Antalya Havalimanı Lara Transfer

Lara transfer

Antalya Havalimanı Lara Transfer

Günümüzde tatil bölgelerinin başında gelen Antalya yaz aylarında turizm bölgesinde adından söz ettirmektedir. Yerli ve yabancı bir çok turistin zamanlarından ayırarak biraz da olsun iş stresinden kurtulmak için gelmiş oldukları tatil bölgesine transfer clk sayesinde havaalanı ve hotel arası ulaşımlarını sağlayarak en iyi şekilde tatillerine başlamaktadırlar. Yapılan transferler ile birlikte en hızlı şekilde sağlanmış olan ulaşım ile birlikte tatilinize en huzurlu ve en konforlu bir şekilde başlamaktasınız. Antalya üzerinden yapılan transferlerimiz ile birlikte sizlerin daha fazla para ödemesini engelleyerek sizlerin cebinizden daha fazla para çıkmaması için ekonomik paketler ile karşınıza çıkmaktayız. Antalya bölgesinde yapmış olduğunuz tatilleriniz de zamanınızı en iyi şekilde kullanmak için Antalya bölgesine havayolu üzerinden yapılan ulaşımlar ile gelmektesiniz. Bunun sebeplerinden biri de uzun süren otobüs yolcuklarından sonra hem yorgunluğunuzu hem de otobüs ile gelirken kaybetmiş olduğunuz zamanı da tatilinizde kullanabilmektesiniz. Kısa süreli tatilleriniz de her daim yapmış olduğunuz kısa yolculuklar sizlerin için daha iyi olmaktadır. Bu sayede kazanmış olduğunuz zamanı tatilleriniz de kullanabilirsiniz. Sizlerin bu kazanmış olduğunuz zamanı daha fazla hızlandırarak transfer clk olarak yardımınıza koşmaktayız. Profesyonel şekilde eğitim almış uzman şoförlerimiz ile birlikte en iyi şekilde sizleri Antalya Havalimanında alarak Lara tatil bölgesinde kalacağınız otele en iyi en güvenilir ve en konforlu şekilde ulaşımınızı sağlayarak transferlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu zamana kadar yaz ayların da sizlere her an yapmış olduğumuz transfer hizmetimiz her transferimiz de kalitemizi giderek arttırarak devam etmektedir. Bizler de kurulduğumuz günden beri olan amacımız her çalışmamız da bir önceki çalışmamızdan daha iyi ve kaliteli hizmet vermiş olmamızdır. Antalya Havalimanı üzerinden Antalya çevresine sağlamış olduğumuz transferler ile birlikte en iyi şekilde hizmet sağlayarak otellere ya da kalacağınız evlere transferlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Transfer clk çalışan kadromuz ile birlikte her şekilde sizlere en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız sizlerde bizleri çevrenizdeki arkadaşlarınıza, dostlarınıza, akrabalarınıza överek müşteri potansiyelimizi arttırdığınız için kaliteli hizmetimizi her şekilde gerçekleştirmekteyiz.

  LARA    

  Muhteşem bir Su Perisi niteliğinde olan Lara, Türkiye'nin en önemli turizm beldelerinin başında gelmektedir. Suyu ve su sporlarını, doğayı ve maviyi seven hemen herkesin geldiği ve Dünya'da tercih edilen bir tatil yeridir. İsminden de anlaşılacağı gibi ismini, mitolojide 'su perisi' anlamına gelen Lara'dan almaktadır. Bu Türkiye'nin en uzun kumsalı olarak bilinen yerde, en güzel zamanlarınızı geçireceğinizi temin ederiz.  

       

Lara'ya Ulaşım 

       Uçak İle Ulaşım; Uçak seyahat için en konforlu ve en hızlı ulaşım aracıdır. Özellikle büyük şehirlerde yaz dönemlerinde Antalya'ya sayısız uçuş seferleri düzenlemektedir. Bu şekilde Lara'ya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  

        Araba ile Ulaşım; Kendi kişisel aracınız ile geliyorsanız, birçok yeri geze geze gelebilirsiniz. Artık yolların geliştirilmesiyle araba yolculukları konforlu ve eğlenceli bir hale gelmiştir. Ayrıca otobüs terminallerinde özellikle yaz aylarında sayısız ulaşım imkanı bulabilirsiniz.  

Havaalanından Lara'ya Ulaşım 
        

Yorucu bir uçak seyahatinden sonra gideceğimiz yere hemen ulaşmak isteriz. Bunun için Havalimanın'da çeşitli otobüs şirketleri ve taksiler bulunmaktadır. Bunların yerine hem uygun fiyatlı hem de daha hızlı bir ulaşım sağlayacak olan Transfer CLK şirketinin sunduğu imkanlardan yararlanmanızı öneriyoruz.  

Lara'da Gezilecek Yerler       

 Maviliğin ve doğanın sizi alıp götürdüğü aynı zamanda tarih kokulu bir yer olan Lara'da engin kumsallarının kıyısında bir çok gezip görebileceğiniz yerler bulunmaktadır.  

