Antalya Havalimanı Kumköy Transfer

Kumköy

Antalya ilimizin Side ilçesine bağlı olan ve ilçemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Kumköy tatil beldemize Transfer CLK Antalya havalimanından Kumköy tatil beldesine araç transfer firması olarak sizlere günün her saati ve haftanın yedi günü kesintisiz bir şekilde havalimanı vip araç transfer hizmeti sunmaktayız.

Bu sayede 2006 kuruluş tarihimizden buyana Kumköy tatilcilerimiz tarafından tercih edilmenin ayrıca gururunu yaşamaktayız. Tarihi ve doğal güzellikleri ile Antalya ilimizin en çok tercih edilen turizm merkezlerinden olan Kumköy tatil beldemiz, bu sayede her tatil döneminde gerek yurtiçinden ve gerekse de yurtdışından binlerce tatilcilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Bu sayede Antalya ilimiz ekonomisine de ciddi anlamda ek katkılar sunan Kumköy tatil beldemiz ayrıca tatil turizmi ile birlikte birçok farklı alanlarda da gelişmişlik göstermesi sayesinde Side ilçemizin en gözde tatil merkezi haline gelmiştir.

Kumköy'de Ne Yenir Ve Ne İçilir?

Antalya havalimanından Kumköy tatil beldemize ulaştığınızda beldemizin merkezi bölümlerinde hizmetler sunan birbirinden görkemli restaurantlarımızda birbirinden lezzetli Kumköy mutfağına özgü yemeklerimizden tadabilmektesiniz.

Ayrıca lezzetli ev türü yemekleri bakımından da oldukça zengin olan Kumköy tatil beldemize ulaştığınızda birbirinden lezzetli ev tipi çorba yemeklerimizden, lezzetli kebap ve pideli yemeklerimizden, bol zeytin yağlı lezzetli balık türü yemeklerimizden, bol zeytin yağlı dolma türü yemeklerimizden tatmanızı tavsiye etmekteyiz. Ayrıca beldemize özgü olan bol köpüklü soğuk ayranımızdan ve soğuk soda türü sularımızdan da içmenizi tavsiye etmekteyiz.

Kumköy'de Gezilmesi Gereken Yerler Nelerdir?

Eşsiz manzarası ve doğa güzellikleri sayesinde yılın her döneminde yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından ziyaret edilen Kumköy tatil beldemize geldiğinizde birbirinden güzel yerlerimizi de mutlak olarak gezip görmenizi ve hatta mümkünse Kumköy tatil beldemize özgü olan muhteşem merkezlerimizde hatıra resimlerinizi çektirmenizi tavsiye etmekteyiz.

Manavgat Şelalesi

Kumköy tatil beldemizde yer alan Manavgat Şelalesi, görkemli yapısı ve huzur verici görünümü sayesinde Kumköy ilçemiz tatilcileri tarafından yoğun olarak ziyaret edilmektedir. Dinlendirici görünümü sayesinde huzur bulmanızı sağlayan Manavgat Şelalemizi de mutlak olarak görmenizi tavsiye etmekteyiz.

Manavgat Çayı

Kumköy tatil beldemiz içerisinde yer alan Manavgat Çayımızı da mutlak olarak görmenizi tavsiye etmekteyiz. Huzur verici görünümü sayesinde hayran olacağınız Manavgat Çayımızda hatıra resimlerinizi çektirebilmektesiniz. Doğal çaylarımızdan olan Manavgat Çayımız çevresinde ayrıca tercihiniz doğrultusunda mangal keyfi aktivitesi yapabilirsiniz.

Şahap Köprüsü

Kumköy tatil beldemize geldiğinizde görmenizi tavsiye ettiğimiz güzel alanlarımızdan biri de Şahap Köprüsüdür. Tarihi dokusu sayesinde hayran olacağınız Şahap Köprümüzü her dönem yüzlerce tatilcilerimiz ziyaret etmektedir.

