Antalya Havalimanı Kiriş Transfer

  Kiriş

Antalya ilimizin en gözde tatil bölgelerinden biri olan Kemer Kiriş tatil beldemiz birçok özellikleri sayesinde her yıl yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilere ev sahipliği yapmaktadır. Tarihte birçok farklı medeniyetlere de ev sahipliği yapan Kiriş tatil beldemiz, sıcak kanlı ve misafirperver insanları sayesinde her yıl yerli ve yabancı tatilciler tarafından ziyaret edilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Konumu itibariyle Antalya il merkezimize yakın olan Kiriş tatil beldemize Transfer CLK Antalya havalimanından Kiriş tatil beldemize çok uygun fiyat tarifesi üzerinden kaliteli, son derece konforlu bir şekilde havalimanı Kemer transfer hizmetleri sunmaktayız.

Bu sayede 2006 kuruluş tarihimizden buyana gerek internet dünyası üzerinden ve gerekse de Antalya havalimanı üzerinden Kiriş tatil beldemizi ziyaret etmek isteyen yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından tercih edilmekten dolayı ayrıca gururlanmaktayız. Muhteşem bir tatil süreci yaşamak isteyenlerin tercihi olan Kiriş tatil beldemizde ayrıca ekonomik fiyatlar üzerinden tatil ve konaklama imkanlarından faydalanabilmektesiniz.

Antalya Havalimanından Kemer Kiriş'e Nasıl Ulaşılmaktadır?

Antalya ilimiz havalimanına oldukça yakın olan Kiriş tatil beldemize ulaşmak istediğinizde yaşadığınız ildeki şehirler arası otobüs firmaları üzerinden Antalya Kiriş ulaşım hizmetleri sunan firmaları tercih edebilir veya tercihiniz doğrultusunda aracınız ile Antalya Kemer Kiriş tatil beldemize ulaşabilmektesiniz.

Antalya havalimanına sadece 65 kilometrelik bir mesafede yer alan Kiriş tatil beldemize Transfer CLK Antalya havalimanından Kiriş'e transfer hizmetleri firması olarak sizlere Antalya havalimanından, Antalya il merkezinden ve Antalya otogarından yalnızca 87 dakika içerisinde Kiriş tatil beldemize ulaşım hizmetleri sunmaktayız.

Bu sayede Antalya ilimize ulaşmanız durumunda doğrudan Transfer CLK Antalya havalimanı Kiriş tatil beldesine havalimanı Kemer transfer firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Antalya Havalimanından Kiriş'e Ulaşım

Antalya havalimanından Kiriş tatil bölgesine profesyonel anlamda hizmetler sunan Transfer CLK Antalya havalimanı Kemer transfer firmamız sayesinde Antalya havalimanından, Antalya şehir otogarından ve Antalya ilimiz merkezinden daha seri ve güvenilir bir biçimde Kiriş tatil beldemize ulaşabilmektesiniz.

Bünyemizde bulundurduğumuz Antalya havalimanı vip transfer modellerimiz ve deneyimli havalimanı araç transfer sürücülerimiz sayesinde Antalya havalimanından Kiriş tatil beldesine kusursuz bir biçimde sizlere Kemer transfer hizmetleri sunmaktayız.

Kiriş'te Neler Yiyebilirim?

Antalya havalimanından Kemer Kiriş tatil beldemize geldiğinizde, tatil beldemizin birbirinden lezzetli olan yemek türlerinden tadabilir ve Kiriş tatil beldemizin merkezi kısmında yer alan birbirinden güzel restaurantlarımızdan ve lokantalarımızdan ev tipi lezzetli yemek ve hamur işleri türü yemeklerimizden afiyetle tatmanızı tavsiye etmekteyiz.

Kiriş tatil beldemizde birbirinden lezzetli etli yemek türlerimizden, bol sarımsaklı mantı türü yemeklerimizden, lezzetli çorba çeşitlerimizden, nefis baklava tatlımızdan, nefis nohutlu pilav ve lezzetli tarhana çorbamızdan tatmadan Kiriş tatil beldemizden ayrılmamanızı temenni etmekteyiz.

Kiriş'te Nereleri Görebilirim?

Antalya ilimizin güzide tatil bölgelerinden biri olan Kiriş tatil beldemizde geldiğinizde, tatil beldemizde birçok görülmesi gereken yerleri görebilir ve hatıra resimlerinizi çektirebilmektesiniz. Antalya ilimizin en güzel tatil bölgelerinden biri olan Kemer ilçemize bağlı olan Kiriş tatil beldemizde, Kiriş plajımızı, Olimpos Antik Kentimizi, Yanartaş ve Pheselin gibi birçok gezilmesi gereken yerlerimizi görebilmektesiniz.

Ayrıca merkezi alanlarında birçok hediyelik eşya mağazalarına da ev sahipliği yapan Kiriş tatil beldemize geldiğinizde hediyelik eşya mağazalarımızı da ziyaret edebilir ve birbirinden güzel ve ucuz fiyatlı hediyelik eşyalarımızdan satın alabilmektesiniz.

Kiriş'te Başka Neler Yapabilirim?

Antalya ilimizin görkemli tatil beldesi olan Kiriş tatil beldemize geldiğinizde tercihiniz doğrultusunda kamp etkinlikleri düzenleyebilir ve Kiriş tatil beldemizin muhteşem piknik alanlarında mangal aktivitesi düzenleyebilmektesiniz.

Birçok yerli ve yabancı tatilcilerimizin ilk favori tatil merkezlerinden biri olan Kiriş tatil beldemizde, ayrıca tercihiniz doğrultusunda keyifli tekne turlarına katılabilir ve bu sayede Kiriş tatil beldemizde muhteşem bir tatil süresi yaşayabilmektesiniz.

Eşsiz deniz kumsalı ve akşam romantik havası sayesinde sizlere muhteşem bir tatil süreci sunan Kiriş tatil beldemizi daha yakından görmeniz açısından sizlere Kiriş tatil beldemize beklemekteyiz.

 

Antalya Kiriş Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Kiriş Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Kiriş 


Daima Biz Hotel  Transfer,

Daima Resort Hotel  Transfer,

Limra Park Hotel  Transfer,

Limra Resort Hotel  Transfer,

PGS Hotel Kiriş Resort  Transfer,

Şeker Resort  Transfer,

Larissa Blue Resort Aura  Transfer,

Queens Park Le Jardin Hotel  Transfer,

Sailors Park Hotel  Transfer,

Larissa Blue Hotel  Transfer,

Alva Donna World Palace  Transfer,

Twins Hotel  Transfer,

Blue Sky Hotel  Transfer,

Solim Hotel  Transfer,

Akka Claros Hotel  Transfer,

Club Fontana Life  Transfer,

Akka Alinda Hotel  Transfer,

Sailor's Beach Hotel  Transfer,

Royal Towers Resort  Transfer,

Grand Mir'amor Hotel  Transfer,

Maxx royal Kiriş  Transfer,