Antalya Havalimanı Alanya Transfer

Antalya Havalimanı Alanya Transfer

Yaz aylarında tatil bölgelerinde turist akımının arttığı en işlek bölgelerden bir tanesi de Alanya bölgesidir. Yerli ve yabancı turist sayısının giderek arttığı bölgelerin başında gelen Alanya yaz aylarının gelmesiyle birlikte de en çok turist alan bölgeler arasındadır. Gün geçtikçe yazlar ilerledikçe turizm olarak kendini her daim geliştiren Alanya 2018 yaz senesinde de tatilcilerini beklemektedir. 

Uzak kesimlerden gelen insanlar genellikle tatillerinden zaman kalsın ve aynı zaman da yapacakları işlerin daha çok olması sebebiyle de uçak yolculuklarını tercih edip Andan Menderes Havalimanına inmektedirler. Bizler de transfer clk olarak sizlerin indiğiniz andan itibaren havalimanında sizleri karşılayarak Alanya bölgesine transferinizi gerçekleştirmekteyiz. Bizim sayemizde tatilinizi en konforlu bir şekilde başlayarak hem zamandan tasarruf edeceksiniz hem de yapacağınız tatilinize en hızlı şekilde ulaşabileceksiniz. Yapmış olduğumuz transfer hizmetleri ile birlikte uzman ekibimiz sayesinde sizlere en iyi hizmeti sağlayarak en iyi şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu sayede yapılmış olan her türlü ulaşımımız da sizlerin güvenliğini bir numara da tutarak çok dikkatli bir şekilde sizleri Alanya bölgesine ulaştırmaktayız. Sizler için oluşturmuş olduğumuz uzman ekibimiz ile birlikte yolculuklarınız en güvenli şekilde geçerek sizlere en iyi tatil başlangıcı sunmaktayız. Antalya Havalimanı Alanya Transfer olarak en iyi transferleri gerçekleştirerek sizlerin tatiliniz için yollara da daha fazla vakit kaybetmemeniz için çalışmaktayız. Transfer şirketi olarak her zaman yolcularımızın sağlıklı, konforlu ve güvenilir bir şekilde yolculuk yapmalarını ön planda tuttuğumuz için sizlerin en iyi şekilde bu yolculuklardan olumlu bir şekilde ayrılmanız için çabalamaktayız. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz her olumlu taşımacılık bizler için çok önemlidir. Çünkü yapmış olduğumuz taşımacılığın sonucunda sizlerin bizler için verdiği olumlu raporlamalar bizlerin müşteri potansiyellerini arttırmaya yönelik olduğundan ötürü sizlere karşı göstermiş olduğumuz tutum bizlerin gün geçtikçe müşteri potansiyellerimizi arttırmaya yönelik olmaktadır. Bu yüzden sizler ile yapmış olduğumuz çalışmalarımız da gün geçtikçe kalitemizi ve konforumuzu arttırarak sizlere en iyi şekilde transfer aşamamızı gerçekleştirmekteyiz. Yapmış olduğumuz transferle ile Antalya bölgesinin en iyi transfer şirketi konumuna gelmenin de mutluluğunu yaşamaktayız.

          ALANYA 

  Artık sadece Türkiye’nin değil dünyanın en gözde tatil merkezlerinden biridir Alanya.  Turizmin geliştiği konaklama imkanlarının büyük ölçüde çoğaldığı ve herkesin tarzına ayrı ayrı hitap edilecek şekilde geliştirmesiyle dünyanın her yerinden yoğun talep görmektedir.  

Alanya'ya Ulaşım  

      Alanya'ya en kolay ve konforlu yoldan uçak yolcuğu ile gelebilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerden Alanya'ya sayısız uçak seferleri düzenlenmektedir. Yaklaşık 1 ya da 1 buçuk saatlik yolculuk ile Alanya'ya ulaşabilirsiniz. Ayrıca yaz aylarında artan talep ile otobüs seferlerinde de büyük bir ölçüde artış yaşanmaktadır. Artık gelişen yollarımızla birlikte Alanya'ya ulaşmak konforlu hale gelmiştir.  

Antalya Havaalanından Alanya'ya Ulaşım 

          Yolculuk sonrası hemen kalacağımız yere varmak isteriz. Bu yüzden size konforlu ve uygun fiyatlı Antalya VIP Transfer Araçlarından biri olan Transfer CLK firmamızı öneririz. Transfer CLK ile kısa zamanda istediğiniz yere avantajlı bir şekilde ulaşmış olacaksınız.  

