Antalya Havalimanı Çamyuva Transfer

ÇAMYUVA 

      Plajları ve muazzam koyları ile neredeyse tüm dünyanın ilgi odağı haline gelen Çamyuva, Antalya'nın Kemer ilçesine bağlıdır. Tarihi noktalara yakınlığı ile bilinen bu yere özellikle yaz dönemlerinde birçok turist gelmektedir. Lüks otellerinin olmasının yanı sıra konaklayabileceğiniz şirin ve uygun fiyatlı birçok pansiyon bulunmaktadır.  

Çamyuva'ya Ulaşım 

         Uçak İle Ulaşım; En konforlu, en rahat, en kısa ulaşım aracı olarak bilinir. Son yıllarda gelişen uçak firmaları ile birlikte çok avantajlı bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Özellikle yaz döneminde Antalya'ya sayısız uçak seferleri düzenlenmektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir'den yaklaşık 1 – 1 buçuk saatte ulaşabilirsiniz.  

           Otobüs - Araba İle Ulaşım; Son yıllarda gelişen otobüs firmaları ve yollar sayesinde kara yolculukları artık daha konforlu ve rahat bir hale gelmiştir. Uzun bir yolculuk türü olsa da bir yerler görerek gitmek isteyenler için vazgeçilemeyen bir tercihtir. Eğer kişisel aracınız ile gelmek isterseniz geçtiğiniz şehirlerin içerisinden geze geze gelebilirsiniz. Böylece tatil sizin için daha erken başlamış olur.  

Antalya Havalimanından Kemer Çamyuva'ya Ulaşım 

              Ne kadar kısa ve rahat olsa da tüm yolculuklar gibi uçak yolculuğu da yorucudur. Bu yorucu yolcuğun ardından hemen konaklayacağımız yere gitmek isteriz. Bunun için birçok seçenek vardır. Otobüsler, taksiler, havaalanlarında bulunan transfer araçları, metro istasyonu bu seçeneklerin birkaçıdır. Rahat ve avantajlı bir şekilde gideceğiniz yere ulaşmak istiyorsanız Transfer CLK firmasını öneriyoruz. Transfer CLK, Antalya Havalimanında bulunan VIP transfer firmasıdır. 7/24 aralıksız bir hizmet sunan Transfer CLK ile avantajlı ve hızlı bir şekilde gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz.  

Çamyuva'da Nereleri Gezebilirim? 

                 Deniz severlerin ve su sporları sevenlerin hiç vazgeçemediği, ilk defa gelenlerin ise her yıl mutlaka bir kere uğradığı yer olarak bilinir Çamyuva. Gelişen turizmimiz ile artık birçok aktivite imkanı sunan bu yerde tatiliniz çok eğlenceli geçecek. Ayrıca kafa dinlemek ve rahatlama tatili için geldiyseniz hiç vazgeçemeyeceğiniz bir yerdir. Öncelikle Çamyuva Kemer'e bağlı olduğu için Kemer'in bütün güzellikleri ve tarihi ile iç içesiniz demektir.  

                    Tarihte, hakkında sayısız rivayet, efsane ve hikaye okuduğumuz Yanartaş... Sonsuz bir ateş kaynağı olarak bilinmektedir. Tarihte kimi devletler tarafından lanetli sayılmış, kimi topluluklar tarafından ibadet yeri olmuş bir yerdir. Son yapılan araştırmaya göre, bu oluşan mucizevi doğal oluşumun altında doğalgaz kaynağı bulunduğu ve havayla temasa geçince yandığı tespit edilmiştir.Kemer Çamyuva'ya gittiyseniz mutlaka görmeniz gereken bir yerdir. Oradan sonra Olimpos'a gidip mitolojiyi içinize çekebilir ve daha nice tarihe şahit olabilirsiniz. Ayrıca Olimpos'un manzarası görülmeye değerdir. Phselis Antik Kenti'ne uğramadan Çamyuva'dan gidilmez. Asırlar boyunca neredeyse tüm medeniyetlere ev sahipliği yapmış bu yerde tarihi anlara ve tarihi yaşanmışlıklara şahit olacaksınız ve etkisinden çıkamayacaksınız. 

 Kemer Çamyuva'da Ne Yiyebilirim? 

                          Balık severlerin ilk durağı olan bu yerde Akdeniz'in muazzam iklimiyle birlikte çıkan balık çeşitleriyle balık keyfi sürebilirsiniz. Denize sıfır olarak dizilmiş restoranlarda hem balığın hem de doğal lezzetlerle hazırlanmış mezeleri tadabilirsiniz. Kahvaltı zamanın ise oranın çok meşhur olan turunç reçellerini tadabilir ve yöresel olarak hazırlanmış diğer lezzetlerini tadabilirsiniz.  

Çamyuva'da Başka Ne Yapabilirim? 

                             Çeşitli turlar ve etkinlik acentalar tarafından düzenlenen Jeep ve ATV safarilerine katılarak tatilinize ayrı bir heyecan kazandırabilirsiniz. Tekne turları ile denizin maviliğine kendinizi bırakabilirsiniz. Ayrıca tekne turu ile isterseniz dalış eğitimi alarak denizin derinliklerine doğru dalabilirsiniz. Su sporları sevenlerin vazgeçilmez noktası olan Çamyuva'da eğitmenlerle birlikte birçok su sporu aktivitesine ve yarışmalarına katılabilirsiniz. Plajlarında deniz keyfi yapmadan, sıcak kumlarında yatmadan Çamyuva'dan gidilmesi asla tavsiye edilmez.  

Antalya Çamyuva Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Çamyuva Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Çamyuva

Hotel Armas Beach Labada  Transfer,

L'Oceanica Hotel Hotel  Transfer,

Lucida Beach Hotel  Transfer,

White Lilyum Hotel  Transfer,

Stardust Beach Hotel  Transfer,

L'Oceanica Hotel Annex  Transfer,

Blauhimmel Hotel  Transfer,

Larissa Inn Hotel  Transfer,

Time Apart Hotel Çamyuva

İlimyra Hotel  Transfer,

Palma Rosa Hotel  Transfer,

Okay Apart Çamyuva Transfer,

Deja Vu Hotel  Transfer,

 Çamyuva Resort Transfer,

Las Palmeras Hotel Çamyuva  Transfer,

Mom's Hotel  Transfer,

Stella Hotel  Transfer,

Sinatra Hotel  Transfer,

Çamyuva Beach Hotel  Transfer,

Elit Life Hotel  Transfer,

Zena resort  Transfer,

Sunland Beach Hotel  Transfer,

Larissa Sultan's Beach  Transfer,

Pasha's Princess  Transfer,

Pine House Hotel  Transfer,

Fantasia Hotel De Luxe  Transfer,

Simena Sun Club  Transfer,

Simena Hotel  Transfer,

Simena Villaları Çamyuva  Transfer,

Çam Garden Hotel Çamyuva  Transfer,

Club Marco Polo  Transfer,

Club Akman Park ( larissa hotel ) Transfer,

Kilikya Resort Çamyuva  Transfer,

Akman Beach Çamyuva  Transfer,

Robinson Club Çamyuva  Transfer,