Antalya Havalimanı Göynük Transfer

      GÖYNÜK 

                  Her yerinden tarih fışkıran Likyalı'ların yerleşim yeridir Kemer Göynük. Üzerinde birçok tarihi devir yaşanmıştır. Bu yüzden hemen her yeri tarihi dokularla kaplıdır. Sadece ülkemizden değil, çeşitli dünya ülkelerinden de turist akımına uğrayan Göynük tarih ve doğa severler için vazgeçilemez bir yerdir. 

Göynük'e Nasıl Ulaşabilirim? 

                    Uçak İle Ulaşım Sağlama; Genel olarak toplumda biraz pahalı karşılansa da yurt içi uçuşlarında bazen otobüs fiyatlarından daha düşük bilet bulabilirsiniz. Yolculuk yaparken en çok tercih edilen yöntemdir. Hem kısa olması hem de rahat bir ulaşım oluşturması bakımından diğerlerinden ayrı bir hizmet sunmaktadır. Özellikle yaz dönemi açılışlarında ve dönem ortalarında sayısız uçuş seferi olmaktadır ve buna rağmen bilet bulmak çok zordur. Büyük şehirlerden hemen hemen 1 saatlik uçuş süresi ile Antalya'ya varabilirsiniz. Kısa süreli oluşu tatilinizde ki zamanı değerlendirmede çok büyük avantaj sağlayacaktır.  

                     Otobüs - Araba İle Ulaşım Sağlama; Günümüzde yolların gelişmesiyle birlikte kara ulaşımı da tercih listelerine eklenmiş bulunmaktadır. Özellikle otobüs firmalarının kendilerini büyük bir oranda geliştirmesi ile bu sonuç alınmıştır. Zaman sıkıntısı dışında çok konforlu bir şekilde Antalya'ya gelebilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Eğer kendi kişisel aracınız ile ulaşım sağlamak isterseniz, çevre yolundan çok rahatlıkla gelebilirsiniz. İsterseniz de çevredeki çeşitli yerlere uğrayarak tatilinize erkenden başlayabilirsiniz.  

Antalya Havaalanın'dan Göynük'e Ulaşım  

                         Antalya merkeze ya da Göynük'e ulaşımda birçok seçenek mevcuttur. Fakat yorucu bir yolculuğun ve hengamenin ardından kalacağımız yere hemen varmak isteriz. Bu ulaşımı sağlamada Transfer CLK firmasını öneririz. Transfer CLK ile size, günün her saatinde yedi yirmi dört çalışan bir hizmet sunulur. Ayrıca gitmek istediğiniz yere en hızlı, güvenli ve hesaplı bir şekilde götüren Transfer CLK firması en çok tercih edilen transfer firmalarının başını çekmektedir.  

Göynük'te Nereleri Gezebilirim? 

                          Neredeyse tüm devirlerin kalıntısını ve yaşanmışlıklarını içinde barındıran Göynük'de gezilecek birçok tarihi alan vardır. Kemer' e bağlı olmasının da çok büyük bir avantajı olan Göynük bölgesine yakın olan çoğu tarihi merkezler de Kemer'e bağlıdır. Doğal ve tarihi güzellikleri ile göz dolduran Göynük'te gezilecek muazzam yerler; 

Göynük Koyu 

                            Hayatınızda görüp görebileceğiniz en mükemmel koylardan birisi Göynük Koyudur. Müthiş havası ve kusursuz manzarası ile tabiatın oluşturduğu güzellikleri bir kez daha görme fırsatı yakalamış oluyorsunuz. Havasını içine çekerek taze'lene bileceğiniz ve her daim genç hissedebileceğiniz bu yerden hiç ayrılmak istemeyeceksiniz.  

