Antalya Havalimanı Kemer Transfer

Antalya Havalimanı Kemer Transfer

Antalya’nın en güzel otellerinin bulunduğu kesimlerden biri olan Kemer sıcakların artmasıyla birlikte yoğun bir şekilde yerli ve yabancı turistlerin de Kemere bölgesine akımı olmaktadır. Dünya çapında bilinen bir turizm bölgesi olan Kemer özellikle de kavurucu sıcaklardan sıkılmayarak kendini serin sulara atmak isteyenlere yönelik olarak tam da gidilecek bir tatil bölgesidir. Her güzelin bir kusuru olduğu gibi bir diğer kusur da şu şekildedir. Kemer Antalya’nın biraz daha iç bölgesinde olduğundan ötürü hem havalimanına uzak hem de karayoluyla gelmek isteyenler içinde epeyce sıkıntı bir uzaklıktadır. Kara yolu yolcuklarında ise gereksiz bir zaman kaybıyla birlikte gereksiz bir şekilde yolculuk da olmaktadır. Bu yüzden uzak bölgelerden gelen tatilcilerin ulaşımlarının hava yoluyla sağladığı ve tatilciler içinde zamandan tasarruf ettiği bilinmektedir. Havayolu üzerinden gelen ve Adnan Menderes havalimanına inen yolcular için transfer clk olarak sizleri indiğiniz andan itibaren havalimanında karşılayarak yapılacak olan her türlü işlemlerinizi birlikte yapmayı ardından eşyalarınız ile birlikte Kemer’de kalacağınız otele gitmek için yola koyuluyoruz. Bu zamana kadar ki gerçekleştirmiş olduğumuz yolculuklarımız da her daim sizlerin güvenliğini ve huzurun ön planda tuttuğumuz içn yaz aylarının tercih edilen transfer firmalarının en başında gelmekteyiz. Antalya havalimanı üzerinden istediğiniz Kemer bölgesine yapmış olduğumuz transferler sayesinde en hızlı şekilde transferinizi gerçekleştirerek Kemer bölgesinde ki tatilinize en hızlı ve ne güzel şekilde başlayabilmektesiniz. Transfer clk olarak sizler ile yapmış olduğumuz transfer ile en hızlı bir şekilde tatilinizi başlayacağı bölgeye ulaşarak en iyi şekilde transferinizi gerçekleştirmekteyiz. Bu zamana kadarki olan transferlerimiz ile sizlerin gönlünde taht kurduğumuzdan ötürü müşteri potansiyelimizi giderek arttırarak sizlere daha iyi transfer olanağı gerçekleştirme imkânı sağlarız. Sizlere sağlamış olduğumuz her transferlerimiz de bir önceki transferimizden daha iyi gelişme sağlayarak her transferimiz de kendimizi geliştirerek sizlere en iyi şekilde ulaşım sağlamaktayız. Transfer clk olarak müşteri potansiyelimizi her geçen gün arttırarak en iyi şekilde kurumsal olma yolunda sizler ile birlikte havayolu transferi konusunda sizler ile en iyi olma yolunda ilerlemekteyiz.

Kemer 

   Antalya'nın yaklaşık olarak 43 km batısında yer alan Kemer, Türkiye'nin en gözde ve en çok tercih edilen tatil beldesi olarak bilinmektedir. Türkiye'nin güney sahil kısmında turizmin en önemli merkezlerinden biridir.  

Doğal güzelliği, gezilecek birçok yer olması ve denizinin en güzel maviliği ile tatilcilerin büyük etkide ilgisini çekmektedir. Her türden kalacak yer olmasıyla birlikte herkesin gönlünce eğlenebileceği bir ortam oluşturmaktadır.  

Kemer'e Nasıl Ulaşım Sağlarım? 

   Uçak ile Ulaşım; Kemer'e gelmenin en rahat ve konforlu yolu uçak ile gelmektir. Özellikle İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerden Antalya ilçesine sayısız uçak seferi bulunmaktadır. Havaalanı Antalya'ya 13 km, Kemer'e ise 57 km mesafede bulunmaktadır.  

   Araba ile Ulaşım; Son yıllarda geliştirilen yollar ile birlikte araba ulaşımı her yönden konforlu hale gelmiştir. İster şahsi arabanızla, isterseniz de sayısız bulunan birçok otobüs seferi sayesinde Antalya – Kemer'e ulaşmak çok kolaydır. İstanbul'dan 12 saat, Ankara'dan 10 saat ve İzmir'den de yaklaşık 10 saat ulaşım süresi vardır. 

