Antalya Havalimanı Konyaaltı Transfer

KONYAALTI 

     Antalya ilinin batısında yer alan ve aynı adı taşıdığı plajıyla ünlü olan bir yerdir. Son yıllarda turizmde tatil yerleri olarak en çok tercih edilenler arasına girmiş bir yerdir. Kafa dinlemek ve denizin tadını çıkarmak istiyorsanız mutlaka gitmeniz gereken güzel bir yerdir.  

Konyaaltı'na Ulaşım 

      Araba İle Ulaşım; Son yıllarda gelişen ulaşım yolları ile rahat ve konforlu bir araba ya da otobüs yolculuğu geçirebilir ve isterseniz yol üstünde çeşitli yerleri gezebilirsiniz.  

       Uçak İle Ulaşım; En kısa ve en rahat ulaşım aracıdır. Büyük şehirlerden ortalama 1 yada 1 buçuk saat civarında Konyaaltı'na ulaşabilirsiniz. Özellikle yaz dönemi başladığında sayısız uçak seferleri düzenlenmektedir.  

Antalya Havaalanından Konyaaltı'na Ulaşım 

        Yolculuk sonrası hemen kalacağımız yere varmak isteriz. Bu yüzden size konforlu ve uygun fiyatlı Antalya VIP Transfer Araçlarından biri olan Transfer CLK firmamızı öneririz. Transfer CLK ile kısa zamanda istediğiniz yere avantajlı bir şekilde ulaşmış olacaksınız.  

Konyaaltı'nda Nerelere Gidebilirim? 

          Son yıllarda turizmin çok geliştiği ve en çok tercih edilenlerin başında gelen Konyaaltı kafa dinlemek ve huzur bulmak için mutlaka tercih edilen bir tatil beldesidir.  Tarihin ve doğanın iç içe bulunduğu bu yerde hem tarihi anlara şahit olacak ve tabiatın bütün güzellikleri ile baş başa kalacaksınız.  

         Konyaaltı Plajı 

      Muazzam bir mavinin içinde huzur bulacağınız bir yerdir. Berrak denizi ve mavi bayraklı plajı ile mutlaka gidilmesi ve denizin tadının çıkarılması gereken bir plajdır. Ancak dikkat edilmesi gereken bir konu ise Konyaaltı denizinin bir anda derinleşmesidir. Bu yüzden olası kazalara ve risklere karşı önceden tedbir alınmalıdır.  

          Antalya Müzesi 

        Tarihle iç içe olacağınız, neredeyse her dönemden tarihi bir nesne ve anı olan bir müzedir. Tarihi anlara şahit olacağınız ve sanki o zamanda yaşıyormuşçasına gezeceğiniz bu müze Türkiye'nin en büyük müzeleri arasında yerini almaktadır.  

          Likya Yolu 

        Fethiye'den Antalya'ya kadar uzanan tarihi dönemlerde Likya yolu olarak adlandırılan bir yoldur. O zaman da belirli patika yolların işaretlenip haritalanması ile oluşturulmuştur. Şimdi ise tarihi yürüyüş rotası olarak adından söz ettirmektedir. Doğayla iç içe olmak ve rahat nefes alarak yürüyüş yapmak isterseniz mutlaka gidilmesi gereken bir yerdir.  

           Saklıkent 

         Akdeniz Bölgesinde Antalya'nın batısında bulunan kayak merkezidir. Çoğunlukla kışın gidilmesi tercih edilse de yazında, doğayla iç içe olanların sevdiği ve çeşitli doğa sporlarının yapıldığı bir yerdir. Beydağları üzerinde olup, farklı aktiviteler için mutlaka gidilmesi önerilir.  

Konyaaltı'nda Başka Neler Yapabilirim? 

          Doğa mucizesi olarak adlandırılan denizinde çeşitli tekne turlarına katılıp maviliğin içinde rahatlayabilirsiniz. Ayrıca bu tekne turlarında dilerseniz dalış eğitimi alıp maviliğin derinlerine dalabilirsiniz. Beydağları'nda bulunan Saklıkent kayak merkezi ile kışın kayak yapabilir ve yazın çeşitli doğa sporları yapabilirsiniz. Ayrıca bazı bölgelerinde bulunan Jeep ve ATV ile safarilere katılarak tatilinize macera ekleyebilirsiniz.  

Konyaaltı'nda Ne Yiyebilirim? 

          Deniz kıyısında bir yer olduğu için burada birçok balık çeşidi çıkmaktadır. Deniz kıyısında sıralı olan restoranlarda balık keyfi yapabilir ve yöresel lezzetlerin de katılmış olduğu mezeleri tadabilirsiniz. Ayrıca kahvaltıda yapılan oraya özgü yöresel lezzetleri ve turunç reçellerini tadabilirsiniz.  

Transfer CLK Nedir? 

             Şehirde en uygun fiyatlı ve rahat transfer firmalarının başını çekmektedir..  Transfer CLK, Antalya Havaalanına, isterseniz de havaalanından direk otelinize ulaştırmaktadır. Bu transferleri online olarak rezervasyon yaptırmak ve daha fazla bilgi alabilmek için www.transferclk.com sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.  


Antalya Konyaaltı Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Konyaaltı Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Konyaaltı


Grida City Hotel  Transfer,

Sunİs Hotel Su  Transfer,

The Corner Park Hotel  Transfer,

Olbia Hotel  Transfer,

Blue Garden Hotel  Transfer,

Kristal Beach Hotel  Transfer,

Sea Side Hotel Antalya  Transfer,

Erdem Hotel  Transfer,

Peria Mare Hotel  Transfer,

Volkii Hotel  Transfer,

Acropol Beach Hotel  Transfer,

Kent Hotel  Transfer,

Meltem Hotel  Transfer,

Sealife Family Resort Hotel  Transfer,

Harrington Park Hotel  Transfer,

Özbekhan Hotel  Transfer,

Crowne Plaza  Transfer,

Porto Bello Hotel Resort & Spa  Transfer,

Zel Hotel  Transfer,