Antalya Havalimanı Konaklı Transfer

 Konaklı

Antalya ilimizin gözde tatil beldelerinden biri olan Alanya Konaklı tatil beldemiz birçok özelliklere sahip olması sayesinde her yıl yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından ziyaret edilmektedir. Bünyesinde yer verdiği doğal güzellikler ve tarihi alanlar sayesinde Antalya ilimizin en çok tercih edilen tatil bölgeleri arasında yer alan Konaklı tatil beldemiz, ayrıca sıcak kanlı ve misafirperver insanları sayesinde yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından takdir mesajları almaktadır.

Antalya il merkezimize yakın bir konumda yer alan Konaklı tatil beldemize bu sayede Antalya ilimiz merkezinden Transfer CLK Antalya havalimanından Konaklı tatil beldemize daha kısa süreçler içerisinde ulaşım sağlanabilmektedir. 2006 tarihinden buyana

Antalya havalimanından Konaklı tatil merkezine profesyonel olarak havalimanı araç transfer hizmetleri sunmamız sayesinde gerek yurtiçi ve gerekse de yurtdışından Konaklı tatilcilerimiz tarafından yoğun olarak havalimanı Konaklı transfer rezervasyon talepleri almanın sevincini yaşamaktayız.

Antalya Havalimanından Alanya Konaklı'ya Nasıl Ulaşılmaktadır?

Antalya havalimanından veya yer aldığınız şehirden Antalya Alanya Konaklı seyahat hizmetleri sunan şehirler arası firmalar sayesinde veya doğrudan aracınız ile Konaklı tatil beldemize ulaşabilmektesiniz. Antalya havalimanına yaklaşık olarak 117 km uzaklıkta yer alan Konaklı tatil beldemize Antalya havalimanı üzerinden, Antalya il orgarı üzerinden ve Antalya il merkezi üzerinden Transfer CLK Antalya havalimanı Konaklı tatil beldesine havalimanı Alanya transfer firması sayesinde yalnızca 141 dakika içerisinde ulaşabilmektesiniz.

Konforlu havalimanı araç modellerine sahip olması ve deneyimli havalimanı araç kullanıcı kadrosuna sahip olması sayesinde sizlere Antalya genelinden Konaklı tatil beldesine kusursuz ve konforlu bir seyahat hizmeti sunan Transfer CLK Antalya havalimanından Konaklı tatil bölgesine transfer firmamız, bu sayede Konaklı tatil beldemizde tatil yapmak isteyen yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından tercih edilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Antalya Havalimanından Konaklı'ya Ulaşım

Antalya havalimanından Konaklı tatil beldemize ulaşmak istediğinizde Antalya havalimanından kaliteli ve güvenilir hizmetler sunan Transfer CLK Antalya havalimanı Konaklı tatil merkezine araç transfer firmamızı tercih edebilir ve bu sayede daha ekonomik fiyat tarifesi üzerinden Konaklı tatil bölgemize seyahat edebilmektesiniz.

2006 tarihinden buyana yerli ve yabancı Konaklı tatil beldemiz tatilcilerine profesyonel anlamda havalimanı araç transfer hizmetleri sunan Transfer CLK Antalya havalimanı Konaklı transfer firmamız sizler geniş düzeyli Konaklı havalimanı transfer referansları da sunmaktadır.

Konaklı'da Neler Yiyebilirim?

Antalya ilimizin en güzel tatil bölgelerinden biri olan Konaklı tatil beldemize geldiğinizde beldemizin mutfağına özgü olan ve birbirinden lezzetli olan yemek türlerimizden afiyetle tatmadan Konaklı tatil beldemizden ayrılmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Tatil beldemizin hemen merkezi alanlarında yer alan restaurantlarımızda ve lokantalarımızda uygun fiyatlar üzerinden tadabileceğiniz lezzetli lapa dolma yemeğimizden, ev yapımı lezzetli kiraz yaprağı köftemizden, ev yapımı lezzetli patlıcan talataru yemeğimizden, ev yapımı lezzetli mercimekli bulgur pilavlı yemeğimizden, lezzetli bıldırcın dolma yemeğimizden, deve kuş yumurtası tatlımızdan, baklava tatlımızdan ve tarçınlı kurabiye yemeğimizden tatmadan Konaklı tatil beldemizden ayrılmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Konaklı'da Nereleri Görebilirim?

