Antalya Havalimanı İncekum Transfer

İncekum

İncekum, Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı olan bir bölgedir. Tıpkı her Antalya ilçesinin olduğu gibi, Alanya turizmde ülkemizin her yıl ilk üçüne girdiği için İncekum sayesinde de turizm gelişmektedir. Yurt içinden ve yurt dışından gelen insanlarla birlikte, İncekum’da bir sürü beş yıldızı oteller ile birlikte turistlerin, seyahat severlerin rahat edebilmesi için bütün imkanlar hızla sağlanmaya başlamıştır. Şuanda da, bir sürü yeni otel ve gece kulübü, plaj gibi yenilikler üzerinde çalışılmaktadır. Gelmeden evvel otelinizi ayarlayabilir, ya da geldikten sonra kendinize ya da tatile birlikte çıktığınız arkadaşlarınız, aileniz için uygun otellerden birine yerleşebilirsiniz. Alanya, çok fazla tercih edilen bir ilçe olmasından dolayı neredeyse her yıl birçok yeni oteli, pansiyonu ve konaklayıp kiralayabileceğiniz villaları içerisine katmaktadır.

Antalya İncekum’a Nasıl Ulaşılır?

İkâmet ettiğiniz şehirden otobüs ile ya da kendi aracınız varsa onunla birlikte Antalya’ya, ardından da İncekum’a gidebilirsiniz. İncekum, Alanya ilçesinde bulunmaktadır ve Alanya Antalya’nın en popüler ilçelerinden biri olduğu için buraya ya da İncekum’a gidecek bir sürü otobüs bulunmaktadır. Eğer kendi aracınızla geldiyseniz onunla, yayan olarak geldiyseniz de bahsi geçen otobüslerden biri ile devam ederek Alanya İncekum’a olarak seferinizi tamamlayabilirsiniz.

Antalya Havalimanından İncekum’a Ulaşım

Antalya İncekum a gidebilmek için hava yollarını tercih edebilirsiniz. Sadece, direkt olarak İncekum’a gitmeniz mümkün değildir. Ankara, İzmir ya da İstanbul gibi şehirlerden uçağa bindiğiniz zaman yaklaşık olarak 1 saat 15 dakika içerisinde Antalya Havalimanına ulaşmış olursunuz. İncekum- Antalya arası 1 saat 31 dakikadır. Dolayısıyla, havalimanından sonraki yolculuğunuz da çok önem taşımaktadır. Alternatif olarak, havalimanına geldikten sonra  Transfer CLK’nın özenle hazırlanmış VIP araçları ile 1 saat 30 dakika gibi bir süre zarfında gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz. Taksi ya da uberleri tercih etmenizdense Transfer CLK firmamızı tercih etmenizi tavsiye ederiz. Daha konforlu ve mutlu bir yolculuk geçireceksiniz..

Alanya İncekum’da Ne Yiyebilirim?

Balık (Karides)

Akdeniz denince akla hemen balık geliyor, öyle değil mi? Fakat, İncekum’un bir özelliği de özellikle karides balığı için hazırlanmış olan özel soslar. Alanya, gece hayatı ve sokak yemekleriyle ünlü bir yer olsa da bazı ürünler bazı beldelerle özdeşleşmiş durumdadır. Her şehirde elbette ki her lezzet bulunmaz, tıpkı bunun gibi Antalya da Akdeniz’e özgü lezzetler ile ünlüdür. Bunlardan biri Karides’tir. İncekum’da birçok mekanda karides bulabilirsiniz. Birçok sos deneyebilir, daha önce yemediğiniz kadar lezzetli bir balık yeme şansına sahip olabilirsiniz. Eğer karides sevmiyorsanız da, diğer deniz ürünlerini de burada bulabilirsiniz. Karides yemek zorunda değilsiniz tabiki de, daha hafif ya da sossuz da yenebilen lezzetleri tercih edebilirsiniz.

 

Alanya İncekum’da Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler

İncekum Plajı

Şüphesizdir ki Antalya’nın her yeri plajlarla kaplıdır. Özellikle de Alanya bölgesi, her yıl ağırlamış olduğu turistlerden dolayı sayısız plaja sahiptir. Fakat, bunların en önde geleni ve diğer beldelerden de görmeye geldikleri plaj İncekum Plajı’dır. Plaj, günümüzde insanların yalnızca güneşlenip denize girmek için kullandıkları bir yer olmaktan çıkmıştır. Özellikle de Antalya gibi eğlenceye düşkün olunan yerlerde, plajlara özel DJ’ler bile getirtilmektedir. Ünlü djlerin yanı sıra, ünlü sanatçılar bile gelmektedir. Hemen hemen hepsi, yaz döneminde turneye çıkarlar ve İncekum da uğradıkları beldelerden biridir. İncekum; ismini rastgele almamıştır, Miami kumsalı gibidir adeta. Tertemiz, bembeyaz kumlarda dinlenebilir, oyun oynayabilir ve el değmemiş kadar güzel denizinde zaman geçirebilirsiniz. Akdeniz, oldukça tuzlu bir deniz olduğundan kendini sık sık yeniler. İncekum da bundan nasibini almıştır, mutlaka ve mutlaka buraya gelirseniz bu güzel plajı görmeden dönmeyiniz.

Antalya İncekum Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı İncekum Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı İncekum


Alara Park Hotel  Transfer,

Özkaymak İncekum Hotel Transfer,

Özkaymak Select Resort  Transfer,

Yücesan Apart  Transfer,

İncekum Su Hotel  Transfer,

Rubi Platinum Spa Resort & Suites  Transfer,

Kolibri Hotel  Transfer,

Sunlife Plaza  Transfer,

Grand Sun life Hotel  Transfer,

Sun Maritim Hotel  Transfer,

Azura Deluxe Resort & Spa Hotel  Transfer,

Yalıhan Aspendos Hotel  Transfer,

Yalıhan Una Hotel  Transfer,

Rubi Hotel  Transfer,

Otel Antik  Transfer,

Aska Just In Beach  Transfer,

Arabella World Hotel  Transfer,

My Home Sky Hotel  Transfer,

My Home Resort Hotel  Transfer,