Antalya Havalimanı Beldibi Transfer

BELDİBİ 

           Akdeniz'in muazzam denizinin kıyısında olan Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı olan bir tatil beldesidir. Tarihle iç içe olan beldeye, neredeyse tüm dünya ülkelerinden turist gelmekte ve bu tarihi ve muazzam doğayı görmektedir. Son yıllarda turizmin gelişmesiyle tercih listelerinin başını zorlayan Beldibi, Kemer'e bağlı olmasıyla büyük bir avantaj sahibidir.  

Beldibi'ne Ulaşım 

          Uçak İle Ulaşım İmkanı; Uçak ile birçok yere en hızlı ve rahat şekilde ulaşabilirsiniz. Bu yönden en çok tercih edilen seyahat aracıdır. Günümüzde gelişen uçak alt yapı sistemleri ile insanlar artık eskisinden daha konforlu bir yolculuk geçirmektedir. Büyük şehirlerden Antalya'ya yaklaşık 1, 1 buçuk saatte gelirsiniz. Bu kadar kısa olması ile tatilinizin zaman planlamasına avantaj sağlamaktadır.  

           Otobüs - Araba İle Ulaşım İmkanı; Otobüs firmalarının gelişmesi ile otobüs yolculuklarına olan talepte artmaktadır. Gelişen yollar ve seyahat süresini en aza indiren tüneller ile birlikte otobüs yolculukları bir kabus olmaktan çıkmıştır. Özellikle yaz dönemlerinde sayısız sefer olmasına rağmen otobüs bileti bulmak çok zor olabilir. Eğer kişisel aracınız ile geliyorsanız yol üstündeki çeşitli yerlere uğrayarak tatil maceranıza erkenden başlayabilirsiniz.  

Antalya Havaalanın'dan Beldibi'ne Ulaşım 

          Uçaktan indiğimizde hemen kalacağımız yere gitmek isteriz. Bunun için havaalanların'da bulunan birçok transfer aracı vardır. Antalya transfer firmalarından biri olan Transfer CLK sizi en hesaplı bir şekilde gideceğiniz yere kadar bırakmaktadır. Rahat ve avantajlı bir şekilde ulaşım hizmeti veren Transfer CLK günün her saati kesintisiz bir şekilde Antalya içi transferi sağlamaktadır.  

Beldibi'nde Nereleri Gezebilirim? 

          Kemer'e bağlı olan Beldibi'nde gezecek birçok yer mevcuttur. Öncelikle masmavi denizinin olduğunu plajlarda deniz keyfi yapmadan asla dönmeyin. Mavi bayraklı, berrak sularında yüzerken kendinizi çok hafiflemiş hissedeceksiniz. Beldibi tarihin her kesiminden kalıntılara sahip bir yerdir. Bu yüzden tarih severler için mutlaka gidilip görülmesi gerekir. Özellikle Antik Kentleri ile ülkemizde önemli bir yere sahip olan Akdeniz bölgesinde bu tür şeyler gözden kaçırılmamalıdır. Tarihin neredeyse bütün devletlerin, imparatorlukların kalıntısı bulunan Phaselis Antik Kenti'ne uğramadan geçmeyin. O zamanlarda yaşarmışcasına bir hisse kapılacağınız ve dönemin olanaklarına ve yapılarına şahit olacağınız bu yerde tarihi içinize çekmek mümkün olacaktı. Doğal güzelliklerin de ise Göynük Koyu ve Beldibi Mağarası oldukça meşhurdur. Bu doğal oluşumların getirdiği güzelliğe kimse kayıtsız kalamazken, oralara gittiğinizde ayrılmak sizin için gerçekten çok zor olacaktır. Çevrelerinde bulunan çeşitli oturma yerlerinde ise yorulursanız, dinlenip muazzam manzaranın keyfini sürebilirsiniz.  

Beldibi'nde Başka Ne Yapabilirim? 

