Antalya Havalimanı Fethiye Transfer

FETHİYE 

     Son dönemlerin en gözde tatil beldesi olan Fethiye, Muğla iline bağlıdır. Artık dünyadan da birçok ziyaretçisi olan bu yere hayatınız bir kere mutlaka gitmeniz tavsiye edilir. Doğal güzellikleri, plajlarıyla insanın aklını başından alan bir yapısı vardır. Lüks otellerinin yanı sıra iç taraflara doğru denize yürüme mesafesinde bulunan şirin, aile sıcaklığında pansiyonlarda da konaklayabilirsiniz.   

Fethiye'ye Ulaşım 

         Araba İle Ulaşım; Eğer  kişisel aracınız ile seyahat ediyorsanız, yolculuk süreci oldukça eğlenceli geçecektir. Yolda bulunan tesislerde dinlenebilir, ayrıca geçtiğiniz şehirlerin merkezlerine inerek gezmeye erkenden başlayabilirsiniz. Son yıllarda gelişen yollar ile birlikte de rahat ve konforlu bir yolculuk geçirirsiniz.  

           Otobüs İle Ulaşım; Gelişen yollar ve otobüs firmaları ile birlikte uzun ama rahat ve konforlu bir yolculuk geçirirsiniz.  

            Uçak İle Ulaşım; En kısa ve konforlu seyahat aracıdır. Gelişen uçak firmaları ile rahat bir yolculuk geçirirsiniz. Özellikle yaz dönemlerinde sayısız uçak seferleri bulunmaktadır.  

Antalya Havalimanın'dan Fethiye'ye Ulaşım 

              Uçaktan indiğimizde hemen kalacağımız yere gitmek isteriz. Bunun için havaalanlarında bulunan birçok seçenek bulunmaktadır. Bunlardan biri de havalimanlarında bulunan transfer firmalarıdır. Antalya transfer firmalarından biri olan Transfer CLK sizi en hesaplı bir şekilde gideceğiniz yere kadar bırakmaktadır. Transfer CLK'nın en çok önem verdiği şey müşteri memnuniyeti ve onun rahatlığıdır. Rahat ve avantajlı bir şekilde ulaşım hizmeti veren Transfer CLK günün her saati kesintisiz bir şekilde Antalya içi transferi sağlamaktadır.  

Transfer CLK Nedir? 

              Transfer CLK, Antalya Havalimanından, Antalya içine VIP yolcu transferi yapmak için kurulmuş olan bir firmadır. İsterseniz havalimanından otele ya da otelden havalimanına transferlerinizi sağlayarak işinizi büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Müşteriye karşı olan saygılı ve titiz tutumuyla ön plana çıkan bu firmadan daha fazla bilgi almak ve online rezervasyon işlemleri için www.transferclk.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.  

Fethiye'de Gezilecek Yerler 

Kelebek Vadisi 

              Doğanın bir mucizesi... Müthiş bir manzaraya sahip olan bu yer Fethiye'nin göz bebeğidir. Doğayı ve doğa sporlarını seviyorsanız mutlaka gitmeniz hatta kalmanız gereken bir yerdir. Genellikle konaklama türü minik bungalovlar ve kamp alanlarıdır. Kamp yapmayı seviyorsanız ve doğayla iç içe olmak istiyorsanız asla vazgeçemeyeceğiniz bir yerdir.  

Tlos Antik Kenti 

                Tüm tarihi devirlerden birer parçası bulunan ama asıl olarak Likyalıların an yurdu sayılan Tlos'a, Fethiye'ye gelmişken mutlaka uğramanız gerekir. Özellikle tarihe ilginiz ve merakınız varsa gidip orda ki tarihi anlara şahitlik edebilirsiniz.  

Gemile Plajı - Koyu 

                   1. dereceden doğal sit alanı oluşumu olan bu yerde görebileceğiniz en temiz ve berrak denizlerden biriyle karşılaşırsınız. Muazzam manzarası olan bu alanda deniz keyfi yapmadan Fethiye'den gitmemek gerekir.  

Ölüdeniz 

                     Fethiye'nin en meşhur yerlerinden biri olan Ölüdeniz'e gitmeden tatilinizi tamamlamayın. Isterseniz Ölüdeniz'e plajları olan otellerde kalabilir, isterseniz de günü birlik gelerek buranın tadını çıkartabilirsiniz.  

Fethiye Kral Mezarları 

             Tarihi iliklerinize kadar hissedeğiniz bu yerde Likyalılara ait kalıntılar ve mezarlarla tarihi bir yolculuğa çıkacaksınız. Büyüleyici manzaraları ve işçiliğiyle unutamayacağınız bir tarihi yolculuk olacak.  

Fethiye'de Başka Ne Yapabilirim? 

                        Fethiye, denizleri, koyları ve vadileriyle ünlü bir yerdir. Dilerseniz deniz keyfi yapabilir ve tekne turlarına katılabilirsiniz. Hem farklı yerlerde denize girer ve dilerseniz dalış eğitimleri alabilirsiniz. Vadilere çıkıp çeşitli konaklama yerlerinde kamp yapabilir, doğayla iç içe olabilirsiniz. Doğa ve su sporları için çok uygun bir yerdir. Farklı firmalar ve acentalar tarafından düzenlenen safari turlarına katılıp tatilinize ayrı bir macera katabilirsiniz.  

Fethiye'de Ne Yiyebilirim? 

                           Kahvaltıya otlu gözlemeler ile başlayıp yöreselliğin lezzetini çıkarabilirsiniz. Ayrıca denize sıfır olarak dizilmiş restoranlarda balık keyfi yapabilir ayrıca özel olarak hazırlanmış mezeleri tadabilirsiniz. Çeşitli bitkilerden ve meyvelerden yapılan hayatınızda belki de hiç yemediğiniz reçellerden tadabilirsiniz.  

Antalya Havalimanı Fethiye