Antalya Havalimanı Port Akdeniz Transfer

  Port Akdeniz

Antalya ilimizin gözde tatil beldelerinden biri olan Konyaaltı Port Akdeniz, turizm bakımından gelişmişlik göstermesi sayesinde her yıl yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilere ev sahipliği yapmaktadır.

Birçok özelliklere sahip olması sayesinde tatilcilerin bir numaralı uğrak merkezleri arasında yer alan Port Akdeniz Konyaaltı tatil beldemiz, sıcak kanlı ve misafirperver insanları sayesinde yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından beğeni kazanmaktadır.

Ayrıca deniz limancılığının da oldukça geliştiği Port Akdeniz tatil beldemizde bu sayede balık turizminin de yüksek düzeyli olarak geliştiğini belirtmekte fayda görmekteyiz.

Antalya Havalimanından Port Akdeniz'e Nasıl Ulaşılmaktadır?

Konumu itibariyle Antalya ilimiz merkezine ve Antalya havalimanına yakın bir konumda yer alan Port Akdeniz tatil beldemize bu sayede Antalya ilimizin en kaliteli ve güvenilir havalimanı araç transfer firması olan Transfer CLK Antalya havalimanı Konyaaltı transfer firması vip araçları sayesinde yalnızca 13 dakika içerisinde ulaşılabilmektedir.

Antalya havalimanına yaklaşık olarak 13 kilometrelik bir mesafede yer alan Port Akdeniz tatil beldemizde tatil yapmak istediğinizde yer aldığınız şehirden Antalya Port Akdeniz seferleri düzenleyen şehirler arası otobüs firmalarını tercih edebilir veya tercihiniz doğrultusunda doğrudan kendi aracınız ile de doğrudan Port Akdeniz tatil beldemize ulaşabilmektesiniz.

Antalya ilimiz merkezine, Antalya ilimiz otogarına ve Antalya ilimiz havalimanına ulaştığınız takdirde ise, Transfer CLK Antalya havalimanı araç transfer firmamız ile iletişime geçebilir ve düşük fiyat tarifesi üzerinden Antalya havalimanından Port Akdeniz tatil beldemize havalimanı araç transfer hizmeti alabilmektesiniz.

Antalya Havalimanından Konyaaltı Port Akdeniz'e Ulaşım

Transfer CLK Antalya havalimanı Konyaaltı transfer firması olarak yerli ve yabancı tatilcilerimize 2006 kuruluş tarihimizden buyana Antalya havalimanından Port Akdeniz tatil bölgesine konforlu ve kusursuz bir şekilde havalimanı araç transfer hizmetleri sunmaktayız. Bu sayede kaliteli ve güvenilir havalimanı Konyaaltı transfer hizmetlerimiz sayesinde yerli ve yabancı Port Akdeniz tatilcilerimizden takdir mesajları almaktayız.

Bünyemizde yer verdiğimiz vip araç modellerimiz ve deneyimli Antalya havalimanı araç transfer personellerimiz sayesinde, sizlere Antalya havalimanından Port Akdeniz tatil bölgesine mümkün olabildiğince seri bir şekilde havalimanı transfer hizmetleri sunmaktayız.

Bu bakımdan Port Akdeniz tatil bölgemizde tatil yapmaya karar verdiğinizde doğrudan Transfer CLK Antalya havalimanı araç transfer firmamız ile tercihiniz doğrultusunda internet dünyası üzerinden online olarak veya Antalya havalimanına ulaştığınızda firmamızı telefon ile aramanızı tavsiye etmekteyiz.

Konyaaltı Port Akdeniz'de Neler Yiyebilirim?

Antalya ilimizin en gözde tatil bölgelerinden biri olan Port Akdeniz tatil bölgemize ulaştığınızda beldemizin mutfağına özgü olan yemek türlerinden tatmadan Port Akdeniz tatil beldemizden ayrılmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Tatil beldemizin merkezi alanlarında yer alan restaurantlarımızdan ve lokantalarımızdan birbirinden lezzetli zeytinyağlı balık yemeklerimizden, lezzetli patlıcan dolması yemeğimizden, dürüm çeşitlerimizden, kebap çeşitlerimizden, lezzetli sebzeli yemek türlerimizden, bol sarımsaklı mantı yemeklerimizden afiyetle tatmanızı önermekteyiz.

