Antalya Havalimanı Gündoğdu Transfer

 Gündoğdu

Antalya ilimizin gözde tatil merkezlerinden biri olan Side Gündoğdu beldemiz, bünyesinde bulundurduğu eşsiz mekanları ve tarihi mekanları sayesinde yılın her döneminde Antalya ilimizi ziyaret eden birçok yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından ziyaret edilmektedir.

Bol oksijenli havası, eşsiz deniz kumsalları ve sıcak kanlı insanları sayesinde ilgi çeken Gündoğdu beldemiz, ayrıca tarihte birçok farklı medeniyetlere de ev sahipliği yapması sayesinde bünyesinde birçok tarihi alanlara ev sahipliği yapan Gündoğdu beldemiz, bu özelliği bakımından Antalya ilimizin yıllık olarak düzenli bir şekilde en çok yerli ve yabancı turistleri kendisine çeken gözde tatil merkezleri arasında yer almaktadır.

Antalya Havalimanından Side Gündoğdu'ya Nasıl Ulaşılmaktadır?

Antalya ilimizin gözde tatil merkezi olan Side Gündoğdu beldemize gelmek istediğinizde doğrudan yer aldığı il üzerinden tercihiniz doğrultusunda aracınız ile veya şehirler arası seyahat hizmetleri sunan firma üzerinden seyahat yapabilmektesiniz. Antalya havalimanına yalnızca 61 kilometrelik uzaklıkta yer alan Gündoğdu beldemiz, bu sayede Antalya ilimiz merkezinden ortalama olarak 80 dakika civarında uzakta yer almaktadır.

Bünyemizde yer verdiğimiz deneyimli havalimanı araç sürücülerimiz ve son model araçlarımız sayesinde Antalya havalimanına ulaştığınızda Gündoğdu beldemize yalnızca 1 saat 20 dakika gibi kısa süreçler içerisinde sizleri kaliteli iç servis hizmetlerimiz ve konforlu seyahat olanaklarımız sayesinde güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız.

Antalya Havalimanından Gündoğdu'ya Ulaşım

Antalya havalimanından Gündoğdu beldemize kaliteli havalimanı araç modellerimiz sayesinde sizlere sıfır hata politikası üzerinden havalimanı araç transfer hizmetleri sunmaktayız.

Kuruluş tarihi bakımından Antalya ilimizin en köklü ve kurumsal havalimanı Side transfer firması Transfer CLK olarak, Antalya havalimanından Gündoğdu beldemize kusursuz havalimanı araç transfer hizmetlerimizde ayrıca sizlere geniş referans katalogları da sunmaktayız.

Bu sayede Antalya ilimizi ziyaret eden birçok yerli ve yabancı tatilcilerimizde olduğu gibi, sizlere de Antalya havalimanından Side Gündoğdu beldemize beklentileriniz doğrultusunda havalimanı araç transfer hizmetleri sunmaktayız.

Gündoğdu'da Neler Yiyebilirim?

Zengin mutfağı sayesinde Antalya ilimizi ziyaret eden birçok yerli ve yabancı tatilcilerin uğrak merkezi olan Gündoğdu beldemize geldiğinizde birçok farklı tür ve lezzetten yemeklerden tadabilmektesiniz.

Her bütçeye uygun fiyatlı olarak bulabileceğiniz birçok kaliteli Gündoğdu restaurantları üzerinden tercihiniz doğrultusunda Gündoğdu beldemize özgü olan lezzetli yemek ve ev türü yemeklerimizden tadabilmektesiniz.

Gündoğdu beldemizin merkezi bölümlerinde yer alan kaliteli restaurantlarımızdan, lezzetli roka balık yemek türlerinden, köfte yemek türlerinden, sucuklu yemek türlerinden, birbirinden lezzetli pide ve kebap türlerinden afiyetle tadabilmektesiniz. Ayrıca nefis ev yapımı gözleme yemeklerimizden de tatmadan Gündoğdu beldemizden ayrılmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Gündoğdu'da Gezilmesi Gereken Yerler

Antalya havalimanından Side Gündoğdu beldemize geldiğinizde birçok farklı özelliklere sahip olan ve bugün halen tarihi ve doğal atmosfere sahip olan birçok gezilmesi gereken yerleri de ziyaret edebilmektesiniz.

Gündoğdu beldemizde yer alan Pınarbaşı, Uçan Şelale ve ünlü Geyik Dağımızı görebilir ve tercihiniz doğrultusunda özellikle yaz aylarına doğru Geyik Dağımızda birkaç günlük keyifli bir kamp sürecine katılmanızı tavsiye etmekteyiz.

Gündoğdu'da Muhteşem Bir Tatil Süresi Yaşayabilirsiniz

Antalya ilimizin en çok tercih edilen tatil alanlarından Gündoğdu beldemizde, tercihiniz doğrultusunda kamp etkinliklerine katılabilir ve denizde sörf yapabilmektesiniz. Ayrıca tiyatro etkinliklerine de katılabilir ve bu sayede Gündoğdu beldemizde muhteşem bir tatil süreci geçirebilmektesiniz.

Gündoğdu'da Başka Neler Yapılabilmektedir?

Muhteşem bir tatil süreci yaşayacağınız Gündoğdu beldemize geldiğinizde ayrıca, beldemizde yer alan tarihi mekanlarımızı da ziyaret etmenizi ve beldemiz merkezinde yer alan birbirinden ucuz mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat tarifeleri üzerinden ürünler ve hediyelik eşyalar satın alabilmektesiniz.

Eşsiz deniz sahili ve deniz havası sayesinde yılın her döneminde yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilerimizin buluştuğu Gündoğdu beldemizde tatil yapmak istediğinizde doğrudan Transfer CLK Antalya havalimanı Side firmamızın online web sitesine giriş yapabilir ve erkenden uygun fiyat üzerinden Antalya havalimanından Gündoğdu beldemiz araç transfer rezervasyonunuzu gerçekleştirebilmektesiniz. Gündoğdu beldemizi daha yakından tanımanız açısından sizleri bu muhteşem tatil beldemize beklemekteyiz.

Antalya Gündoğdu Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Gündoğdu Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Gündoğdu


The Kumul  Transfer,

Ramada Resort Side  Transfer,

Roma Beach Resort & Spa  Transfer,

TUI Magıc Life Jacaranda  Transfer,

Terrace Elite Resort  Transfer,

SIDE CROWN SUNSHINE HOTEL  Transfer,

Hotel Side Star Resort  Transfer,

Side Crown Serenity Hotel  Transfer,

Royal Atlantis Beach Hotel  Transfer,

Trendy Aspendos Beach Hotel  Transfer,

Sentido Turan Prince Hotel  Transfer,

Alva Donna Beach Resort Comfort  Transfer,

Royal Atlantis Spa & Resort Hotel  Transfer,

Diamond Beach Hotel  Transfer,

Bone Club Sunset Hotel & Spa  Transfer,

Novum Garden Side Hotel  Transfer,

Crystal Palace Luxury Resort & SPA  Transfer,

Jasmin Side Hotel  Transfer,

Ottoman Family Side Hotel  Transfer,

Von Resort Golden Coast  Transfer,

Side Sun Bella Resort Hotel  Transfer,

Von Resort Club Golden Beach  Transfer,

Orfeus Queen Spa  Transfer,

Mary Palace Resort & Spa  Transfer,

Silver Hotel  Transfer,

Orfeus Park Hotel  Transfer,

Süray Saray  Transfer,

Süral Garden Otel  Transfer,

Victory Resort Hotel  Transfer,

Orfeus Park Hotel  Transfer,