geçilerek ulaşılan sahili büyüleyici bir doğayı gözlerinizin önüne seriyor. Aynı zamanda antik kentte geçireceğiniz vakit edineceğiniz bilgiler tatilinize renk katacak bir sosyal aktivite olacaktır.

ÇIRALI

          Olympos ile komşu olan bu bölge esrarengiz taşları ile ün salmış durumda. Yanartaşlar olarak anılan ve kaynağı görünmeyen ateşlerin çıkması muhteşem bir görsel oluşturuyor. 250 – 300 metre yükseltide bulunan Yanartaşlar için dağ tırmanıyor olmanıza mutlaka değecek.

KONAKLAMA

          Çeşitli otelleri ve konaklama ihtiyacına yönelik alanları bulunan belde de tercihinize uygun tesis seçimini yapmanızı öneriyoruz. Aynı zamanda erken rezervasyon seçeneklerinde faydalanmanız da tatilinizi daha uygun fiyatlara mal etmenizi sağlayacaktır.

TRANSFER CLK

          Transfer CLK firması olarak Antalya Havalimanından otelinize, otelinizden Antalya Havalimanına ulaşımınızı garantiye almak adına bizim tercih etmenizi diliyoruz. Güven ve huzurlu bir ortam amacıyla profesyonel bir ekip ile sizlere hizmet vermek adına bulunuyoruz. Konfor ve sakin bir ulaşımı karşılamanız için transfer işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda rezervasyon ile bizlere ulaşabilirsiniz. Online işlemler ile gerçekleştirmek isterseniz www.transferclk.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Adrasan