Antalya Havalimanı Kundu Transfer

       KUNDU

          Antalya Havalimanı’na 20 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. Turizm merkezi olan Antalya ve Alanya arasındaki belde her geçen gün daha fazla turisti ağırlıyor. 1.5 kilometre uzanan Aksu nehri ve Kundu sahilinin hemen arkasında çam ormanları arasında yer alıyor. Doğa ile iç içe bulunan mevkii ve tam bir tatil havasını estiren Akdeniz kıyısı bir ziyaretin tekrarını planlamaya yetiyor ve artıyor.

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN KUNDU’YA ULAŞIM

          Antalya Havalimanı Kundu arası mesafe 20 kilometredir. Transfer CLK olarak VİP araçlarımız ile bu mesafeyi yaklaşık 10 dakikada sağlayabiliyoruz. Sizde bulunduğunuz konumdan Antalya Havalimanı’na ulaştıysanız Kundu’ya ulaşımınızı gönül rahatlığı ile Transfer CLK ya bırakabilirsiniz. Konforlu ve huzurlu yolculuk garantisi ile Kundu’ya ulaşmanızı sağlayacağız.

KUNDU GEZİLECEK YERLER

          Kundu doğa ve dinlence olarak çok iyi bir yer olsa da gezilecek yerden ziyade gezilecek yerlere yakınlığı ön plandadır. Konumunu bu sayede avantaja dönüştürmektedir. Antalya’ya 13 kilometre olması nedeniyle Antalya gezilecek yerlerinin tümüne ulaşımınız çok kolay. Yivli minare; Selçuklu dönemine ait caminin meşhur minaresidir. Antalya’nın her yerinden görünen minare oldukça görkemli ve görülmesi gereken yerler arasındadır. Antalya Oyuncak Müzesi’ de yine gezilmesi gereken yerler arasındadır. Her yaşa uygun konsepti ile eğlenceli vakit geçirmek için uğrak noktasıdır. Antalya Karatay Medresesi Kundu’ya yakın gezilmesi gereken yerler arasındadır. 1250 yılında inşa edilmiş medresesi Celaleddin Karatay tarafından mistik hava barındıran bir yerdir.

KONAKLAMA

          Kundu bölgesi Antalya’nın turizm gelişimi sergileyen gözde beldelerinden birisidir. Her geçen gün turist sayısı artıyor ve doğasına meraklılar çoğalıyor. Bu bölgede konaklama ihtiyacı oldukça rahat bir şekilde karşılanıyor. Birbirinden çeşitli konsept barındıran otelleri ile konaklama da sorun yaşamadan tatilin tadına varabilirsiniz. Her zevke her bütçeye uygun konaklama merkezleri sayesinde dinlencenin keyfine varabilirsiniz. Marka zinciri bulunan otellere de ev sahipliği yapan Kundu’da alışkanlığınız olan oteli bulup yabancılık çekmeden konaklamanız mümkün. Farklı tasarımlarla da göz alıcı mimarı bulunan oteller için erken rezervasyon yaptırmakta fayda var. Otellerin konaklama imkanlarının yanı sıra SPA, güzellik merkezleri ve sosyal aktiviteleri de tatile eğlence katmaya yarıyor.

KUNDU – LARA PLAJI

          Bölgenin dillere destan Kundu – Lara plajı bulunuyor. Akdeniz kıyısının eşsiz güzelliklerinin bulunduğu plajda sene boyunca beklenen deniz – kum – güneş üçlüsü hasreti sonlanıyor. Lara Hititlerin kullandığı dilde kum anlamına gelmektedir. Lara kumsal olarak anılmaktadır. Türkiye’de en uzun kumsal olarak da farkını ortaya koymaktadır.

TRANSFER CLK

          Antalya Havalimanı’na ulaşmanız halinde otelinize ulaşımı dert etmeyin. Transfer CLK olarak konforlu araçlarımız ile bu yolculuğa size en kolay yol haline getiriyoruz. Tatiliniz bittiğinde dönüş yolculuğu başlangıcında bize ulaşmanız yeterli. Otelinizden Antalya Havalimanı’na yine aynı konforla dönüş sağlayabilirsiniz.

          Tatiliniz başlangıcını özel hale getirmek isterseniz biz sizin yanınızdayız. Tatilin sonlanması ile uzun bir dönüş yolculuğunuz var ise dert etmeyin. Otelinizden Antalya Havalimanı’na kadar sağladığımız konfor ile yolculuğunuz keyifli başlayacak.

          Rezervasyon İmkanımız ile tedbiri elden bırakmayan, işini garantiye almak isteyenlerin gönül rahatlığına önem veriyoruz. 2 saat önce rezervasyon yaparak tereddütsüz bir ulaşım gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

          Transfer CLK firması olarak Online işlemleri www.transferclk.com adresinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Antalya Kundu Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Kundu Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Kundu


Barut Lara Hotel  Transfer,

Hotel Kervansaray Lara Convention & Spa Center  Transfer,

Miracle Lara Hotel  Transfer,

Titanic Hotel Lara  Transfer,

Delphin BE Grand Resort  Transfer,

Delphin Diva Premiere Hotel  Transfer,

Delpin İmperial  Transfer,

Mardan Palace Hotels  Transfer,

Lara Family Club  Transfer,

Ramada Resort Lara  Transfer,

Grand Park Lara  Transfer,

Delphin Palace Hotel  Transfer,

Fame Residence Lara & SPA  Transfer,

Concorde De Luxe Resort  Transfer,

Limak Lara De Luxe Hotel & Resort  Transfer,

Sherwood Breezes Resort  Transfer,

Royal Wings Hotel  Transfer,

Kervansaray Kundu Hotel Antalya  Transfer,

Baia Lara Hotel  Transfer,

Liberty Hotels Lara  Transfer,

Royal Holiday Palace  Transfer,

Melas Lara Hotel  Transfer,

Saturn Palace Resort  Transfer,

Aska Lara Resort & SPA  Transfer,

IC Green Residence  Transfer,

IC Green Palace  Transfer,

Venezia Palace Hotel  Transfer,

Wow Kremlin Palace Hotel  Transfer,

Wow Topkapı Palace Hotel  Transfer,

Mardan Palace Hotel  Transfer,