Düden Şelalesi 

 Türkiye'nin en ihtişamlı ve doğal mucizesi olan, Düden Şelalesinden aşağı iki kola ayrılan Düden Çayı, dünyada görülmeye değer olan yerlerin başında gelmektedir. Lara'da iseniz aşağı kola ayrılan Aşağı Düden'e çok yakınsınız anlamına geliyor. Yukarı Düden de ise İskender'in atlarına su içirdi'ği tarihi bir doğal güzellik olarak bilinmektedir. Ayrıca gezmekten yorulduysanız çevre parklarda ve cafe'lerde muazzam şelale manzarasında dinlenebilirsiniz. 

Altınkum Plajı 

İncecik, pamuksu kumlarında rahatlamak ve maviliğin tadına bakmak istiyorsanız mutlaka uğramanız gereken bir yerdir. Sıcacık kumlarda uzanarak rahatlayabileceğiniz ve tertemiz, masmavi sularında serinleyebileceğiniz Altınkum Plajı'na mutlaka gidilmesi önerilir.  

Antalya Kaleiçi 

Tarihi Çekirdek Kenti olarak bilinen Antalya Kaleiçi, eski şehir merkezi olarak bilinmektedir. Cumbalı evleriyle ünlü bu yerde çeşitli yöresel tatları tadabilir ve tarihin o dokusunu içinizde hissedebilirsiniz.  

Perge Antik Kenti 

 Birçok tarihi devri görmüş, Hititler'e kadar uzanan eski yapısıyla tüm dünyada neredeyse bir odak noktası oluşturmuş durumdadır. St. Paul'un birden fazla ziyaretleri ile Hristiyanlık için de büyük bir önem taşımaktadır. Içerisin'den bir çok tarihi devirden çeşitli kültür objeleri taşımasıyla ayrı bir ilgi odağı oluşturur. Eski filozofların evi durumunda olan bu tarihi kent, su kanalları bulundurduğundan Su Kenti adıyla da anılmaktadır.  

Lara'da Ne Yiyebilirim? 

 İsminin bir diğer anlamanı da Su Perisi olan Lara, Akdeniz'in muhteşem iklimiyle birleşince birden çok deniz mahsulü ile karşılaşabilirsiniz. Taptaze balıklarıyla ünlü olan Lara'da denize sıfır restoranlarda balık keyfi yapabilirsiniz. Ayrıca çeşitli yöresel mezeleri ile de bu keyfe ayrı bir lezzet katabilirsiniz. Kahvaltılarda yapılan çeşitli yöresel lezzetleri özellikle turunç reçellerini tatmadan geçmeyin deriz.  

Lara'da Başka Ne Yapabilirim? 

 Lara, doğal su mucizesi ve tarihi dokusuyla tanınan bir yerdir. Tekne turlarına katılarak denizin berraklığını ve maviliğini içinize çekebilir, ayrıca özel hocalardan dalış dersleri alabilirsiniz. Yoğun bir tarihi dokuya sahip olan bu yerde, tarihi gezintilere katılıp çeşitli bilgiler edinebilirsiniz. Jeep ya da ATV ile safariye çıkıp tatilinize ayrı maceralar katabilirsiniz. 

 Transfer CLK Kimdir? 

 En uygun ve en hızlı transfer firmalarının başında gelen Transfer CLK, sizi en rahat ve konforlu bir şekilde bulunduğunuz yerden gitmek istediğiniz yere ulaştırmada görevli bir şirkettir. Özellikle Antalya Havaalanında hizmet veren Transfer CLK, dilerseniz sizi otelinizden havaalanına dilerseniz de Antalya Havaalanından otelinize sizi en kısa sürede ulaştırma hizmeti sunuyor. Online rezervasyon yaptırmak ve daha fazla bilgi edinmek için www.transferclk.com adlı web sitesini ziyaret edebilirsiniz.  

Antalya Lara Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Lara Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Lara


Altes Hotel  Transfer,

La Boutique Hotel  Transfer,

Club Hotel Delfino  Transfer,

Selge Hotel Lara  Transfer,

Ender Hotel  Transfer,

Nasa Flora Hotel  Transfer,

Duru Apart  Transfer,

Royal City Hotel  Transfer,

Bilem Highclass Hotel  Transfer,

Prima Hotels Lara  Transfer,

Club Hotel Falcon  Transfer,

The Marmara Hotels  Transfer,

New York Hotel  Transfer,

Antalya Adonis Hotel  Transfer,

Akra Barut Lara Hotels  Transfer,

Atan Park Hotels  Transfer,

Latanya Palm Hotels  Transfer,

Cender Hotel  Transfer,

Nebilux Hotel  Transfer,

Ramada Plaza Hotels  Transfer,

Best Western Plus Khan Hotel  Transfer,

Bilgehan Hotel  Transfer,

Antroyal Hotel  Transfer,

Golden Ring Hotel  Transfer,

Suit Laguna Hotel  Transfer,

Green Beyza Hotel  Transfer,

Özkaymak Falez Hotel  Transfer,

Rixos Downtown  Transfer,

Panç Hotel  Transfer,

Club Hotel Sera  Transfer,

Lara Park Hotel  Transfer,

Banina Hotel  Transfer,

Paris Hotel  Transfer,

Diamond Hotel Lara  Transfer,

Lara Dinç Hotel  Transfer,

Lara Hadrianus Hotel  Transfer,

Luna Hotel  Transfer,

Hotel Suix Lara  Transfer,

Nazar Beach Hotel  Transfer,

Antalya Palas Hotel  Transfer,