Antalya Havalimanı Kadriye Transfer

Kadriye

Antalya ilimizin ünlü tatil merkezlerinden biri olan Belek Kadriye beldemiz birçok özellikleri sayesinde her yıl yüzlerce yerli ve yabancı tatilciler tarafından ziyaret edilmektedir. Birbirinden görkemli restaurantları ve sıcak kanlı insanları sayesinde yerli ve yabancı tatilcilerimizin bir numaralı uğrak merkezi olan Kadriye beldemiz, ayrıca tarihte birçok farklı medeniyetlere de ev sahipliği yapması sayesinde bünyesinde çok sayıda antik kentlere ve tatil mekanlara ev sahipliği yapmaktadır.

Turizmin en fazla geliştiği Antalya beldelerimiz arasında yer alan Kadriye beldemizde bu sayede deniz turizmi ve tatil turizmi oldukça gelişmişlik göstermiştir. Tarihte ilk defa Osmanlı Devleti padişahlarından Sultan Hamit Han tarafında 1914 tarihinde yaklaşık olarak 70 adet hanenin Girit bölgesinden getirilerek Kadriye bölgesinde konuşturulması sonucunda oluşan Kadriye beldemiz, bu sayede Antalya ilimizin en önemli tarihi kentleri arasında yer almaktadır. Muhteşem bir tarihi atmosfere de ev sahipliği yapan Belek Kadriye beldemiz, bu sayede yerli ve yabancı tatilcilerimizi kendine adeta hayran bırakmaktadır.

Antalya Havalimanından Belek Kadriye'ye Nasıl Ulaşılmaktadır?

Yer aldığı konum bakımından Antalya ilimiz merkezine yakın bir mesafede yer alan Kadriye beldemiz Antalya havalimanımıza yalnızca 27 km gibi bir mesafede bulunmaktadır. Bu sayede kaliteli Havalimanı araç filomuz sayesinde Antalya havalimanından Kadriye beldemize yalnızca 29 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilen Transfer CLK Antalya havalimanı Belek transfer firmamız, bu özelliği sayesinde Antalya havalimanından Kadriye beldesine gitmek isteyen yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

2006 tarihinden buyana Antalya havalimanından Belek Kadriye beldesine havalimanı Belek transfer hizmetleri sunan firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmetleri sayesinde Antalya il merkezimizden ve Antalya havalimanımızdan Kadriye beldemize gitmek isteyenlere daha uygun fiyat tarifeleri üzerinden hizmetler sunmakta ve ayrıca kredi kartı ve nakit ödeme gibi geniş ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Antalya Havalimanından Kadriye'ye Ulaşım

Antalya havalimanından Kadriye beldemize seyahat etmek istediğinizde havalimanı araçlarımızdan transfer hizmetleri alabilir ve bu sayede Antalya havalimanından Kadriye beldemize daha konforlu ve güvenilir bir şekilde seyahat yapabilmektesiniz. Antalya il merkezinden de Kadriye beldemize gitmek istediğinizde doğrudan Transfer CLK Antalya havalimanı Belek transfer firmamız ile iletişime geçebilir ve tercihiniz doğrultusunda Kadriye beldemize dilediğiniz araç modelimiz üzerinden keyifli bir seyahat yapabilmektesiniz.

Kadriye'de Neler Yiyebilirim?

Antalya ilimizin en gözde tatil merkezlerinden biri olan Kadriye beldemize geldiğinizde beldemize özgü birbirinden lezzetli yemek türlerimizden tatmadan Kadriye beldemizden ayrılmamanızı tavsiye etmekteyiz. Kadriye beldemiz merkezi bölümlerinde yer alan restaurant ve lokantalarımızdan bulabileceğiniz lezzetli ev tipi yemeklerimizden de afiyetle tatmanızı önermekteyiz.

Ayrıca Kadriye beldemize geldiğinizde birbirinden ucuz fiyatlardan satışa sunulan ev tipi gözleme yemeklerimizden tadabilmektesiniz. Bu bakımdan Kadriye beldemizi ziyaret ettiğinizde birbirinden lezzetli et yemeklerimizden, sebzeli türü yemeklerimizden, yumurtalı yemek türlerimizden ve ev tipi gözleme yemeklerimizden tatmanızı tavsiye etmekteyiz.

Kadriye'de Nereleri Görebilirim?

Antalya ilimizden veya doğrudan bulunduğunuz il üzerinden Kadriye beldemize geldiğinizde beldemizin en önemli simgesi haline gelen görkemli golf sahalarımızda golf oynayabilir, beldemizin en önemli tarihi kalıntısı olan ve yerli ve yabancı tatilcilerimizin en çok ziyaret ettiği Aspendos Antik Kent Tiyatromuzu ziyaret edebilir, Perge Antik Kentimizi görebilir, beldemizin en büyük alışveriş merkezi olan Forsa 200 alışveriş merkezimizi ziyaret edebilir ve Aspendos Köprümüzü ziyaret ederek hatıra resimlerinizi çekebilmektesiniz.

Kadriye'de Başka Neler Yapılabilmektedir?

Antalya ilimizin en güzel tatil bölgelerinden biri olan Belek Kadriye beldemize geldiğinizde ayrıca tercihiniz doğrultusunda güvenliğin yüksek olması sayesinde Kadriye beldemizde akşam gezintilerine katılabilir va kamp etkinlikleri düzenleyebilmektesiniz. Güneş ve denizin bir arada yer aldığı Kadriye beldemizde ayrıca birbirinden güzel hediyelik eşya ürünlerinin satışa sunulduğu mağazaları gezebilir ve birbirinden şık ve kaliteli hediyelik eşyalardan satın alabilmektesiniz.

Ayrıca tercihiniz doğrultusunda Belek Kadriye beldemizde deniz turlarına katılabilir ve bu sayede tertemiz denizimiz üzerinden keyifli turlar yapabilmektesiniz. Daha birçok özellikleri bulunan Kadriye beldemizi daha yakından görmeniz açısından sizleri Kadriye beldemize beklemekteyiz.

Antalya Kadriye Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Kadriye Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Kadriye


Rixos The Land Of Legends  Transfer,

Titanic Golf Club  Transfer,

Club Asteria Belek Hotel  Transfer,

Club Megasaray Hotel  Transfer,

Adora Resort Hotel  Transfer,

Crystal Tat Beach Golf Resort & SPA  Transfer,

IC Hotels Santai Family Resort  Transfer,

Green Maxx Hotel  Transfer,

Sirene Golf Belek Hotel  Transfer,

Kempinski Hotel The Dome Belek  Transfer,

National Golf Club  Transfer,

Titanic Deluxe Golf Belek  Transfer,

Belcon Hotel  Transfer,

Sarp Hotel  Transfer,

Innvista Hotels Belek  Transfer,

Kaya Palazzo Golf Resort  Transfer,

Kaya Belek Hotels  Transfer,

Regnum Carya Golf & Spa Resort  Transfer,

Melisa Garden Hotel  Transfer,

Maya World Belek  Transfer,

Sentido Zeynep Golf Resort  Transfer,

Robinson Club Masmavi  Transfer,

Altis Resort Hotel & Spa  Transfer,

Papıllon Belvil  Transfer,

Bellis Deluxe Hotel  Transfer,

Selectum Luxury Resort  Transfer,

Sueno Deluxe Belek  Transfer,

Calista Luxury Resort  Transfer,

Sueno Hotels  Transfer,