Alanya'da Nereleri Gezebilirim? 

      Deniz tatiliniz için muazzam bir tercih olmasının yanı sıra doğal güzelliği, tarihsel ve kültürel mirasları ile de tatilcileri büyülemektedir. Sadece çok güzel plajlarında deniz keyfi yapmak istemeyenlerin, çevreyi görmek ve tanımak isteyenler için işte Alanya'da gezilmesi gereken müthiş yerler.  

Fosforlu Mağara 

         İsminde de anlaşılacağı gibi jeolojik bir oluşum harikası olan bu doğal mağarada çeşitli ışık oyunları oluşuyor. Ulaşımı sadece küçük teknelerle yapılan bu mağarada renklerin dansıyla birlikte denize girmek ayrı bir eğlence katıyor. 

Atatürk Müzesi 

          Klasik eski Alanya evlerinin izlerini taşıyan bir yapıdır. 1935 yılında Mustafa Kemal Atatürk'ün burada bir müddet kalması ile birlikte tarihi bir güzelliğe kapılarını açmış bulunuyor. 1984 yılında sahibinin bağışlaması üzerine müze haline getirilen bu yapının ilk katında Atatürk'e ait bazı eşyalar ve tarihi belgeler bulunmaktadır. Üst katında ise çalışma odası bulunuyor. Mutlaka görülmesi ve o an ki tarihe şahit olmak isteyenlerin gitmesi gereken bir yerdir.  

Şifa Kaynağı Damlataş Mağarası 

            Solunum sıkıntısı çekenlerin, astım ve bronşit gibi solunumla alakalı hastalıkları bulunan kişilerin şifa bulduğu mucizevi bir doğa harikasıdır. Gerçekten şifanın doğada olduğunun kanıtı olan bu mağarada sıcaklık yaz kış fark etmeden her zaman 23.3 derecedir ve %98 nem oranına sahiptir. Alanya'dan sadece 1 km uzaklıkta bulunuyor. Doğanın oluşturduğu bu muazzam yapıyı görmeden tatilinize son vermemeniz önerilir. 

Alanya Kalesi 

              13. Yüzyılda Selçuklu Hükümdarı Alaaddin Keykubat tarafından Helenistik Roma döneminin kale kalıntılarının yanına inşa ettirilmiştir. 250 metre yükseklikte olan bu kale adeta bir açık hava müzesidir. Ayrıca bu güne kadar korunabilmiş tek Selçuklu Kalesi olma özelliğini taşıyan bu yer mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler arasında başta gelmektedir.  

Kızıl Kule 

                Aynı şekilde yine Alaaddin Keykubat tarafından yaptırılan ve halen sapasağlam ayakta durabilen en önemli tarihi miraslardan biridir. Kalenin en tepesine çıkarsanız Alanya'yı 360 derecelik bir açıyla seyredebilirsiniz.  

Alanya'da Başka Ne Yapabilirim? 

               Alanya'da yapılacak bir çok etkinlik vardır. Tekne turlarına katılarak hem denizin ve maviliğin ortasında keyif sürersiniz hem de isterseniz dalış eğitimi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Jeep ve ATV safarileri yaparak ayrı bir maceraya ortak olabilirsiniz.  

Alanya'da Ne Yiyebilirim? 

              Deniz ürünlerinin en taze ve en çok çeşidi bulunan yerlerden birisi olmakla beraber çeşitli yöresel mezeleri ile de ünlüdür. Sahil kenarında sırayla oluşturulmuş restoranlarda isterseniz hem balık yiyip hem de mezelerin keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca Akdeniz ikliminin turunçlarıyla ünlü reçellerini ve tatlılarını yemeden geçmeyin deriz. 

Transfer CLK 

  Şehirde en uygun fiyatlı ve konforlu transfer firmalarının başında gelmektedir. Transfer CLK, ulaşmak istediğiniz yere  hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım hizmeti sunmaktadır. İsterseniz sizi otelinizden alıp Antalya Havaalanına, isterseniz de havaalanından direk otelinize ulaştırmaktadır. Bu transferleri online olarak rezervasyon yaptırmak ve daha fazla bilgi alabilmek için www.transferclk.com sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 

Antalya Alanya Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Alanya  Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.


