Antalya Havalimanı Belek Transfer

Antalya Havalimanı Belek Transfer

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte günümüzde sıcak denizlere inmek isteyen pek çok insan bulunmaktadır. Akdeniz bölgesinin çekici sıcaklığı ile birlikte yaz aylarının başlamasıyla birlikte Akdeniz bölgesine yerli ve yabancı olmak üzere turist akını başlamıştır. Oluşturulmuş olan tatil konseptinin ulaşımını uçak ile sağlayan yolcularımız bizler sayesinde Antalya Havalimanından Belek bölgesine transferini gerçekleştirirken en huzurlu ve en konforlu bir şekilde transferi sağlamaktayız. Transfer CLK sayesinde yaptığımız her transfer de siz değerli yolcularımızın güvenliğini ve arzularını ön planda tutarak sizlerin isteklerine göre transferimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede yapılacak transferler en huzurlu şekilde geçerek en iyi şekilde transferi gerçekleştirmenin de mutluluğunu yaşamaktayız. Tatil bölgelerine özellikle de Antalya’ya ulaşımın uzak olması sebebiyle kara yoluyla gelen tatilciler uzun süren yolcuklardan sonra tatilleri boyunca yorgunluktan ve uzun yol yolculuğundan sonra hem zamanlarından feragat ediyorlar hem de yorulduklarından ötürü güzel bir tatil geçiremiyorlar. Bu sebeplerden ötürü çoğu yerli ve yabancı turistler hava yoluyla Antalya’ya gelerek havaalanı üzerinden transfer sağlamaktadırlar. Bu sayede hem tatillerine daha çok zaman ayırıp hem de kendi taraflarınca yorulmadan tatillerine devam etmektedirler. Transfer CLK sayesinde yapmış olduğumuz transferler sizlerin güvenliği için uzman şoförlerimiz ile sağlanarak en iyi şekilde ulaşımı gerçekleştirmekteyiz. 
TRANSFER CLK olarak bu zamana kadar Antalya Havalimanı üzerinden sağlamış olduğumuz transferler ile birlikte sizlerin en hızlı şekilde otellere ya da istediğiniz başka bir yere ulaşımınızı sağlayarak güveninizi kazanmaktayız. Kazanmış olduğumuz güveniniz ile birlikte çevrenize bizleri anlatarak gün geçtikçe müşteri potansiyelimizi arttırmaktasınız. Bizler de sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için transfer CLK olarak her geçen gün hizmet kalitemizin üstene koyarak en iyi şekilde hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Antalya Havalimanı üzerinden Belek bölgesine yapmış olduğumuz transferler ile hem sizlerin hızlı bir şekilde tatilinize devam etmenizi sağlayarak aynı zamanda da taksiye vereceğiniz paranızın da cebinizde kalması sağlamaktayız. Bu sayede en ucuz maliyet oranıyla konforlu ve rahat bir ulaşım ile tatilinize en güvenilir şekilde başlamış olmaktasınız.

Belek

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı olan belek 2012 de mahalle olmuştur. Çokça tercih edilmesi ile bir tatil köyü olarak en işlek turizm merkezlerinden biri haline gelmiştir.

Yıl boyunca çalışırken bir yandan da tatil zamanının gelmesini bekleriz. Karlar yağarken, soğuklarla, yağmur ve çamurla uğraşırken sımsıcak kumlara yatmakla, denizde yüzmekle ilgili tatil hayalleri kurarız. Antalya’da Serik ilçesindeki Belek çok tercih edilen, doğallığı bozulmamış bir tatil beldesidir. Bu küçük belde yaz ayları geldiğinde yerli ve yabancı turistlerle dolup taşmaktadır. Şimdi sizlere unutulmaz anılarla dönülecek tatil beldelerinden olan Belek’i tanıtalım.

Antalya havalimanından Belek’e Nasıl ulaşılır?

Yaşadığınız yerden otobüs ya da kendi aracınızla Antalya’ya, oradan da Belek’e ulaşabilirsiniz. Farklı şehirlerden yola çıkanlar Belek’e Burdur, Kütahya, Afyon gibi şehirler üzerinden devam edebilir. Antalya’ya ulaşıldığında Belek’e gidebilmek için otobüs terminalindeki şehir içi hatları kullanılmalıdır. Genel tercih olarak uçak kullanıldığından  Antalya havalimanı belek transfer hizmeti ilk tercihiniz olması tavsiyemizdir.

