Antalya Havalimanı Kızılağaç Transfer

 KIZILAĞAÇ

           Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Kızılağaç tarihi çok eskiye dayanmakla birlikte önemli turizm merkezlerinden biridir. Bölgenin geçim kaynağı tarım ve hayvancılık olmasının yanı sıra giderek rağbet gören bir yer olması nedeniyle turizmden de oldukça büyük bir pay almaya başlamıştır. Bunu sağlayan özelliklerden birisi de Manavgat’a 12 kilometre uzaklıkta olmasıdır. Manavgat gibi Antalya’nın incisi olan bir ilçeye yakınlığı Kızılağaç’a ün katmıştır.

           Kızılağaç Manavgat ile 12 kilometre, Antalya Havalimanı ile 78 kilometre uzaklıktadır. Aynı zamanda tatilinizin bir gününü de Antalya merkezinde geçirme imkanınız bulunmakta. Kızılağaç ile Antalya arası 88 kilometredir.

ANTALYA HAVALİMANINDAN KIZILAĞAÇ’A ULAŞIM

           Antalya Havalimanı ile Kızılağaç arası yaklaşık 78 kilometredir. Transfer CLK ile sizleri Antalya Havalimanında karşılayarak otelinize kadar konforlu bir yolculuk sağlamanız için özveri ile çalışıyoruz. Otelinize ulaşma sürenizde güvenli ve huzurlu bir yolculuğu sizlere sunmaktan onur duyuyoruz. Bu yolculuk yaklaşık 1 saat kadar sürmektedir. Bu süre içinde sizleri VİP araçlarımızla ulaştırıyoruz.

KIZILAĞAÇ GEZİLECEK YERLER

           Kızılağaç da tatil yapacaklar için öneriler sunacak olursak; Gölcük meydanı olarak geçen bölgede mutlaka günbatımı izlemenizde fayda var. Doğası ile sizi büyüleyecek olan Kızılağaç aynı zamanda güzellikleri bir araya getirmesi ile de tatilinize keyif katacaktır.

           Manavgat Kızılağaç konumu itibari ile doğa güzelliklerine komşu bir beldedir. Manavgat ilçesine bağlı ve merkezine 12 kilometre uzaklıktadır. Manavgat’ın tüm tarihi ve doğa güzelliklerinden yaklaşık 7 – 8 dakika yolculuk ederek faydalanılabilir.

           Manavgat Şelalesi, gezilecek yerler listenizin başında gelmelidir. Şelale çok yüksekten akmıyor olsa da yeşilliklerin arasında bir görsel huzuru yansıtmaktadır. Çevresinde bulunan restoranlar sayesinde de yemeğinizi yerken eşsiz manzara sizlere eşlik edecektir.

          Manavgat Nehri; üzerinde iki barajı barındırıyor. Oymapınar ve Manavgat barajı bulunuyor. Nehir, dünyanın en uzun yeraltı akarsularından birisi olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Tek kaynaktan beslenir. Aynı zamanda turizmin gelişmesi ile de nehir üzerinde tekne turları yapılmaya başlanmıştır.

          Köprülü Kanyon Milli Parkı; Isparta’da başlayan kanyon Antalya’da denize dökülmektedir. Kamp yapma imkanları da bulunan kanyonda, kano kullanabilir, rafting yapabilirsiniz.

KONAKLAMA

          Kızılağaç turizmi her geçen gün artış gösteren eğilimdedir. Merkeze yakın sakin tesisler ile gezilecek yerlere kısa sürede ulaşmayı amaç edinenler mutlaka Kızılağaç’ta soluğu alacaklardır. Kızılağaç oteller ve pansiyonlar bakımından oldukça iyi bir konumda bulunmakla birlikte her tarza uygun konsept otelleri sayesinde tatil planlamanıza gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz. Dönem için yüksek fiyatlarla karşılaşmamak adına erken rezervasyon seçeneklerini kullanarak tatilinizi daha uygun fiyatlarla yapmanızı öneririz.

TRANSFER CLK

          Transfer CLK olarak; siz değerli misafirlerimizi güzel ağırlayabilmek adına belde hakkında kısa bir bilgi aktarımı gerçekleştirdik. Sizleri misafir olarak görerek iyi bir tatil iyi bir yolculuk yapmanızı temenni ediyoruz. Antalya Havalimanından otelinize kadar ya da otelinizden sizi alarak Antalya Havalimanına kadar olan yolculuğun keyifli geçmesi için bizi tercih etmenizi diliyoruz. Profesyonel bir ekip ile gönül rahatlığında bizlerle buluşabilirsiniz. Ulaşmanız halinde Transfer CLK farkı ile sizlerin konforlu bir yolculuk geçirmenizi sağlayacağız. Günün her saati sizlere hizmet vermek adına VİP araçlarımız bulunuyor. Aynı zamanda 2 saat evvel rezervasyon imkanınız bulunmakta. Online işlemler için de www.transferclk.com adresi ziyaret edebilirsiniz


Antalya Havalimanı Kızılağaç Hotel Transfer

Siz Değerli Misafirlerimiz İçin Antalya'nın Eşsiz Güzelliklerine ve 5 Yıldız'lı Otel'lerine Ev Sahibi Yapan Antalya’nın Manavgat Bölgesinde Bulunan Kızılağaç Otellerinin İsimlerini Derledik.


Antalya Havalimanı Kızılağaç Sunmelia Beach Resort Hotel SPA Otel Transfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç Euphoria Palm Beach Resort Otel Transfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç Selge Beach Resort SPA Otel Transfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç Sunis Elita Beach Resort Hotel & Spa Otel Transfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç Silince Beach Otel Transfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç Club Hotel Turan Prince World Hotel Otel Transfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç Sunrise Resort Hotel Otel Transfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç Starlight Convention Otel Transfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç TUI Blue Palm Garden Otel Transfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç Club & Otel Nena Otel Transfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç Ali Bey Club & Park Manavgat Otel Transfer

Sea World Resort & Spa Otel Transfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç Lyra Resort & Spa Otel Transfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç Washington Resort Hotel & SPA HotelTransfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç Club Felicia Village Otel Transfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç Club Calimera Serra Palace Hotel Transfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç Aperion Beach Hotel Otel Transfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç Sultan of Dreams Hotel & Spa Otel Transfer

Antalya Havalimanı Kızılağaç Sea Planet Resort and Spa Otel Transfer

 

 

Antalya Kızılağaç Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Kızılağaç Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Kızılağaç


Sunmelia Beach Resort Hotel SPA  Transfer,

Euphoria Palm Beach Resort  Transfer,

Selge Beach Resort SPA  Transfer,

Sunis Elita Beach Resort Hotel & Spa  Transfer,

Silince Beach  Transfer,

Club Hotel Turan Prince World Hotel  Transfer,

Sunrise Resort Hotel  Transfer,

Starlight Convention  Transfer,

TUI Blue Palm Garden  Transfer,

Club & Otel Nena  Transfer,

Ali Bey Club & Park Manavgat Transfer,

Sea World Resort & Spa  Transfer,

Lyra Resort & Spa  Transfer,

Washington Resort Hotel & SPA  Transfer,

Club Felicia Village  Transfer,

Club Calimera Serra Palace Hotel  Transfer,

Aperion Beach Hotel  Transfer,

Sultan of Dreams Hotel & Spa   Transfer,

Sea Planet Resort and Spa  Transfer,