Havaalanından Kemer'e Ulaşım 

   Ankara ve ya İstanbul'dan Antalya'ya geliyorsanız yaklaşık 1 saat 15 dakikalık bir seyahat süreciniz olacaktır. Antalya'nın merkezi, havaalanından yaklaşık 43 km uzaklıkta yer almaktadır. Merkeze ya da direk Kemer ilçesine ulaşımda Antalya VIP Transfer Araçlarının büyük bir avantajı ve rahatlığı bulunmaktadır. Transfer CLK firması ile 30 dakika kadar kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.  

Kemer'de Nereleri Gezebilirim? 

   Doğanın bir harikası olan Kemer de deniz, dağ ve çamlarla birlikte muhteşem zamanlar geçireceksiniz. Doğanın oluşturduğu tarihi güce tanıklık edip onlarla birlikte yaşayacaksınız. İşte o muazzam yerler... 

Olimpos 

   Tarihin birçok olayına olan Likya Antik Kenti olan Olimpos doğa üstü güzellikte bir yerdir. Kemer'e yaklaşık 35 km mesafede bulunmaktadır. Doğal güzelliği, müthiş plajları ve küçük güzel evleri ile birlikte tatilcilere ev sahipliği yapmaktadır.  

Tahtalı Dağı 

   2365 yüksekliğindeki bu dağ Olimpos Kıyısında bulunmaktadır. Teleferik ile çıkabileceğiniz bu dağda inanılmaz manzaranın keyfini sürerek vakit geçirebilirsiniz.  

Phaselis Ören yeri ve Müzesi 

   Likya Antik Kenti olan bu yer, hem tarihi güzellikleriyle hem de doğanın ve denizin büyüleyiciliğiyle Kemer'e sadece 12 km uzaklıktadır.  

Kimera (Yanartaş) 

   Sonsuzlukta bir ateş kaynağı... Olimpos'un tepsinde bulunan bu yanartaş hiç sönmeden sürekli yanmaktadır. Tarihte bir çok rivayete konu edilen bu taş, size hem tarihi ve mucizevi bir güzellik sunacaktır. 

Adrasan 

   Kemer'e yaklaşık 50 km mesafelik uzunlukta olan Adrasan masmavi deniziyle, muhteşem koyu ve plajlarıyla, ayrıca birbirinden güzel konaklama imkanlarıyla Kemer'e gelenler için mutlaka uğranılması ve görülmesi gereken yerlerden birisidir. 

Beldibi Mağarası 

   Tarihi çağlara tanık olacağınız ve o dönemleri hissedeceğiniz en önemli tarihi oluşumlardan biridir. Kemer'e sadece 19 km uzaklıktadır. Görülmesi mutlaka tavsiye edilir.  

Yörük Parkı 

   Otantik, yöresel ve tarihi görüntüsüyle Kemer marinasının arkasında bulunan muazzam bir park. Eski zamanlarda Anadolu'yu tanımak için oldukça önemli bir yerdir.  

Kemer'de Ne Yiyebilirim? 

   Kemer'in deniz kıyısında olması ve Akdeniz ikliminin de etkisiyle birçok balık çeşidi bulunmaktadır. Sahilde kordon şekline dizilmiş restoranlarda birbirinden lezzeti deniz ürününü ve mezeleri tadabilirsiniz. Ayrıca turunç giliyle meşhur olan Akdeniz'in yöresel bir çok reçellerini tadabilirsiniz.  

Kemer'de Başka Ne Yapılır? 

   Doğa harikalarından bir diğeri ise Göynük Kanyonu. Burada doğa yürüyüşleri, trekking yapabilirsiniz. Eşsiz manzarası ile doğa sporu severlerin vazgeçilmez noktasıdır. Belirli noktalarında düzenlenen Jeep Safari programları ile tatilinize macera katabilirsiniz. Ayrıca tekne turlarına katılarak karadan uzaklaşıp maviliğin tam ortasında keyif yapabilirsiniz. Bu tekne turlarında dilerseniz dalış sporunu öğrenebilir deniz altında binlerce keşfe çıkabilirsiniz. Teleferik ile yükseklere çıkıp Olimpos'un muazzam manzarasını seyredebilirsiniz. Tatilinize daha çok aksiyon ve eğlence katmak isterseniz rafting yapma seçeneği sizin için çok uygun olacaktır.  

Transfer CLK Nedir?

En uygun ve en konforlu şehir içi araç ulaşım sistemidir. Antalya Havaalanın'dan Kemer'e ya da gitmek istediğiniz yere sizi en kısa zamanda ulaştırma hizmeti sunuyor. Transfer CLK gerekirse  hem otelden, havaalanına hem de Antalya Havaalanından Kemer'e transferlerini gerçekleştiriyor. bu transferler için online rezervasyon yaptırmak isterseniz https://www.transferclk.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. 

 

Antalya Havalimanı Kemer