Side Antik Kenti

Side tatil merkezimizin en önemli simgelerinden biri olan ve Kumköy tatil beldemiz sınırları içerisinde yer alan Side Antik Kentimizi de mutlak olarak görmenizi tavsiye etmekteyiz. Tarihi kalıntılarının halen aynen bulunabildiği ve eşsiz bir tarihi atmosfere sahip olabildiği Side Antik Kentimiz, bu özelliği sayesinde her yıl yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilerimizin uğrak merkezleri arasında yer almaktadır.

Kumköy'de Başka Neler Yapılabilir?

Antalya havalimanından veya doğrudan bulunduğunuz şehirden Kumköy tatil merkezimize ulaştığınızda beldemizde ayrıca tercihiniz doğrultusunda kamp etkinliklerinde yer alabilir, bol oksijenli denizimizde keyifli tekne turlarına katılabilirsiniz.

Ayrıca beldemiz merkezinde yer alan birbirinden güzel hediyelik eşya mağazalarımızı ziyaret edebilir ve düşük fiyatlardan birbirinden güzel hediyelik eşyalarımızdan satın alabilmektesiniz.

Sıcak kanlı ve misafirperver insanların yaşadığı Kumköy tatil beldemize geldiğinizde beldemizden memnun kalacağınızı garanti etmekteyiz. Daha birçok özelliklere sahip olan Kumköy tatil beldemizi daha yakından görmeniz açısından sizleri tatil beldemize beklemekteyiz.

                

Antalya Kumköy Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Kumköy Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Kumköy


Hane Family Resort  Transfer,

Royal Dragon Hotel  Transfer,

Royal Taj Mahal Hotel  Transfer,

Side Crown Palace  Transfer,

Dream World Resort & Spa  Transfer,

Palm World Resort & Spa  Transfer,

Side Lilyum Hotel Resort & Spa  Transfer,

Side Royal Palace  Transfer,

Primasol Hane Garden  Transfer,

Trendy Verbena Beach Hotel  Transfer,

PrimaSol Serra Garden  Transfer,

Sensimar Side Resort & Spa  Transfer,

lti Xanthe Resort & Spa  Transfer,

Side Orange Palace  Transfer,

Luna Blanca Resort & Spa  Transfer,

Dream World Aqua  Transfer,

La Grande Resort & Spa  Transfer,

Side Royal Paradise  Transfer,

Miramare Queen  Transfer,

Miramare Beach Hotel  Transfer,

Cesars Hotel Side  Transfer,

Hotel Defne Garden  Transfer,

Paloma Oceana Resort  Transfer,

Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa  Transfer,

Villa Side Hotel  Transfer,

Hane Hotel  Transfer,

Terrace Hotel Resort  Transfer,

Oleander Hotel  Transfer,

Side Sun Hotel  Transfer,

Otel İz Flower Side Beach  Transfer,

Side Alegria Hotel & Spa  Transfer,

Side Kum Hotel  Transfer,

Villa Side Residence  Transfer,

Helios Hotel  Transfer,

Side Village Apart Hotel  Transfer,

Dream Family Club  Transfer,

Kaya Apart Hotel Side  Transfer,

Hotel Sena  Transfer,

Narcia Resort Side  Transfer,

Melissa Garden Apart Otel  Transfer,

Side Hill HOTEL  Transfer,

Side Mare Resort & Spa  Transfer,

Serenis Hotel  Transfer,

Trendy Palm Beach Hotel  Transfer,

Thalia Beach Hotel  Transfer,

Kirman Side marin Beach & Spa  Transfer,

Fe Beach Hotel  Transfer,

Lavitas Hotel  Transfer,

Nova Park Hotel  Transfer,

Merve Sun Hotel Spa  Transfer,

Hotel Side Corolla  Transfer,

Club Bella Sun  Transfer,

Hotel Grand Side  Transfer,

Side Bella Luna  Transfer,

Larissa Beach Club  Transfer,

The Sense De Luxe Hotel  Transfer,

Sentido Perissia Hotel  Transfer,

Barut Arum Hotel  Transfer,

Crystal Sunset Luxury Resort & Spa  Transfer,

Holiday City Hotel  Transfer,

Dosi Hotel  Transfer,

Oasis Apart  Transfer,

Barut Hemera  Transfer,

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA  Transfer,

Melas Resort Hotel  Transfer,