Antalya havalimanından Belek’e ulaşım

Ankara veya İstanbul’dan uçağa binerseniz 1 saat 15 dakika gibi bir sürede Antalya Havalimanında olursunuz. Merkez’e yaklaşık 40–43 km uzaklıktaki Belek’e havalimanından sonra Transfer CLK nın Antalya VIP transfer araçları ile  20 dakikada ulaşabilirsiniz. Antalya Belek transfer için taksi firmalarını tercih etmektense Transfer CLK firmamızı tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Belek’te neler yiyebilirim

Belek denize olan yakınlığı ile olmasa olmazlarından olan balık yiyebilirsiniz. Deniz manzaralı restoranları ile bu eşsiz tadın keyfine doyamayacaksınız. Ayrıca karpuz ve turunç reçellerini de tatmanızı tavsiye ederiz. Hatta isterseniz evinize dönerken yanınıza bir kavanoz reçelde götürebilir bu keyfi evinizde de hissedebilirsiniz.

Belek’te nereleri görülmelidir?

Böylesi özel bir tatil beldesine gelenler günlerini dolu dolu geçirmelidir. Öncelikle Aspendos, Dinler Bahçesi, Perge, Sillyon gibi tarihi merkezleri, Kurşunlu şelalesi ve nefis golf saha ve tesislerini görmenizi tavsiye ederiz. Bar lar, Club ler ile canlı müzik keyfini yaşayarak geçireceğiniz en iyi otellerin bulunduğu Belek ilçemi diye düşündüren bu mekânları kısaca tanıtalım.

Aspendos Tiyatrosu

Belek’e gelenlere kesinlikle görmesi tavsiye edilen yerlerden biri Aspendos’tur. 2000 yıllık bir geçmişe sahip olan bu önemli amfitiyatro yaklaşık olarak 20.000 kişilik kapasiteye sahiptir ve iyi korunmuştur. Günümüzde hala kullanılan, mükemmel bir akustiğe sahip olan ve sırrı hala çözülemeyen bu antik tiyatro M.Ö 2. yüzyıl sonlarında yapılmıştır.

Dinler Bahçesi

Kasım 2004’te açılmış olan Dinler Bahçesinde sinagog, cami ve kilise üçlüsü bir araya toplanmış ve kültürleri kaynaştırmıştır. Üç farklı dine ait mekânlar ibadet edecek herkesi ayrım yapmadan kucaklamaya hazırdır.

Perge Antik Kenti

Helenistik döneme ait olduğu bilinen Perge Antik Kentinde ziyaret edilebilecek yerler agorası, anıtsal çeşmeleri, akropolisi ve hamamlarıdır. Antalya’nın Aksu ilçesi sınırlarında bulunan, milattan 5000 yıl öncesine uzanan Perge Antik Kentinin UNESCO Dünya Miras Listesi’ne alınması önerileri vardır.

Sillyon Antik Kenti

Sillyon bozulmadan çok iyi bir şekilde korunarak bugüne ulaşmış antik bir kenttir. Sillyon ve Aspendos’un çok yakınındaki Uçansu Şelalesi ile Zeytinlitaş Mağarası da görülecek yerler listesinde yer almalıdır.

*Kurşunlu Şelalesi

Çok sayıda kuş türünün yaşadığı şelale çevresinde heyecan verici keşifler yapabilir, suların altında kalan mağaraya ulaşmayı deneyebilir,  bol oksijen eşliğinde pikniğinizi yapabilir, alabalığınızı yiyebilirsiniz. Belek’e gelenlerin bu harika şelaleyi görmemesi büyük kayıp olacaktır.

*Golf sahaları

Belek mükemmel tasarımlı büyük golf sahalarıyla meşhurdur. Golf sporuna ilgi duyanlar nefis manzarasıyla birlikte bu tesislere hayran kalacaktır. Küçük ama adını duyurmuş bu tatil beldesindeki golf sahalarında golf oynamayı veya bilmiyorsanız golf dersleri almayı düşünebilirsiniz.

Belek’te başka neler yapılabilir?

Belek tatilinde yapılabilecek aktivite çoktur.  Belek’in çam ormanlarının çevirdiği koylarında, mavi bayraklı harika kumsallara sahip plajlarında güneşlenebilir, sularına atlayıp serinleyebilir, yüzebilir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı keyfi muhteşem otellerin plajlarında da alabilirsiniz. Belek halk plajı, Taşlıburun mevkiindeki plaj, Phaselis plajı, İçkum plajı ve İskele mevkiindeki plaj buradaki popüler plajlar arasındadır. Ayrıca belek halk plajı da mevcuttur.  Belek’te su sporları da yapılabilmektedir. Yapacağınız gündüz faaliyetleri sizleri kesmeyecekse gece hayatının da harika olduğunu söylemeliyiz.

