Antalya Havalimanı Cikcilli Transfer

Cikcilli

Antalya ilimizin gözde tatil merkezlerinden biri olan Alanya ilçemizin en önemli tatil merkezi olan Cikcilli tatil beldemiz Antalya havalimanından 180 tl gibi uygun fiyat tarifesi üzerinden vip araç transfer hizmeti sunmaktayız. Eşsiz havası ve doğal güzellikleri ile her yıl binlerce yerli ve yabancı tatilcilerimize ev sahipliği yapan Cikcilli tatil merkezimizde Antalya havalimanına Transfer CLK Antalya havalimanı araç transfer firması olarak tatilcilerimize uygun fiyat üzerinden vip araç transfer hizmetleri sağlamaktayız.

Güler yüzlü ve sıcak kanlı insanları ile tatilcilerimiz muhteşem bir tatil keyfi sunan Cikcilli tatil beldemiz merkezinden ayrıca kusursuz bir şekilde vip araç turları da düzenlemekteyiz. Bu sayede Transfer CLK Antalya havalimanından Cikcilli tatil bölgesine vip araç transfer firması olarak tatilcilerimizin Cikcilli tatil beldemizi daha yakından tanımasına destek olmaktayız.

Cikcilli'de Ne Yenir, Ne İçilir?

Antalya ilimiz havalimanından veya yaşadığınız il üzerinden aracınız ile veya tercihiniz doğrultusunda şehirler arası seyahat hizmeti sunan firmalar üzerinden Cikcilli tatil beldemize geldiğinizde, beldemiz merkezi alanında hizmet sunan birbirinden görkemli ve uygun fiyatlı restaurantlarımızda Cikcilli tatil beldemize özgü olan birbirinden lezzetli yemek türlerimizden tadabilir ve Cikcilli tatil beldemize özgü olan birbirinden lezzetli soğuk içeceklerimizden içebilirsiniz.

Birbirinden lezzetli çorba türleri, birbirinden lezzetli ev tipi yemekleri, birbirinden lzeetli kebap ve pide türü yemekleri, birbirinden lezzetli ev tipi gözleme yemekleri, birbirinden lezzetli balık türü yemekleri, birbirinden lezzetli sebzeli yemekleri sayesinde hayran kalacağınız Cikcilli tatil beldemizde bulunan lokantalarımız üzerinden lezzetli yemeklerimizden tatmanızı tavsiye etmekteyiz. Ayrıca bol köpüklü soğuk ayranımızdan ve soğuk soda türü sularımızdan da içmeden Cikcilli tatil beldemizden ayrılmamanızı tavsiye ederiz.

Cikcilli'de Gezilmesi Gereken Yerler Nerelerdir?

Alanya tatil bölgemizin gözde tatil merkezi Cikcilli tatil beldemize geldiğinizde tatil beldemiz sınırları içerisinde yer alan gezilmesi gereken yerlerimizi görmenizi tavsiye ederiz.

Alanya Kalesi

Alanya ilçemizde yer alan tarihi Alanya Kalemizi görmenizi ve hatıra resimlerinizi çektirmenizi tavsiye ederiz. Eşsiz bir tarihi atmosfere sahip olan Alanya Kalemiz, bu sayede her tatil döneminde binlerce yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından ziyaret edilmektedir.

Kleopatra Plajı

Cikcilli tatil yöremizin en önemli simgelerinden biri olan Kleopatra Plajımızı da görmenizi tavsiye ederiz. Muhteşem deniz havası ve eşsiz sahili sayesinde hayran kalacağınız Kleopatra Plajımızda muhteşem bir tatil süreci geçirebilirsiniz.

Dimçay

Alanya ilimizin en gözde görülmesi gereken alanlarından biri olan Dimçayımız, muhteşem güzelliği sayesinde her yıl yüzlerce tatilcilerimiz tarafından ziyaret edilmektedir. Bu bakımdan Cikcilli tatil beldemize geldiğinizde Dimçayımızı da görmenizi tavsiye ederiz.

Kızıl Kule

Cikcilli tatil beldemizin en önemli simgelerinden biri olan Kızıl Kulemiz, bu sayede her yıl binlerce yerli ve yabancı Cikcilli tatilcilerimiz tarafından ziyaret edilmektedir. Muhteşem bir görünüme ve romantik bir havaya sahip olan Kızıl Kulemiz'de Cikcilli tatiliniz sürecinde görmeniz gereken yerler arasında bulunmaktadır.

Alanya Tersanesi

Alanya ilçemizin en önemli simgelerinden biri olan Alanya Tersamizi görmenizi tavsiye ederiz. Birçok özellikleri sayesinde yüzlerce tatilcilerimize ev sahipliği yapan Alanya Tersanemizde hatıra resimlerinizi çektirebilirsiniz.

Dim Mağarası

Cikcilli tatil beldemiz sınırlarında yer alan Dim Mağaramız, görkemli ve ilginç görünümü sayesinde her yıl yüzlerce tatilcilerimize ev sahipliği yapmaktadır. Bu bakımdan Cikcilli tatil beldemize geldiğinizde Dim Mağaramızı da görmenizi önermekteyiz.

Alanya Bahçeleri

Cikcilli tatil beldemize geldiğinizde Alanya Bahçelerimizi de görmenizi tavsiye etmekteyiz. Bol oksijenli havası ve huzur verici atmosferi sayesinde her yıl yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilerimize ev sahipliği yapan Alanya Bahçelerimizde keyifli bir Cikcilli tatili geçirebilmektesiniz.

Cikcilli'de Başka Neler Yapılabilir?

Cikcilli tatil beldemizde ayrıca birçok eğlenceli aktivitelere katılabilmektesiniz. Alanya tatil bölgemizde yer alan Alanya Arkeoloji Müzemizi ziyaret edebilir, muhteşem Cikcilli kuş bakışına sahip olan Alara Kalemizi görebilir ve Alanya tatil bölgemizde keyifli teleferik turlarımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca Cikcilli tatil beldemizde keyifli deniz turlarına ve gezilere katılabilir ve tatil grubunuz ile birlikte keyifli ve eğlenceli kamp etkinlikleri düzenleyebilirsiniz. Cikcilli tatil beldemize geldiğinizde beldemiz merkezinde yer alan birbirinden güzel hediyelik eşya mağazalarımız üzerinden uygun fiyata hediyelik eşyalarımızdan satın alabilirsiniz. Daha birçok özellikleri bulunan Cikcilli tatl beldemizi daha yakından görmeniz için sizleri Cikcilli tatil beldemize beklemekteyiz.

Antalya Havalimanı Cikcilli