           Kemer'in merkezine inip, çeşitli alışverişler yapabilirsiniz. Tekne turlarına katılıp denizin mavi büyüsüne kapılabilirsiniz ayrıca aynı zamanda dalış eğitimi alarak maviliğin diplerine doğru ilerleyebilirsiniz. Jeep ve ATV safari turları düzenleyen firmalar ile birlikte tatilinize ayrı bir macera katabilirsiniz.  

Beldibi'nde Ne Yiyebilirim? 

              Denizin kıyısında sıralı olarak bulunan restoranlarda güzel bir balık ziyafeti çekebilirsiniz. Ayrıca yöresel tatlar ile hazırlanan mezelerinden tatmadan geçmeyin. Kahvaltılarda yöresel malzemelerden yapılmış kahvaltılıkları özellikle de oranın en meşhur turunç reçellerini yemeden tatilinizi sonlandırmayın. 

Transfer CLK Kimdir? 

              Transfer CLK, Antalya Havalimanından, Antalya içine yolcu transferi yapmak için kurulmuş olan bir şirkettir. En hesaplı ve en konforlu transfer firmaları arasında gelen Transfer CLK'nın en büyük amacı müşteri memnuniyetini kazanmaktır. İsterseniz havalimanından otele ya da otelden havalimanına transferlerinizi sağlayarak işinizi büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Müşteriye karşı olan saygılı ve titiz tutumuyla ön plana çıkan bu firmadan daha fazla bilgi almak ve online rezervasyon işlemleri için www.transferclk.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.  

 

Antalya Beldibi Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Beldibi Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Beldibi


Crystal Flora Beach  Transfer,

İmeros Hotels  Transfer,

Nirvana Hotels  Transfer,

Renaissance Hotel  Transfer,

Champion Hotel  Transfer,

Club Salima Hotel  Transfer,

Zigana Hotel  Transfer,

Amara Club Marine  Transfer,

Rixos Sungate Hotel  Transfer,

La Peria Resort  Transfer,

Club Sunbel Hotel  Transfer,

Belport Hotel  Transfer,

Aqua Bella Belant Hotel  Transfer,

Onkel Hotel  Transfer,

Sea Gull Hotel  Transfer,

Imperial Elegance Hotel  Transfer,

Sumela Garden Hotel  Transfer,

Grand Ring Hotel  Transfer,

Pine Resort Hotel  Transfer,

İmperial Sunland Hotel  Transfer,

İmperial Premıer Hotel  Transfer,

Ege Montana Hotel  Transfer,

Club Hotel Rama  Transfer,

Rama Beach Hotel  Transfer,

Grand Park Kemer  Transfer,

Premıer Palace Hotel  Transfer,

Belpınar Club Hotel  Transfer,

Beltur Hotel  Transfer,

Viev Kemer Hotel  Transfer,

Sentido Sultan Hotel  Transfer,

Selçukhan Hotel  Transfer,

Endam Hotel  Transfer,

Asia Hotel  Transfer,

Akisia Hotel  Transfer,

Green Garden Apart  Transfer,

Gönül Palace Hotel  Transfer,

Ipsos Hotel  Transfer,

Tal Hotel  Transfer,

Venüs Hotel  Transfer,

Helene Hotel  Transfer,

More Hotel  Transfer,

Adress Hotel  Transfer,

Larissa Hotel  Transfer,

Rixos Beldibi Hotel  Transfer,

Larissa Garden Hotel  Transfer,

Beldiana Hotel  Transfer,

Aybel Inn Hotel  Transfer,

Akka Antedon Hotel  Transfer,

Matiate Hotel  Transfer,

Magıc Sun Hotel  Transfer,

Catamaran Resort Hotel  Transfer,

Larissa Mare Beach  Transfer,

Ring Beach Hotel  Transfer,

Sun Merry Hotel  Transfer,

Derin Hotel  Transfer,

Carelta Beach Hotel  Transfer,

Golden Sun Hotel  Transfer,