Antalya Havalimanı Oba Transfer

  Oba

Antalya ilimizin güzide tatil merkezi olan Alanya ilçemize bağlı muhteşem bir tatil beldesi olan Oba tatil beldemiz birçok özellikleri sayesinde her yıl yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilerimize ev sahipliği yapmaktadır. Sıcak kanlı ve misafirperver insanların yaşadığı Oba tatil beldemiz ayrıca birçok gezilmesi gereken alanlara sahip olması sayesinde yerli ve yabancı tatilcilerinden memnuniyet kazanmaktadır.

Konumu bakımdan Antalya ilimiz merkezine yakın olan Oba tatil beldemize 20166 kuruluş tarihimizden buyana Transfer CLK Antalya havalimanından Oba tatil beldesine kaliteli ve kusursuz bir biçimde havalimanı araç transfer hizmetleri sunmaktayız. Bu sayede Oba tatil beldemize gitmek isteyenler tarafından tercih edilmenin ayrıca gururunu yaşamaktayız. Eşsiz deniz kumsalları ve akşam saatlerinde oluşan romantik havası ile yerli ve yabancı tatilleri kendisine hayran bırakan Alanya Oba tatil beldemiz, bu sayede Antalya ilimizin en gözde tatil beldeleri listesinde yer almaktadır.

Merkezi kısmında çok sayıda mağazaların da yer aldığı Oba tatil beldemiz, bu sayede her yıl yerli ve yabancı tatilcilerimizin ucuz fiyatlar üzerinden hediyelik eşya ürünleri satın almasını sağlamakta ve bu sayede gerek Antalya ilimiz ekonomisine ve gerekse de Alanya ilçemiz ekonomisine ciddi anlamda ek katkılar sunabilmektedir.

Antalya Havalimanından Alanya Oba'ya Nasıl Ulaşılmaktadır?

Bulunduğunuz ilden tercihiniz doğrultusunda Antalya Alanya Oba şehirler arası seyahat hizmetleri sunan firmalar üzerinden veya aracınız sayesinde ulaşabileceğiniz Oba tatil beldemiz, Antalya havalimanımıza yalnızca 130 km uzaklıkta yer almakta olup, Transfer CLK Antalya havalimanından Alanya Oba tatil beldesine sunduğumuz vip araçlarımız sayesinde ise, sizleri Antalya havalimanından, Antalya il otogarından ve Antalya ilimiz merkezinden Oba tatil beldemize yalnızca 140 dakika içerisinde sorunsuz ve kaliteli iç servis hizmetlerimiz ile ulaştırmaktayız.

Antalya Havalimanından Alanya Oba'ya Ulaşım

Antalya havalimanından Oba tatil beldemize ulaşmak istediğinizde Transfer CLK Antalya havalimanı Alanya transfer firmamız ile Antalya havalimanından veya internet dünyası üzerinden online olarak ulaşabilir ve vip araç modellerimiz arasında tercihinizi yaparak, Oba tatil beldemize kolay ve ek ücret ödemeden güvenle ulaşabilmektesiniz.

Kuruluş tarihimizden buyana Antalya ilimiz merkezinden Oba tatil beldemize kusursuz bir biçimde havalimanı araç transfer hizmetleri sunmamız sayesinde, Oba tatil beldemizde tatil yapmak isteyen yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından her tatil döneminde yoğun olarak tercih edilmenin sevincini yaşamaktayız.

Oba'da Neler Yiyebilirim?

Antalya ilimizin gözde tatil merkezi olan Alanya Oba tatil beldemizde tatil yaptığınızda beldemizin mutfağına özgü olan birçok lezzetli yemek türlerimizden tadabilmektesiniz. Oba tatil beldemize özgü olan lezzetli sarımsaklı mantı yemek türlerimizden, lezzetli etli yemek türlerimizden, lezzetli döner ve kebap türü yemeklerimizden, lezzetli zeytin yağlı dolma yemek türlerimizden, lezzetli ev tipi gözleme ve çorba yemeği türlerimizden afiyetle tadabilmektesiniz. Tatil beldemiz merkezinde yer alan lokanta ve restaurantlarımız üzerinden tadabileceğiniz lezzetli yemek türlerimizden de memnun kalacağınızı garanti etmekteyiz.

Oba'da Nereleri Görebilirim?

Oba tatil beldemize ulaştığınızda ayrıca beldemizde yer alan birçok muhteşem yerleri de görmenizi önermekteyiz. Tatil beldemiz sınırlarında yer alan Alanya Kalemizi, Dim Çayımızı, Kızıl Kulemizi, Alanya Limanımızı, Dim Mağaramızı, Alanya Tersanemizi, Alanya Bahçelerimizi ziyaret edebilir ve tercihiniz doğrultusunda hatıra resimlerinizi çektirebilir ve bu sayede Oba tatil merkezimizde gerçekleştirdiğiniz tatil sürecinizi kalıcı bir hale dönüştürebilmektesiniz.

Oba'da Başka Neler Yapabilirim?

Antalya ilimizin gözde tatil alanlarından biri olan Alanya Oba tatil beldemizde ayrıca tercihiniz doğrultusunda piknik alanlarımızda keyifli mangal etkinlikleri düzenleyebilir ve keyifli kamp etkinliklerinde yer alabilmektesiniz. Ayrıca birbirinden güzel hediyelik eşya mağazalarımızı dolaşabilir ve ucuz fiyatlar üzerinden birbirinden güzel ev ve işyeri tipi hediyelik eşya ürünlerimizden satın alabilmektesiniz.

Alanya tatil merkezimizin gözde tatil beldesi olan Oba tatil merkezimizden ayrıca tercihiniz doğrultusunda deniz turları etkinliklerine de katılabilir ve bu sayede deniz turu üzerinden Oba tatil beldemizi daha detaylı olarak gözlemleyebilmektesiniz. Daha birçok güzelliklere sahip olan Oba tatil beldemizi daha yakından görmeniz açısından sizleri Oba tatil beldemizde görmeyi temenni etmekteyiz.

Antalya Havalimanı Oba