Antalya Havalimanı Kestel Transfer

Kestel

Kestel, Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı olan bir beldedir. Özellikle de yaz mevsiminde çok fazla turist ve gezgin ağırlamaktadır. Antalya genel olarak yaz dönemlerinde çok işlek olsa da, özellikle Alanya çok popülerdir. Kestel de, Alanya’nın sık sık ziyaret edilmesinde büyük bir önem taşıyan mekanlardan bir tanesidir. Kestel için, lokasyon olarak çok kolay ve herkesin ziyaret edebileceği bir yerde denilebilir. Adeta yerel ve yabancı canlıların birleşiminden oluşmaktadır. Kestel’e geldiğin zaman, muazzam bir Toros Dağı ve Akdeniz manzarasına sahip olabilirsiniz. Bu eşsiz güzellik, her tatil yerinde karşınıza çıkabilecek şeylerden biri değildir. Bunun sebebi ise, bu beldenin doğal güzelliklere sahip olmasıdır.

Kestel’e geldiğiniz zaman birçok otel ve pansiyon seçeneğinizin olduğunu göreceksiniz. Eğer tatile çıkmadan önce ayarlamadıysanız, geldikten sonra da birçok alternatife sahip olabilirsiniz. Ama yine de gelmeden önce ayarlamanızı fiyat ve seçenek çokluğu açısından tavsiye ederim. Çünkü, her ne kadar otel ve pansiyonlar fazla olsa da talep de bir o kadar fazladır. Birçok tesisin ve sitenin bulunduğu, lüksün de tüm cazibesiyle ayaklarınızın altına serildiği, huzurlu bir ortamda rahatça dinlenme imkanı sağlayan bir yerdir Kestel. Bir yerin bu kadar sakin ve huzurlu olup, bu denli çok ziyaret edilmesinin tek bir sebebi olabilir: Doğal Güzellikler.

Antalya Alanya Kestel’e Nasıl Ulaşılır?

Bulunduğunuz şehirden otobüs ile ya da kendi aracınız ile birlikte Antalya’ya, oradan da Kestel’e geçebilirsiniz. Antalya’ya geldiğin zaman, Kestel istikametine doğru giden birçok otobüsün tam da sizin olduğunu yerde bulunduğunu göreceksiniz. Bunun sebebi, Kestel’in Antalya için ne kadar kıymetli bir belde olmasıdır. Çok popülerdir ve çok sık ziyaretçi alır. Aracınızla ya da gördüğünüz otobüslerden biriyle devam edebilir, bu yönde de Kestel’e ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Antalya’dan ya da ülkemizin diğer şehirlerinden direkt olarak Kestel’e giden otobüsler de vardır. Bilhassa, Kestel için, yaz dönemlerinde sık tercih edilen bir şehir ve ilçede bulunduğundan dolayı bir sürü sefer bulabilirsiniz.  

Antalya Havalimanından Kestel’e Ulaşım

İstanbul, İzmir ya da Ankara gibi şehirlerden hareket ederseniz yaklaşık 1 saat 15 dakika gibi bir sürede Antalya Havalimanına ulaşabilirsiniz. Kestel ile Antalya Havalimanının arası 134 km’dir. Dolayısıyla Kestel, Antalya Merkez’e yakın bir lokasyonda bulunuyor diyemeyiz. Bu yüzden, bulunduğunuz şehirden havalimanına kadar olan kısmın önemli olduğu kadar, bu aşamaya geldikten sonraki yolculuğunuz da çok önem taşır. Sizlere tavsiyem, havalimanına geldikten sonra Transfer CLK'nın sağladığı imkanlardan faydalanmanızdır. Bu şirket, güvenilir bir transfer şirketidir. Yolculuğunuz boyunca hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızın garantisini verebilirim. Kendinize özel tasarlanmış gibi hissedeceğiniz VIP araçları ile 1 saat 20 dakika gibi bir sürede Alanya Kestel’e ulaşabilirsiniz. Taksi ya da son dönemlerde çok popüler olan Uber gibi taksi formatında olan araçları tercih etmektense Transfer CLK firmasını tercih etmenizi tavsiye ederim. Hem fiyat konusunda daha güvenilir, hem de daha konforlu bir yolculuk yapmış olacaksınız.

Kestel’de Nerede Yemek Yenmelidir?

Pınarbaşı Restaurant

Şüphesiz bir gerçekliktir ki Türk mutfağı, dünyadaki birçok mutfak arasından itinayla seçilir ve tercih edilir. Özelikle büyük şehirlerde yaşıyorsanız, türk mutfağı adı altında size birçok yemek yedirilir ya da servis edilir. Fakat, aslolan şudur ki birçok hazır eti ya da önceden hazırlanmış yemeği mikrodalga da beş dakikada ısıtıp önünüze geri getirirler. Pınarbaşı Restaurant, size gerçekten siparişinizi verdiğiniz anda yemeklerinizi hazırlayan ve müşterileri ile adeta bir aile gibi ilgilenen bir yerdir. Kestel’in mucizevi manzaralarına yemeğinizini yerken de şahit olabilirsiniz. Güzel konumundan, manzarasından ve ilgisinden dolayı bu restoranı size şiddetle tavsiye ediyorum. Kestel’e yolunuz düşerse burada mutlaka bir menüyü denemelisiniz.

 

Yörük Evi Alanya Kestel

Kestel’de muhteşem bir kahvaltıya hayır diyebilir misiniz? Hiç zannetmiyorum. Püfür püfür esen eşsiz ve huzurlu bir ortamda, mükemmel bir kahvaltı yapmak için Yörük Evi bulunmaz hint kumaşı denilebilir. Tabi ki kahvaltının yanı sıra öğle, akşam yemekleri de bulunur fakat Alanya Kestel’de bir gün otelde kahvaltı yapmak yerine buraya kesinlikle gelmelisiniz. Ailenizle birlikte güzel vakit geçireceğiniz, muhteşem dakikaları anı defterinize kazıyabileceğiniz bir yer burası. Serpme kahvaltısı muazzam, kesinlikle denemelisiniz.

 

Kestel’de Görülmesi Gereken Yerler

Kestel Sahili

Antalya demek deniz demek, bunu herkes bilir. Ama Kestel Sahili’nin bir özelliği vardır ki o da kendinizi yurtdışında gibi hissedeceğiniz kadar sakin, berrak ve huzur dolu olmasıdır. Antalya’nın her sahili güzeldir elbet fakat buradaki sahilin kendine has bir mimarisi vardır. İnsanların, sahil kenarında bulunan mekanların kullandıkları sahil tipi masa ve sandalyeler ortama şık ve rahat bir hava katar. Renklerinin geneli beyazdır, mükemmel fotoğraflar da yakalayabilirsiniz. Kestel Sahili’ni mutlaka görmeniz gerekiyor, kesinlikle burada zaman geçirmeden dönmeyin.

Antalya Kestel Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Kestel Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Kestel


Alan tur Hotel  Transfer,

İnci Suite Hotel  Transfer,

Akropol Resort & Spa  Transfer,

Aktaş Hotel  Transfer,

Club Paradiso Hotel & Resort  Transfer,

Michell Hotel  Transfer,

Sunset Beach Hotel  Transfer,

Sunshine Hotel  Transfer,

Dnd Hotel  Transfer,

Sun Star Resort Hotel  Transfer,

Happy Elegant Hotel  Transfer,

Gold Twins Suit Hotel  Transfer,

Club Hotel Ulaşlar  Transfer,

Green Peace Hotel  Transfer,

Deha Hotel  Transfer,

Club Hotel Syedra Princess  Transfer,

Dim Suit Otel  Transfer,