Antalya Havalimanı Denizyaka (Lykia World) Transfer

 Lykia Wolrd Denizyaka Ne Yenir, Ne İçilir, Gezilecek Yerler, Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Antalya ilimizin Manavgat ilçesine bağlı bir köy olan Denizyaka, Antalya il merkezimize 55 kilometre ve Manavgat ilçemize ise 38 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Eski ismi Niğit olan Denizyaka mahallemizin toplam olarak yüzölçümü ise 12 kilometre kare olup, köyümüz ortalama olarak 1 kilometrelik sahil şeridi boyunca uzanmaktadır. Mısır, buğday ve sebzecilik gibi birçok farklı türden geçim kaynakları yer alan Denizyaka köyümüzde başlıca geçim kaynağı ise, küçük düzeyli balıkçılıktır.

Lykia World Denizyaka Köyümüzde Ne Yenir Ve Ne İçilir?

Yöresel yemekler bakımından zengin olan Denizyaka köyümüzde, birçok deniz ürünleri yemekleri, lezzetli sebzeli ev yemekleri ve mısır türü lezzetli ev yemekleri olmak üzere birçok türden lezzetli yemekler tüketilmektedir. Ayrıca bol köpüklü ayran da tüketilen Denizyaka mahallemiz, bu özellikleri sayesinde Antalya ilimizin en gözde mahalleleri arasında yer almaktadır.

Lykia World Denizyaka Köyümüzde Gezilmesi Gereken Yerler

Muhteşem deniz sahillerine sahip olan Denizyaka mahallemizde gezilmesi gereken birçok muhteşem yerler yer almaktadır. Denizyaka köyümüzü ziyaret ettiğinizde, köyümüzde uygun fiyatlar üzerinden hizmetler sunan birbirinden güzel restaurantları ziyaret edebilir, Denizyaka mahallemizde yer alan renkli meydanı görebilirsiniz.

Lykia World Denizyaka Köyümüz Neden Yoğun Bir Şekilde Tercih Edilmektedir?

Manavgat ilçemizin gözde mahallesi olan Denizyaka mahallemiz, eşsiz havası, huzur veren görünümü, lezzetli yemekleri ve sıcak kanlı insanları sayesinde, birçok yerli ve yabancı tatilciler tarafından ziyaret edilmektedir. Bol oksijenli havası sayesinde tatilcilerine muhteşem bir tatil süreci sunan Denizyaka mahallemiz, görkemli çarşıları ve muhteşem meydanı sayesinde, Manavgat ilçemizin en ço yerli ve yabancı tatilcilerin uğrağı merkezler arasında yer almaktadır. Ayrıca her bütçeye hitap eden muhteşem ev yemeklerinin sunulduğu restaurantların Denizyaka mahallemizde yer alması, birçok yerli ve yabancı tatilcilerin buraya akın etmesini sağlamaktadır.

Lykia World Denizyaka Köyümüze Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Antalya ilimize tatil yapmaya karar verdiğinizde, yerli ve yabancı tatilciler tarafından tercih edilen Denizyaka köyümüzü de ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz. Muhteşem görünümü ve sıcak kanlı insanları ile sizleri kendine hayran bırakacak Denizyaka mahallemizde ekonomik bütçeniz doğrultusunda muhteşem konaklama hizmetleri sunan otellerde harika bir tatil süreci geçirebilirsiniz.

Antalya il merkezimiz üzerinden kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz Denizyaka köyümüze sizlere sunduğumuz Antalya havalimanı araç transfer son model araçlarımız ve deneyimli Antalya havalimanı araç sürücülerimiz sayesinde daha erken ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

2006 tarihinden buyana Antalya havalimanından ve Antalya il merkezinden Denizyaka köyüne sunduğumuz profesyonel ve uygun fiyat tarifeli Transfer CLK Antalya havalimanı araç transfer firmamızın kurumsal web sitesi üzerinden Antalya havalimanından Denizyaka köyüne havalimanı araç transfer online rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Denizyaka Köyümüzde Rahat Bir Tatil Süreci Sizi Bekliyor

Antalya ilimizin görkemli köylerinden biri olan Denizyaka köyümüzde muhteşem bir tatil süreci yaşayacağınızı Transfer CLK Antalya havalimanından Denizyaka köyüne araç transfer firması olarak sizlere garanti ediyoruz. Kaliteli bir tatil açısından aradığınız tüm özelliklere sahip olan Denizyaka köyümüzde, daha düşük fiyatlar üzerinden oteller bulabileceğiniz hakkında da ayrıca Transfer CLK Antalya havalimanından Denizyaka köyüne havalimanı araç transfer firması olarak sizlere yardımcı oluyor düşük fiyatlar üzerinden keyifli tek turlarına katılmanızı Transfer CLK Antalya havalimanından Denizyaka köyüne araç transfer firması olarak sağlıyoruz.

Denizyaka Köyümüze Gitmek İstediğinizde Transfer CLK Antalya Havalimanı Transfer Firmamız İle İletişime Geçebilirsiniz

Birçok yerli ve yabancı Antalya ilimiz tatilcileri tarafından tercih edilen Transfer CLK Antalya havalimanı araç transfer firması olarak sizlere Antalya havalimanından ve internet dünyası üzerinden Denizyaka köyümüze günün her saati ve haftanın her günü kesintisiz bir şekilde havalimanı araç transfer hizmetleri sunuyoruz. Denizyaka köyümüzü ziyaret etmeye karar verdiğinizde, Transfer CLK Antalya havalimanından Denizyaka köyümüze kurumsal araç transfer firmamız ile iletişime geçebilir ve bu sayede Denizyaka köyümüze konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat etme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Antalya Lykia World Denizyaka Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Lykia World Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı DenizyakaLykia World & Links Golf Antalya  Transfer,