Antalya Havalimanı Port Akdeniz Transfer

  Port Akdeniz

Antalya ilimizin gözde tatil beldelerinden biri olan Konyaaltı Port Akdeniz, turizm bakımından gelişmişlik göstermesi sayesinde her yıl yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilere ev sahipliği yapmaktadır.

Birçok özelliklere sahip olması sayesinde tatilcilerin bir numaralı uğrak merkezleri arasında yer alan Port Akdeniz Konyaaltı tatil beldemiz, sıcak kanlı ve misafirperver insanları sayesinde yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından beğeni kazanmaktadır.

Ayrıca deniz limancılığının da oldukça geliştiği Port Akdeniz tatil beldemizde bu sayede balık turizminin de yüksek düzeyli olarak geliştiğini belirtmekte fayda görmekteyiz.

Antalya Havalimanından Port Akdeniz'e Nasıl Ulaşılmaktadır?

Konumu itibariyle Antalya ilimiz merkezine ve Antalya havalimanına yakın bir konumda yer alan Port Akdeniz tatil beldemize bu sayede Antalya ilimizin en kaliteli ve güvenilir havalimanı araç transfer firması olan Transfer CLK Antalya havalimanı Konyaaltı transfer firması vip araçları sayesinde yalnızca 13 dakika içerisinde ulaşılabilmektedir.

Antalya havalimanına yaklaşık olarak 13 kilometrelik bir mesafede yer alan Port Akdeniz tatil beldemizde tatil yapmak istediğinizde yer aldığınız şehirden Antalya Port Akdeniz seferleri düzenleyen şehirler arası otobüs firmalarını tercih edebilir veya tercihiniz doğrultusunda doğrudan kendi aracınız ile de doğrudan Port Akdeniz tatil beldemize ulaşabilmektesiniz.

Antalya ilimiz merkezine, Antalya ilimiz otogarına ve Antalya ilimiz havalimanına ulaştığınız takdirde ise, Transfer CLK Antalya havalimanı araç transfer firmamız ile iletişime geçebilir ve düşük fiyat tarifesi üzerinden Antalya havalimanından Port Akdeniz tatil beldemize havalimanı araç transfer hizmeti alabilmektesiniz.

Antalya Havalimanından Konyaaltı Port Akdeniz'e Ulaşım

Transfer CLK Antalya havalimanı Konyaaltı transfer firması olarak yerli ve yabancı tatilcilerimize 2006 kuruluş tarihimizden buyana Antalya havalimanından Port Akdeniz tatil bölgesine konforlu ve kusursuz bir şekilde havalimanı araç transfer hizmetleri sunmaktayız. Bu sayede kaliteli ve güvenilir havalimanı Konyaaltı transfer hizmetlerimiz sayesinde yerli ve yabancı Port Akdeniz tatilcilerimizden takdir mesajları almaktayız.

Bünyemizde yer verdiğimiz vip araç modellerimiz ve deneyimli Antalya havalimanı araç transfer personellerimiz sayesinde, sizlere Antalya havalimanından Port Akdeniz tatil bölgesine mümkün olabildiğince seri bir şekilde havalimanı transfer hizmetleri sunmaktayız.

Bu bakımdan Port Akdeniz tatil bölgemizde tatil yapmaya karar verdiğinizde doğrudan Transfer CLK Antalya havalimanı araç transfer firmamız ile tercihiniz doğrultusunda internet dünyası üzerinden online olarak veya Antalya havalimanına ulaştığınızda firmamızı telefon ile aramanızı tavsiye etmekteyiz.

Konyaaltı Port Akdeniz'de Neler Yiyebilirim?

Antalya ilimizin en gözde tatil bölgelerinden biri olan Port Akdeniz tatil bölgemize ulaştığınızda beldemizin mutfağına özgü olan yemek türlerinden tatmadan Port Akdeniz tatil beldemizden ayrılmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Tatil beldemizin merkezi alanlarında yer alan restaurantlarımızdan ve lokantalarımızdan birbirinden lezzetli zeytinyağlı balık yemeklerimizden, lezzetli patlıcan dolması yemeğimizden, dürüm çeşitlerimizden, kebap çeşitlerimizden, lezzetli sebzeli yemek türlerimizden, bol sarımsaklı mantı yemeklerimizden afiyetle tatmanızı önermekteyiz.

Port Akdeniz'de Nereleri Görebilirim?

Antalya ilimizin en güzel tatil beldelerinden biri olan Port Akdeniz tatil beldemizde tatil yaptığınızda, beldemizde bulunan kapalı limanlarımızı, deniz kenarında hizmet sunan restaurantlarımızı, çarşımızın merkezi bölümlerinde yer alan hediyelik eşya mağazalarımızı görebilir uzun Port Akdeniz tatil beldemizin ev gözlemesi satan sokaklarında yürüyüş yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

 Sakin ve oldukça güvenilir bir tatil beldemiz olan Port Akdeniz tatil bölgemizde ayrıca tercihiniz doğrultusunda beldemizde yer alan piknik alanlarında tatil süreciniz boyunca mangal etkinlikleri düzenleyebilir ve bu sayede Port Akdeniz tatilinizin daha güzel geçmesini sağlayabilmektesiniz.

Port Akdeniz'de Başka Neler Yapabilirim?

Antalya ilimizin gözde tatil alanlarından biri olan Port Akdeniz tatil beldemizde ayrıca tercihiniz doğrultusunda deniz kenarında kamp etkinliklerine katılabilir ve deniz turları aktivitelerine katılabilmektesiniz.

Balık turizminin geliştiği Port Akdeniz tatil beldemizde, tercihiniz doğrultusunda tekne kiralayabilir ve Port Akdeniz denizinde saatlerce deniz turu atarak bu sayede Port Akdeniz tatil bölgemizi daha yakından izleyebilmektesiniz.

Daha birçok etkinliklere ev sahipliği yapan Port Akdeniz tatil beldemizi daha yakından görmeniz ve Port Akdeniz tatil beldemizde muhteşem bir tatil süreci yaşamanız açısından sizlere Port Akdeniz tatil beldemize beklemekteyiz.

Antalya Havalimanı Port Akdeniz