Transfer CLK

Antalya Havalimanı Belek’e transfer’ i en rahat şekilde sağlayan Transfer CLK sizin için uygun bir fiyat aralığında hizmet veriyor. Günün her saatinde Transfer CLK gerek otelden Antalya Havalimanına, gerekse Antalya Havalimanından Belek’e transferlerini gerçekleştiriyor. Bu transferleri www.transferclk.com online olarak da adresinden yapabiliyorsunuz.

Antalya Belek Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Belek Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.Antalya Havalimanı Belek

Rixos The Land Of Legends Hotels  Transfer,

Titanic Golf Club  Transfer,

Club Asteria Belek Hotel  Transfer,

Club Megasaray Hotel  Transfer,

Adora Resort Hotel  Transfer,

Crystal Tat Beach Golf Resort & SPA  Transfer,

IC Hotels Santai Family Resort  Transfer,

Green Maxx Hotel  Transfer,

Sirene Golf Belek Hotel  Transfer,

Kempinski Hotel The Dome Belek  Transfer,

National Golf Club  Transfer,

Titanic Deluxe Golf Belek  Transfer,

Belcon Hotel  Transfer,

Sarp Hotel  Transfer,

Innvista Hotels Belek  Transfer,

Kaya Palazzo Golf Resort  Transfer,

Kaya Belek Hotels  Transfer,

Regnum Carya Golf & Spa Resort  Transfer,

Melisa Garden Hotel  Transfer,

Maya World Belek  Transfer,

Sentido Zeynep Golf Resort  Transfer,

Robinson Club Masmavi  Transfer,

Altis Resort Hotel & Spa  Transfer,

Papıllon Belvil  Transfer,

Bellis Deluxe Hotel  Transfer,

Selectum Luxury Resort  Transfer,

Sueno Deluxe Belek  Transfer,

Calista Luxury Resort  Transfer,

Sueno Hotels Belek  Transfer,

Gloria Sport Arena  Transfer,

Cornelia Diamond Golf Resort Spa  Transfer,

Susesi Luxury Resort  Transfer,

Ela Quality Resort Hotel  Transfer,

TUI Magıc Life Water World  Transfer,

Cornelia Diamond Golf Resort Spa  Transfer,

Belconti Resort Hotel & Spa  Transfer,

Limak Arcadia Golf & Sport Resort  Transfer,

Paloma Grida Resort & SPA  Transfer,

Güral Premier Belek Hotel  Transfer,

Spice Hotel & Spa  Transfer,

Adam & Eve Hotel  Transfer,

Maxx Royal Belek Golf Resort  Transfer,

Voyage Belek Golf & Spa  Transfer,

Armas Hotel Belek  Transfer,

TUI Magıc life İmperial  Transfer,

Cornelia De Luxe Resort - Belek Golf  Transfer,

Papıllon Ayscha Hotels  Transfer,

Marıtım Pine Resort Club  Transfer,

Limak Atlantis Deluxe Hotel  Transfer,

Gloria Verde Hotels  Transfer,

Papillon Zeugma Relaxury  Transfer,

Troy Aqua Park  Transfer,

Rixos Premıum Belek Hotels  Transfer,

Cesars Temple Resort Hotels  Transfer,

SENTIDO Letoonia Golf Resort  Transfer,

Gloria Golf Resort  Transfer,

Gloria Serenity Resort  Transfer,

Gloria Golf Hotels  Transfer,

Xanadu Resort Hotel  Transfer,

Robinson Club Nobilis  Transfer,

Granada Luxury Belek  Transfer,

Anex Sky Hotel  Transfer,

Kurt Hotel  Transfer,

Ceres Hotel  Transfer,

Riverside Hotel  Transfer,

Sensitive Premium Resort & Spa  Transfer,

Alva Donna Exclusive Hotel & Spa  Transfer,

Siam Elegance Hotels & SPA  Transfer,

Crystal Family Resort & SPA  Transfer,

Novia Dionis Resort & Spa  Transfer,

Maxholiday Hotels Belek  Transfer,

Sensimar Belek Resort & Spa  Transfer,

Sherwood Dreams Resort  Transfer,

Kirman Belazur Resort & Spa  Transfer,

Crystal Waterworld Resort & SPA  Transfer,

Throne Seagate Hotel  Transfer,

Aydinbey Famous Resort  Transfer,

Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa  Transfer,

Belek Beach Resort Hotel  Transfer,

Crystal Paraiso Verde Resort & SPA  Transfer,

Lykia World & Links Golf Antalya  Transfer,