Bulunduğunuz ilden veya Antalya ilimizden Konaklı tatil beldemize geldiğinizde beldemizde yer alan birçok muhteşem güzellikteki gezilmesi gereken yerleri gezebilir ve hatıra olarak resimlerinizi çekebilmektesiniz. Konaklı tatil beldemizin merkezi alanında yer alan Hanzade Tarihi Hamamımızı, Damlataş Mağaramızı, Dim Mağaramızı, Kızıl Kulemizi ve Alanya ilçemizin en önemli tarihi simgesi olan Alanya Kalemizi görmenizi tavsiye etmekteyiz.

Konaklı'da Başka Neler Yapabilirim?

Birçok farklı etkinlere katılabileceğiniz Konaklı tatil beldemize geldiğinizde eşsiz deniz havası ve tarihi bir atmosferde yer alabilmektesiniz. Merkezi alanlarda yer alan birbirinden güzel hediyelik eşya dükkanlarını gezebilir ve ucuz fiyatlardan satışa sunulan birbirinden güzel hediyelik eşyalardan satın alabilmektesiniz.

Ayrıca kamp etkinlerine de tercihiniz doğrultusunda Konaklı tatil beldemiz üzerinden katılabilir ve bu sayede tatil sürecinizin daha keyifli olmasını sağlayabilmektesiniz. Daha birçok niteliklere sahip olan Konaklı tatil beldemizi daha yakından görmeniz açısından sizlere Konaklı tatil beldemizde görmeyi umut etmekteyiz.

Antalya Konaklı Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Konaklı Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Konaklı


Infinity Beach Hotel Alanya  Transfer,

Club Tess Hotel  Transfer,

Club Insula Hotel  Transfer,

Villa Augusto Botique Hotel  Transfer,

Hotel San Marin  Transfer,

Saphir Hotel & Villas  Transfer,

M.C Beach Park Resort And SPA  Transfer,

Royal Garden Select ve Suite Hotel  Transfer,

Sea Star Hotel  Transfer,

Hedef Resort & Spa  Transfer,

Hotel Titan Garden  Transfer,

Titan Select  Transfer,

Telatiye Resort Hotel  Transfer,

MC Mahberi Beach Hotel  Transfer,

Mc Arancia Resort & SPA Hotel  Transfer,

Eftalia Resort Hotel  Transfer,

Caretta Beach Hotel  Transfer,

Konaklı Nergis Butik Hotel  Transfer,

Caretta Relax Hotel  Transfer,

Numa Konaktepe Hotel  Transfer,

L'Hotel Larissa Holiday Club  Transfer,

Hedef Resort & Spa  Transfer,

Club Kastalia  Transfer,

Cortez Resort Hotel & Spa  Transfer,

Hedef Rose Garden Hotel  Transfer,

Selçuklu Tatil Köyü  Transfer,

Club Oasis Beach Hotel  Transfer,

Bera Alanya Otel  Transfer,

Dizalya Palm Garden Hotel  Transfer,

Quattro Beach Resort  Transfer,

Club Dem SPA & Resort Hotel  Transfer,

Club Dizalya  Transfer,

Anitas Hotel  Transfer,

Club Konaklı Hotel  Transfer,

Mirador Hotel  Transfer,

Vital Beach Hotel  Transfer,

Blue Night Hotel  Transfer,

Noxx Inn Beach Resort  Transfer,

Rheme Beach  Transfer,

Kemalbay Hotel  Transfer,

Green Hill Holiday Club  Transfer,

Blue Village Pascha Bay  Transfer,

Club Tropical Beach  Transfer,

Beach Club Doganay Hotel  Transfer,

Blue Fish Hotel  Transfer,

Club Hotel Mirabell  Transfer,

Smartline White City Beach Hotel  Transfer,

CLUB HOTEL ANJELIQ  Transfer,