Antalya Havalimanı Çolaklı Transfer

ÇOLAKLI 

       Antalya'da Manavgat ilçesine bağlıdır. Son yıllarda en çok tercih edilen tatil beldeleri arasına girmeyi başarmış olan Çolaklı, kafa dinlemek isteyenlerin ve tarihi dokuyla bir arada olmak isteyenlerin mutlaka gitmesi gereken bir yerdir. Konaklama seçeneklerinin artması ile birlikte oraya giden turist sayısı da oldukça fazlalaşmıştır. Doğal güzellikleri ve doğal oluşumlu tarihi ile Antalya'nın gözdesi haline gelen Çolaklı'da unutamayacağınız bir tatil geçireceksiniz.  

Çolaklı'ya Ulaşım 

         Araba ve Otobüs İle Ulaşım; Yolların gelişmesi ve genişlemesiyle artık kara ulaşımı eskisi kadar rahatsız ve yorucu değildir. Aksine özellikle otobüs firmalarının gelişmesi ile kara yolculuğu konforlu bir hal almaktadır. Büyük şehirlerden ortalama 9-10 saatte Antalya'ya ulaşabilirsiniz. Özellikle yaz dönemi açılınca otobüs bileti bulmakta zorlanabilirsiniz.  

          Uçak İle Ulaşım; En kısa e en konforlu ulaşım şekli kabul edilir. Uçak firmalarının da gelişmesi ve sunduğu ayrıcalıklara yolculuğunuz hem hesaplı olur hem de seyahat süreci zamanınızdan çalmamış olur. Büyük şehirlerden ortalama 1, 1 buçuk saat süren bu yolculukta yaz dönemi bazen hiç bilet bulunmamaktadır.  

Antalya Havaalanından Çolaklı'ya Ulaşım 

             Havaalanında, merkeze götürmek için transfer firması  bulunmaktadır. Bu transfer firmalarından en çok tercih edilenler başında gelen Transfer CLK firması müşteri memnuniyeti ile her zaman ilgiyi üzerinde toplamıştır. Transfer CLK VIP araçları ile gitmek isteğiniz yere kısa zamanda ve avantajlı olarak gidebilirsiniz. Ayrıca Transfer CLK firması ile otelinizden havaalanına da transfer sağlayabilirsiniz.  

Çolaklı'da Nereleri Gezebilirim? 

Apollon Tapınağı 

                Tarihi harika olarak bilinen bu yer Side Antik Kenti'nin devamı olarak bilinmektedir. Neredeyse her tarihi çağa şahit olmuştur. Özellikle tarihe ilgisi olanlar ve her devri merak edenler için çok güzel bir gözlem yeri olacak Apollon Tapınağı'na hayran kalacaksınız. Buranın diğer bilinen bir özelliği ise gün batımı manzarasıdır. Sadece bu gün batımı manzarası için bile sayısız turist çeken bu yere mutlaka gün batımına doğru gidilmesi tavsiye edilir.  

Side Antik Kenti 

                 Her tarihi devrin yaşadığı, neredeyse tarih devletlerinin birer iz bıraktığı Side Antik Kenti'nde o dönemlere şahit olacak ve tarih içinde kısa bir yolculuk yapacaksınız. Eskiden en işlek liman kentlerinden biri olan bu yerde sahilden başlayıp kentin iç kısımlarına kadar uzanır. Girişinde minik mini dükkanları ile de ünlüdür. Sahil kesimindeki bankalara oturarak manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz.  

Side Antik Tiyatrosu 

                   Tarihi bir sanat eseri, neredeyse tüm tarihi devirlerin sanatını gösterdiği bir yer Side Antik Tiyatrosu. Devasa büyüklükte bu yer de tarihin her kokusunu içinize çekeceksiniz.  

Monumental Fountain (Nymphaeum) 

                    Side Antik Kenti'ne girişte mutlaka görülmesi gereken bir tarihi baş yapıt. Her tarihi devirden birer izler barındıran bu yerde tarih içinde kaybolacaksınız. Tarihi kentleri ile meşhur olan Side - Çolaklı'da tarihe ilginiz ve merakınız varsa sadece bu kenti görmek için bile buraya gelebilirsiniz.

Çolaklı'da Ne Yiyebilirim? 

                   Deniz kenarında oluşu ve tarihle kaplı bu yerde sahil kenarlarına sıralanmış bir şekilde oluşturulan restoranlarda balık keyfini doruklarda yaşayabilirsiniz. Ayrıca yöresel ürünleriyle hazırlanan mezelerini de tatmadan geçmeyin deriz. Kahvaltıda ya da atıştırmalık olarak hazırlanan yöresel lezzetlerini ve oranın en önemli turunç reçellerini tatmanızı tavsiye ederiz.  

Çolaklı'da Başka Ne Yapabilirim? 

                     Jeep ve ATV safarilerine katılarak tatilinize ayrı bir heyecan katabilirsiniz. Tekne turlarına katılıp denizin ortasında maviliğin tadını çıkartabilirsiniz. Ayrıca bu tekne turlarında dilerseniz dalış eğitimi alabilirsiniz. Birbirinden güzel plajlarında keyif yapabilir, mavi bayraklı kumsallarında uzanıp denizde ferahlayabilirsiniz.  

 

Antalya Çolaklı Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Çolaklı Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Çolaklı 


Süral Garden Hotel  Transfer,

Royal Alhambra Palace  Transfer,

Süral Resort Hotel  Transfer,

Side Glamour Resort & Spa  Transfer,

Club Grand Aqua  Transfer,

Club Grand Side  Transfer,

Alba Queen Hotel  Transfer,

Maxholiday Hotels Stone Palace Side  Transfer,

Alba Royal Hotel  Transfer,

Defne Dream  Transfer,

Diamond Elite ve Spa Hotel  Transfer,

Can Garden Resort  Transfer,

Club Side Coast Hotel  Transfer,

Club Hotel Sidelya  Transfer,

Hane Sun Hotel  Transfer,

Kamelya Collection Fulya Hotel  Transfer,

Kamelya Collection Selin Hotel  Transfer,

Kamelya Collection Exclusive Hotels  Transfer,

Kamelya K Club  Transfer,

Adalya Art Side  Transfer,

Sultan Of Side Hotel  Transfer,

Side Sungate Hotel & Spa  Transfer,