Port Akdeniz'de Nereleri Görebilirim?

Antalya ilimizin en güzel tatil beldelerinden biri olan Port Akdeniz tatil beldemizde tatil yaptığınızda, beldemizde bulunan kapalı limanlarımızı, deniz kenarında hizmet sunan restaurantlarımızı, çarşımızın merkezi bölümlerinde yer alan hediyelik eşya mağazalarımızı görebilir uzun Port Akdeniz tatil beldemizin ev gözlemesi satan sokaklarında yürüyüş yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

 Sakin ve oldukça güvenilir bir tatil beldemiz olan Port Akdeniz tatil bölgemizde ayrıca tercihiniz doğrultusunda beldemizde yer alan piknik alanlarında tatil süreciniz boyunca mangal etkinlikleri düzenleyebilir ve bu sayede Port Akdeniz tatilinizin daha güzel geçmesini sağlayabilmektesiniz.

Port Akdeniz'de Başka Neler Yapabilirim?

Antalya ilimizin gözde tatil alanlarından biri olan Port Akdeniz tatil beldemizde ayrıca tercihiniz doğrultusunda deniz kenarında kamp etkinliklerine katılabilir ve deniz turları aktivitelerine katılabilmektesiniz.

Balık turizminin geliştiği Port Akdeniz tatil beldemizde, tercihiniz doğrultusunda tekne kiralayabilir ve Port Akdeniz denizinde saatlerce deniz turu atarak bu sayede Port Akdeniz tatil bölgemizi daha yakından izleyebilmektesiniz.

Daha birçok etkinliklere ev sahipliği yapan Port Akdeniz tatil beldemizi daha yakından görmeniz ve Port Akdeniz tatil beldemizde muhteşem bir tatil süreci yaşamanız açısından sizlere Port Akdeniz tatil beldemize beklemekteyiz.

Antalya Havalimanı Port Akdeniz

Sizden Gelenler

Herşey için çok teşekkürler Antalya Havalimanı transfer hizmetlerinde gerçekten çok kaliteli ve güvenilir bir firmasınız başarılarınızın devamını dilerim...

sami yazgan

Tereddutle yaklasmistik ama beklenilen tam tersi bi ilgiyle karsilastik.. nasil kibar nasil saygili insanlar.. isinin en iyisi.. ve artik tereddutsuz önerim transfer clk ...

Yasemin uzun

İlk defa tatil için transfer ihtiyacımız oldu normalde tatilimizi aldığımız firma ulaşımımızı karşılıyordu ama bu defa öyle bi kampayaları olmadığı için kendimiz ulaşımızı sağlayacaktık bizde bulamadık taksiyle gitmeye karar vermiştik ama taksiciler çok yüksek mevlalar söylediler bize bizde internetten Antalya Hav...

Emrah Küçük

Transfer CLK firmanızdan ilk defa belek transfer hizmeti aldım çok memnun kaldım ve belirttiğiniz gibi bekleme kesinlikle olmadı ama araçlarınızda çoçuklar için meyve suyu olması bence daha iyi bir hizmet olurdu yine de herşey mükemmeldi....

Necati Özgün

Transfer CLK firmanızla seyahat etmekten ve sizleri tanımaktan çok mutluyum herşey için teşekkürler bir dahakine kırmızı halımı bekliyorum gençler :))))))...

Lale Özyılmaz

beklemekten nefret ederim kaç firmadan rezervasyon yaptıysam hep beklettiler ama transfer clk kesinlikle bekletmiyor uçağım indi murat bey iniş yaptınız mı efendim dışarda bekliyoruz dediler şok oldum sizi bi gün önceden arıyorlar dönüş transferinizde murat bey yarın kaçta alalım otelden dediler bi kez daha güveni...

Murat Dereli

Sürekli iş nediyle Antalya Havalimanından Side Transfer hizmetleri kullanmaktayım her geldiğimde farklı firmalardan sorun çıkmasından bıkmıştım sonunda bana sorun yaratmayan firmamı buldum o kadar çok ilgi ve alakada bulundu ki Transfer CLK gerçekten çok memnun kaldım teşekkür ederim sizlere Erdal Bey özellikle si...

Soner Genç