Zafer Kulesi 

                           Göynük'ün simgelerinden olan bu kale Kurtuluş Savaşı zamanında yaşananları ölümsüz kılmak amacıyla Cumhuriyet Dönemi'nin ilk kaymakamı olan Hurşit Bey tarafından yaptırılmıştır. O zamanları hatırlamak ve anmak için mutlaka gidilmesi gereken yerler arasındadır.  

Osmanlı Mimarileri 

                           Ak şem seddin Hz. Türbesi; Fatih Sultan Mehmet tarafından 1464 yılında yaptırılan türbedir. Altıgen biçiminde olup Osmanlı'da ki ağaç işçiliğinin en güzel ve belirgin örneklerinden birisidir.  

Gazi Süleyman Paşa Cami; Orhan Gazi'nin oğlu Süleyman tarafından yaptırılmış bu yapı Osmanlı mimarisinin en sağlam örneklerinden birisidir.  

Ayrıca Göynük'te bulunan Tabak Dede ve Ömer Sıkkın Türbeleri ülkemiz için önemli bir yere sahiptir. Çubuk Gölü, Sünnet Gölü ve yaylalar da Göynük'ün doğal güzelliklerindendir.  

Göynük'te Ne Yapabilirim?  

            Side'ye olan yakınlığı sayesinden minik bir Side turu yaparak oradaki güzellikleri de gezebilirsiniz. Tekne turlarına katılarak denizin ortasında huzur bulup aynı zamanda dalış eğitimi alarak maviliğin içine dalabilirsiniz.  

Göynük'te Ne Yiyebilirim? 

Deniz kıyısında olan bir tatil beldesi olması nedeniyle oranın en meşhur ve en çok tercih edilen yemeği balıktır. Çeşitli balıkların çıktığı Akdeniz'de muazzam lezzetlerde balıklar yiyerek damak zevkinizi bir üst kademeye çıkartabilirsiniz. Yapılan yöresel mezelerini ve çeşitli ezmelerini de ister balığın yanında ister tek başına tatmanız şiddetle tavsiye edilir. Ayrıca kahvaltıda özel olarak hazırlanmış yöresel lezzetleri ve oranın en meşhur turunç reçellerinin tadına bakabilirsiniz. 

Transfer CLK Kimdir? 

 Antalya transfer firması olarak hayata geçirilmiş bir şirkettir. Amaçları Antalya Havaalanından istenilen bölgelere yolcu bırakmaktır. Her gün ve kesintisiz olarak çalışan bu firma müşteri memnuniyeti ile ilgiyi kendi üzerinde toplamaktadır. Transfer CLK adındaki bu firma sizi havaalanın'dan alıp en hesaplı ve konforlu bir şekilde kalacağınız ya da gitmek istediğiniz belirli bölgelere bırakır ve dilerseniz de sizi oradan tekrar alır ve havaalanına ulaştırır. Online rezervasyon ve daha fazla bilgi için www.transferclk.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.  

Antalya Göynük Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Göynük Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.


Antalya Havalimanı Göynük

Avantgarde Hotel  Transfer,

Mirada Del Mar  Transfer,

Holiday  Club Kemer  Transfer,

Woodline Hotel  Transfer,

Otium Hotel Life  Transfer,

Club Boran Mare Beach  Transfer,

Amara Prestige Hotel  Transfer,

Queen Elizabeth Hotel  Transfer,

Klikya Palace  Transfer,

Batont Garden Resort  Transfer,

Fame Residence Göynük Hotel  Transfer,

Karmir Resort  Transfer,

Sherwood Greenwood Resort Hotel  Transfer,

Majesty Mirage Park Hotel  Transfer,

Eldar Resort Hotel  Transfer,

Larissa Vista Hotel  Transfer,

Queen Park Resort Göynük  Transfer,

Diamonds Club Kemer  Transfer,

Majesty La Mer Hotel  Transfer,

Sherwood Club Kemer  Transfer,

Azra Resort  Transfer,

Kimeros Hotel  Transfer,

Ghazal Resort Thalasso  Transfer,

Phaselis Hiil  Transfer,