Antalya Havalimanı Evrenseki Transfer

   Evrenseki

Antalya ilimizin gözde tatil merkezlerinden biri olan Side Evrenseki beldemiz birçok muhteşem özellikleri sayesinde her yıl yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilerimize ev sahipliği yapmaktadır.

Tarihte birçok farklı medeniyetlere ev sahip olan Evrenseki beldemiz, bu sayede bünyesinde birçok farklı tür ve özelliklere sahip olan tarihi yapılara da ev sahipliği yapmakta ve bu sayede yerli ve yabancı tatilcilerimizin uğrak merkezleri arasında yer almaktadır.

Antalya ilimiz merkezine konum bakımdan kaın olan Evrenseki beldemiz, eşsiz deniz havası ve bol oksijenli havası sayesinde yerli ve yabancı tatilcilerimize muhteşem bir tatil keyfi sunmaktadır.

Sıcak kanlı insanı ve kendine özgü yemek türleri sayesinde sizlere tavsiye edebileceğimiz Side Evrenseki beldemiz merkezinde ekonomik bütçenize uygun olarak hizmetler sunan birçok hediyelik eşya mağazalarımızı da görmenizi tavsiye etmekteyiz.

Antalya Havalimanından Side Evrenseki'ye Nasıl Gidilmektedir?

Antalya ilimizin gözde tatil alanlarından biri olan Evrenseki beldemize gelmek istediğinizde tercihiniz doğrultusunda aracınız ile veya doğrudan yer aldığınız ildeki Antalya otobüs firmaları üzerinden Evrenseki beldemize seyahat edebilmektesiniz.

Antalya havalimanımanıza yalnızca 56 kilometrelik bir mesafede yer alan Evrenseki beldemize bu sayede Antalya havalimanımanız üzerinden deneyimli havalimanı araç personelimiz ve son model havalimanı araçlarımız sayesinde yalnızca 48 dakika içerisinde güvenli bir şekilde ulaşabilmektesiniz.

Antalya havalimanından Evrenseki beldemize gitmek isteyen yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından tercih edilen Transfer CLK Antalya havalimanı Side transfer firmamız sayesinde ayrıca daha düşük fiyat tarifesi üzerinden Antalya havalimanımızdan Evrenseki beldemize seyahat edebilmektesiniz.

Antalya Havalimanından Side Evrenseki'ye Ulaşım

Antalya havalimanımızdan Side Evrenseki bölgemize kesintisiz olarak hizmetler sunan Transfer CLK Antalya havalimanı Side transfer firmamız sayesinde Evrenseki beldemize konforlu ve kusursuz bir şekilde havalimanı Evrenseki transfer hizmetleri alabilmektesiniz.

Antalya havalimanımızdan son model araçlarımız ile Evrenseki beldemize transfer hizmetleri sunarak, bu sayede Evrenseki beldemize sıfır hata üzerinden seyahat yapmak isteyen yerli ve yabancı tatilcilerimizden takdir mesajları elde etmekteyiz.

Ayrıca Antalya il merkezimiz üzerinden de kısa süreçler içerisinde ulaşabileceğiniz Evrenseki beldemizden Antalya havalimanımıza da ekonomik fiyat tarifesi üzerinden Transfer CLK Antalya havalimanı Side transfer firmamız sayesinde keyifli bir seyahat süreci yaşayabilmektesiniz.

Evrenseki'de Neler Yiyebilirim?

Antalya havalimanımızdan Evrenseki beldemize geldiğinizde beldemize özgü olan ve birbirinden lezzetli olan birçok yemek türlerinden tadabilir ve ev yemek türlerimizden tadabilmektesiniz.

Evrenseki beldemize özgü olan lezzetli pide ve kebap yemeklerimizden, balkabaklı bükme börek yemeğimizden, lezzetli ilibada sarması yemeğimizden, okka kabağı yemeğimizden, lezzetli şiş kebap yemeğimizden, ünlü Girit köftemizden, lezzetli portakallı Girit kurabiyemizden, yaban erikli ekşi tarhana yemeğimizden, lor böreği tatlısı yemeğimizden, yeşil mercimek çorbası yemeğimizden afiyetle tatmanızı tavsiye etmekteyiz.

Birbirinden lezzetli ev tipi gözleme yemekleri ile sizlere muhteşem bir tatil süreci sunan Evrenseki beldemiz, lezzetli yemekleri sayesinde yerli ve yabancı tatilcilerimizden beğeni kazanmakta ve yeni tatilcilerimize ev sahipliği yapmanın sevincini yaşamaktadır.

Ayrıca deniz turizmi bakımından da gelişim gösteren Evrenseki beldemizde bu sayede lezzetli deniz ürünlerimizden de afiyetle tatmanızı tavsiye etmekteyiz. Örneğin, Evrenseki beldemiz merkezinde yer alan birbirinden uygun fiyatlı restaurantlardan ve lokantalardan lezzetli balık türü yemeklerimizden tadabilmektesiniz.

Evrenseki'de Gezilecek Yerler

Antalya il merkezimizden Evrenseki beldemize geldiğinizde birçok yerleri gezebilir ve hatıra resimlerinizi çekebilmektesiniz. Evrenseki beldemizde yer alan Göl Yerimizi, Ambarönümüzü, Kömürcüler alanımızı, Asartepe alanımızı, tarih kokan tarihi Kalemizi, Arakça yapımızı ve Boyalıin yapımızı görmenizi tavsiye etmekteyiz.

Evrenseki'de Başka Neler Yapılabilir?

Antalya ilimizin gözde tatil alanlarından biri olan Evrenseki beldemizde tatil yapmak istediğinizde beldemize özgü olan tiyatro etkinliklerine katılabilir ve keyifli kamp etkinliklerinde yer alabilmektesiniz.

Güneş ve denizin buluştuğu Evrenseki beldemizde ayrıca eşsiz deniz turuna katılabilir ve bu sayede deniz keyfinize keyif katabilmektesiniz. Yılın her döneminde birçok yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından keyifle tatil yapılan Evrenseki beldemizi daha yakından görmeniz ve yukarıdaki özelliklerinden faydalanmanız açısından sizler Evrenseki beldemize beklemekteyiz.

Antalya Evrenseki Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Evrenseki Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Evrenseki


Side Premıum Hotel  Transfer,

Adalya Resort & Spa  Transfer,

Adalya Ocean Deluxe  Transfer,

Grand Şeker Otel  Transfer,

Monachus Hotel & Spa  Transfer,

Commodore Elite Suites & Spa  Transfer,

Seashell Resort & Spa  Transfer,

Seher Resort&Spa Hotel  Transfer,

Hotel Side Breeze  Transfer,

Seher Sun Beach  Transfer,

Pord Side Hotel  Transfer,

Sunis Evren Beach Resort Hotel & Spa  Transfer,

PrimaSol Hane Family  Transfer,

Sunwing Side Beach  Transfer,

Aydınbey King's Palace & Spa  Transfer,

Seamelia Beach Resort Hotel & Spa  Transfer,