Antalya Havalimanı Kaleiçi Transfer

    Kaleiçi

Antalya ilimizin en gözde tatil merkezlerinden biri olan Kaleiçi beldemiz, bol oksijenli havası ve masmavi denizi sayesinde yılın her döneminde yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca tarihte birçok farklı medeniyetlere de ev sahipliği yapan Kaleiçi beldemiz, bu özelliği sayesinde bünyesinde çok sayıda tarihi yapılar bulundurmakta ve bu sayede yılda yüzlerce tatilcilerin uğrak merkezleri arasında yer almaktadır.

Konumu bakımından Antalya ilimiz merkezinde en yakın tatil bölgeleri arasında yer alan Kaleiçi beldemiz, bu sayede birçok yerli ve yabancı tatilciler tarafından tercih edilmektedir. Bünyesinde birçok lüks ve orta sınıf restaurant ve lokantalar bulunduran Kaleiçi beldemiz, bu sayede yerli ve yabancı tatilcilerimize eşsiz yemek ziyafeti sunmaktadır.

Antalya Havalimanından Kaleiçi'ne Nasıl Gidilmektedir?

Konumu itibariyle Antalya il merkezimize yakın olan Kaleiçi beldemiz, bu sayede ilimiz merkezinde yalnızca 7 kilometrelik bir uzaklıkta yer almaktadır. Antalya havalimanımız üzerinden yalnızca 13 dakika gibi kısa süreç içerisinde ulaşım sağlanabilen Kaleiçi beldemize bu sayede gitmek isteyen yerli ve yabancı tatilcilerimizi Transfer CLK Antalya havalimanı araç transfer firması olarak 2006 tarihinden buyana kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktadır.

Antalya ilimizin en kaliteli ve güvenilir kurumsal havalimanı transfer firması olarak, Antalya ilimiz merkezinden Kaleiçi tatil bölgemize en düşük fiyat tarifesi üzerinden havalimanı araç transfer hizmetleri sunmaktayız. Bu sayede Antalya havalimanından Kaleiçi beldemize seyahat yapmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olan Transfer CLK Antalya havalimanı transfer firması olarak kaliteli hizmetlerimiz sayesinde sektörümüzde lider bir konumda yer almaktayız.

Antalya Havalimanından Kaleiçi'ne Ulaşım

Antalya havalimanımıza yakın bir konumda bulunan Kaleiçi beldemize son model havalimanı araçlarımız sayesinde kısa süreler içerisinde ulaşım sağlamaktayız. Bünyemizde yer verdiğimiz vip araçlarımız sayesinde yerli ve yabancı Kaleiçi tatilcilerimize kesintisiz olarak havalimanı araç transfer hizmetleri sağlamamız sayesinde 2006 kuruluş tarihimizden buyana Kaleiçi tatilcilerimiz tarafından takdir mesajları toplamaktayız. Antalya il merkezimizden ve Antalya havalimanımızdan Kaleiçi beldemize sunduğumuz kaliteli Antalya havalimanı transfer hizmetlerimiz sayesinde yerli ve yabancı tatilcilerimizden beğeni toplamanın ayrıca mutluluğunu yaşamaktayız.

Kaleiçi'nde Neler Yiyebilirim?

Antalya havalimanından Kaleiçi beldemize geldiğinizde beldemizin birbirinden lezzetli yemek türlerinden afiyetle tatmanızı tavsiye etmekteyiz. Çok sayıda restaurantların yer aldığı Kaleiçi beldemizde, lezzetli köfte ve piyaz türü yemeklerimizden, börek ve mantı türü hamur işleri yemeklerimizden, lezzetli sebzeli türü yemeklerimizden, lezzetli et türü ve kebap türü yemeklerimizden afiyetle tadabilmektesiniz.

Ayrıca nefis gözleme yemekleri ile de ünlü olan Kaleiçi beldemize geldiğinizde beldemizde yer alan restaurantlarımız dan ve lokantalarımızdan sıcacık gözleme yemeklerimizden de tadabilmektesiniz. Lezzetli yemek türleri sayesinde de yerli ve yabancı tatilcilerin uğrak merkezi olan Kaleiçi tatil beldemizde ayrıca düşük fiyatlardan balıkçı teknelerimizi kiralayabilir ve deniz turu etkinliğine katılabilmektesiniz.

Kaleiçi'nde Nereleri Görebilirim?

Antalya ilimizin gözde tatil merkezi olan Kaleiçi beldemize geldiğinizde beldemiz sınırları içerisinde yer alan birbirinden güzel yerleri görebilir ve hatıra resimlerinizi çekebilmektesiniz.Kaleiçi beldemizde yer alan Karaalioğlu Parkını, Antalya Oyuncak Müzemizi, Mermerli Plajımızı, tarihi Yivli Minaremizi, Suna İnan Kıraç Kaleiçi Müzemizi, tarihi Kesik Minareli Camimizi, Antalya ilimizin de en gözde medreselerinden biri olan Karatay Medresemizi ve Kaleiçi beldemiz merkezinde uygun fiyatlar üzerinden satışlar yapan kaliteli hediyelik eşya mağazalarımızı ziyaret ederek tercihiniz doğrultusunda ucuz fiyatlardan birbirinden güzel hediyelik eşyalardan satın alabilmektesiniz.

Kaleiçi'nde Başka Neler Yapılabilmektedir?

Antalya ilimiz merkezinden Kaleiçi beldemizde tatil yapmaya geldiğinizde ayrıca beldemizde yer alan eşsiz deniz kıyısında güneşlenebilir ve bol oksijenli sokaklarında günlük sağlık yürüyüşüne çıkabilmektesiniz. Sıcak kanlı ve misafirperver insanların yaşadığı Kaleiçi beldemizde ayrıca tercihiniz doğrultusunda kamp etkinliklerine ve deniz sörf etkinliklerine de katılabilmektesiniz. Birçok özellikleri sayesinde tatilcilerimizin bir numaralı tercih merkezi olan Kaleiçi beldemizi daha yakından görmeniz ve beldemizin diğer özelliklerinden faydalanmanız açısından sizleri Kaleiçi beldemize beklemekteyiz.

Antalya Havalimanı Kaleiçi