Antalya Havalimanı Alanya

Kleopatra  Palmera  Beach Hotel  Transfer,

Hotel Royal Alanya  Transfer,

Görgülü Kleopatra Beach Hotel  Transfer,

Kleopatra Muz Hotel Alanya  Transfer,

Hotel Melissa Alanya  Transfer,

Celine Hotel  Transfer,

Life Hotel Alanya  Transfer,

Kleopatra Ada Hotel  Transfer,

Balık Hotel Alanya  Transfer,

Anahtar Apart Hotel  Transfer,

Yeni Acun Apart  Transfer,

Kleopatra Fatih Hotel Alanya  Transfer,

 Ada Apart Hotel Alanya  Transfer,

Tuna Apart Otel  Transfer,

Hotel Kleopatra Royal Palm  Transfer,

Akman Beach Apart Otel Alanya  Transfer,

Akya Apart Hotel  Transfer,

Kleopatra Dreams Beach Hotel  Transfer,

Belle Ocean Apart Hotel  Transfer,

Öğretmen Evi  Transfer,

Kleopatra Alış Hotel  Transfer,

Kleopatra Beach Hotel  Transfer,

Hedef Kleopatra Golden Sun  Transfer,

Kleopatra Arsi Hotel  Transfer,

Hilal Hotel Alanya  Transfer,

İkiz Hotel Alanya  Transfer,

Özcan Hotel Alanya  Transfer,

Kleopatra Blue Life Apart Hotel Alanya  Transfer,

CLEOPATRA GOLDEN BEACH OTEL  Transfer,

Kleopatra Beach Yıldız Otel  Transfer,

Kleopatra Güngör Hotel  Transfer,

Nehir Apart Hotel Alanya  Transfer,

Aydın Hotel Alanya  Transfer,

TAÇ CLEO APART OTEL  Transfer,

Kleopatra South Star Otel  Transfer,

Kleopatra City Hotel Alanya  Transfer,

MY Diva Hotel Alanya  Transfer,

Atak Apart Hotel Alanya  Transfer,

Best Life Apart Hotel Alanya  Transfer,

Hotel Blue Star  Transfer,

Alaaddin Beach  Hotel  Transfer,

Smartline Sunpark Beach Hotels  Transfer,

Palmiye Beach Hotel  Transfer,

Sunprime Alanya Beach Hotel  Transfer,

Xpera Saray Beach Hotel Alanya  Transfer,

Azak Hotel Alanya  Transfer,

Şavk Hotel Alanya  Transfer,

Elysee Hotel Alanya  Transfer,

Grand Okan Hotel  Transfer,

Grand Zaman Hotel  Transfer,

Hatipoglu Beach Hotel Alanya  Transfer,

Sara Hotel  Transfer,

Gardeneia Hotel  Transfer,

Riviera Hotel & Spa Alanya  Transfer,

Sultan Sipahi Resort Hotel  Transfer,

Kahya Hotel Alanya  Transfer,

Aysev Hotel Alanya  Transfer,

Kleopatra Carina Hotel Alanya  Transfer,

Gray Wolf Hotel  Transfer,

Remi Hotel Alanya  Transfer,

Gallion Hotel  Transfer,

Saray Apart  Transfer,

Alanya Aslan Kleopatra Beste Hotel  Transfer,

Alin Hotel  Alanya  Transfer,

Havana Apart Hotel Alanya  Transfer,

Uzel Hotel Alanya  Transfer,

Musti Apart Alanya  Transfer,

Caligo Apart  Alanya  Transfer,

Aslan Hotel Alanya  Transfer,

WASA CİTY HOTEL ALANYA  Transfer,

Xperia Grand Bali Hotel  Transfer,

Hedef Rose Garden Otel  Transfer,

Diamore Hotel Alanya  Transfer,

Karat Hotel Alanya  Transfer,

Grand Zaman Garden Hotel  Transfer,

Miray Hotel  Transfer,

Kleopatra Blue Hawai Hotel  Transfer,

Alaiye Kleopatra Hotel  Transfer,

Tac Premier Hotel & Spa  Transfer,

Sun Park Marine  Transfer,

Delfino Hotel Alanya  Transfer,

Bilkay Hotel Alanya  Transfer,

Angora Apart Alanya  Transfer,

Green Park Apart  Transfer,

Lonicera City Hotel  Transfer,

Palmiye Park Apart  Transfer,

Kleopatra Micador Hotel  Transfer,

Smartline Sunpark Aramis  Transfer,

Riviera Apart  Transfer,

Kleopatra Tower Apart Hotel  Transfer,

Elite Orkide Suite & Hotel  Transfer,

Flower Garden Apart Otel  Transfer,

May Flower Hotel  Transfer,

Sun Park Garden  Transfer,

ELYSEE GARDEN FAMILY HOTEL  Transfer,

Best House Hotel ve Apart  Transfer,