Antalya Havalimanı Kızılot Transfer

      KIZILOT

          Kızılot; Manavgat ilçesine bağlı bir beldedir. Antalya Havalimanına 95 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Yakınında bulunan Mısırlar Mahallesi Kızılot dan daha eski bir köy konumdadır. Tarihi Alaaddin Keykubat dönemine kadar uzanmaktadır. Kızılot ise Moğollar soyunun yerleşimi ile tarihe geçmiştir. Abdullah Ağa’nın Horasan Türkleri ve Senir ağalarının baskısından kaçması ile Kızılot’u ele geçirerek ayaklanmıştır.

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN KIZILOT’A ULAŞIM

          Antalya Havalimanı ile Manavgat Kızılot arası mesafe 95 kilometredir. Havalimanına ulaştığınızda otelinize varmak için Transfer CLK VİP araçları ile sizlere hizmet vermektedir. Bu mesafeyi yaklaşık 1 saat gibi bir sürede tamamlamanız mümkün. Aynı zamanda konforlu ve güvenli araçlarımızla tatil başlangıcınızın sakin ve huzur dolu olması adına hizmet sunmaktayız.

KIZILOT GEZİLECEK YERLER

         Manavgat  Kızılot’a tatil için ulaşmadan evvel belde adına araştırma yapmaktaysanız ya da bölgeye ilk yolculuğunuz ise sizlere görmeniz gereken yerleri ve gezilmesi gereken bölgeleri sunacağız. Tatiliniz keyifli ve eğlenceli geçmesi adına Kızılot da nereye gidebilir, nerelerde unutulmaz anlar yaşayacaksınız, az bilinen ama görülmesi gereken yer nerelerdir hakkında bilgi vereceğiz.

          Kızılot gezilecek yerlere çok yakın olması nedeniyle büyük bir avantaj yakalıyor. Öncelikle sükun bir tatil tercih edenler merkezlerdeki kalabalığa kıyasla daha az insanın bir arada bulunduğu konaklamalarda olacaklardır. Sakin bir tatil herkesin istediğidir belki ama yeni yerler keşfetmek de heyecan verici olacaktır. Bu konumda Kızılot aracılık görevini taşımaktadır. Buradaki avantajı da birçok merkezi bölgeye yakın olmasıdır. Manavgat ve Side’ye yakın olması nedeniyle Kızılot’a gittiğinizde mutlaka buralara ziyaret düzenlemelisiniz.

MANAVGAT ŞELALESİ

          Manavgat ile Kızılot arası mesafe 13 kilometredir. Tatilinizin bir gününü ayırarak mutlaka şelaleyi ziyaret etmelisiniz. Şelale çok yüksekten akmıyor olsa da çevre restoranlar sayesinde manzara ile iç içe yemek yeme olanağınız bulunmaktadır.

TİTREYEN GÖL

          Kızılot ile Titreyen Göl arası mesafe 16 kilometredir. Bölgenin sürekli rüzgar alması nedeniyle göl suları titremektedir. İsmini buradan alıyor olsa da turistik bir alan olması nedeniyle çevresinde konaklama tesislerini de barındırmaktadır.

SİDE

         Side, popüler ve turizm merkezi haline gelmiş bir bölgedir. Aynı zamanda çeşitli restoranlar, aktivite alanları ile de dolu bir bölgedir. Bölgeyi bu denli turizmi odağı yapan ise tarih ile doğanın bütünleşmesidir. Tarihi kalıntılara ait bölgeleri, çok eski zamanlara tanıklık etmiş tarihi alanları ile gezilmesi gereken yerler arasındadır. Side ile Kızılot arası 21 kilometredir. Aynı zamanda; Apollon tapınağı, antik tiyatro, antik kent, Aspendos Köprüsü ve Side Müzesi de mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.

KONAKLAMA

          Kızılot çeşitli konsept içeren oteller barındırmaktadır. Spa merkezi bulunan oteller, aqua park avantajı bulunan oteller gibi tercihiniz doğrultusunda birini seçebilir ve doğa ile bir arada tatil geçirebilirsiniz.

Transfer CLK

          Transfer CLK olarak siz değerli misafirlerimiz Antalya Havalimanından otele, otelinizden Antalya Havalimanına kadar yolculuğunuzda huzurlu ve emniyetli geçmesi adına hizmet vermekteyiz. Sizleri ağırlarken konforunuz ve güvenliğinizi ön planda tutarak profesyonel bir ekip ile çalışmaktayız. Rezervasyon imkanı ile ulaşımınızdan iki saat önce bizimle irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda online işlemlerinizi www.transferclk.com adresini ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz. Sizi ve tatilinizi önemseyerek sunduğumuz hizmetleri titizlikle gösteriyoruz.


Antalya Kızılot Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Kızılot Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Kızılot


Sentido Flora Garden Hotel  Transfer,

Crystal Admiral Resort Suites & SPA  Transfer,

Amelia Beach Resort Hotel & Spa  Transfer,

Calido Maris Hotel  Transfer,

ÇENGER BEACH RESORT & SPA  Transfer,

Laphetos Beach Resort & Spa  Transfer,

Costa Holiday Club  Transfer,

Nilbahir Hotel  Transfer,

Pasha Beach Otel  Transfer,

Club Serena Hotel  Transfer,

Pemar Beach Resort  Transfer,

Raymar Hotels & Resorts  Transfer,