Antalya Havalimanı Sorgun Transfer

SORGUN 

 Antalya'da birçok tarihi ve doğal güzelliğe yakınlığı ile bilinen Sorgun tatil beldeleri arasında en çok tercih edilen beldeler arasında yerini almaktadır. Gelişen yıllarda Sorgun'da konaklamanın  artması ve çevrenin geliştirilmesi ile hem ulaşım kolaylaştırıldı hem de daha çok insanın burayı ziyaret etmesine olanak sağladı. Artık sadece ülkemizden değil, neredeyse tüm dünyadan buradaki doğal oluşum tarihini ve yaşanmış tarihi görmeye geliyor. Ayrıca kusursuz plajları ile size denizin ve maviliğin en güzel kapılarını açıyor.  

Sorgun'a Ulaşım 

            Araba İle Ulaşım; Özellikle yaz dönemlerinde Antalya'ya bilet bulmak çok zordur. Artık otoyollar ve çevre yolları eskisi gibi olmadığından otobüsle gayet konforlu ve rahat bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Kişisel arabanız ile geliyorsanız çeşitli yerlere uğrayarak yolculuğunuzu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.  

             Uçak İle Ulaşım; Seyahat etmenin en kısa, en avantajlı ve en konforlu yoludur. Uçak ile istediğiniz yere kısa zamanda ulaşmanın sizin açınızdan zaman değerlendirmesinde çok büyük katkısı olacaktır. Son zamanlarda geliştirilen yeni uçak sistemleri ile daha rahat bir yolculuk süreci geçirmiş oluyorsunuz. Büyük şehirlerden ortalama 1, 1 buçuk saatte Antalya'ya varabilirsiniz.  

Antalya Havaalanından Sorgun'a Ulaşım 

               Antalya Havaalanında bulunan Transfer CLK firması ile çok rahatlıkla istediğiniz yere gidebilirsiniz. Transfer CLK size hem hesaplı hem de çok rahat bir ulaşım sağlarken günün her saatinde size kapılarını açıyor. Yorucu bir uçak yolculuğunun ardından en konforlu bir şekilde istediğiniz yere gidebilmek için bu yolu öneririz.  

Sorgun'da Nereleri Gezebilirim? 

                 Side'ye olan yakınlığı sayesinde birçok tarihi yere ve doğal güzelliklerin bulunduğu kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm dünyadan ziyaretçisi olan Side Antik Kenti'nde bütün gününüzü geçirip tarihin anlarına tanık olabilirsiniz. Neredeyse tüm tarihi devirlerden bir parça bırakan Side Antik Kenti özellikle tarih severler ve kazı bilimi severler için mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Ayrıca doğal oluşumu ile Manavgat Şelalesine gidilmesi şiddetle tavsiye edilir. O gürül gürül akan sularda kendinizi bulacak, daima genç ve dinamik hissedeceksiniz. Çevresinde birçok oturma alanı, kafe, park ve restoran bulunan bu yerde, taze çıkarılan balıklardan tatma fırsatını bulursanız kaçırmayın deriz. Deniz kıyısında bir yer olmanın avantajı ile bir çok plajı bulunan Sorgun'da plajlara mutlaka gidilmesi gerekir. Tertemiz, masmavi sularında yüzerken huzur bulacaksınız.  

Sorgun'da Başka Ne Yapabilirim? 

                    Kafa dinlemek ve şehir hayatından uzak bir tatil yapmak istiyorsanız ilk tercihleriniz arasına Sorgun'u mutlaka almalısınız. Tekne turları ile denizin ortasında berrak suyun tadını çıkartırken aynı zamanda dilerseniz dalış eğitimi alabilirsiniz. Milli parklara giderek, doğal güzellikleri izleyebilirsiniz. Ayrıca Manavgat şelalesine gidip rafting yaparak tatilinizi unutulmaz bir anı haline getirebilirsiniz. Macera arayanlar için ise Jeep safari ve ATV safari yapmalarını öneririz.  

Sorgun'da Ne Yemek Yenir? 

                     Deniz kenarında olması nedeniyle en çok tercih edilen yemek balıktır. Akdeniz'in muazzam iklimi ve deniziyle birleşince birçok çeşit deniz mahsulü çıkarılmaktadır. Deniz kenarına sıralı olarak dizilmiş restoranlarda balık yemek sizin için en doğru tercih olacaktır. Ayrıca balığın yanında getirilen mezelerden tatmanızı öneririz. Köylerinde yapılan yöresel yiyecekleri tadıp oraya özgü yapılan turunç reçellerini tadarak kahvaltınıza renk katabilirsiniz.  

Transfer CLK Kim'dir? 

                     Antalya Havaalanın'da bulunan bir transfer firmasıdır. Transfer CLK'nın Antalya VIP transfer araçları ile birlikte istediğiniz yere çok rahatlıkla ve uygun fiyata gidebilmeniz mümkündür. Transfer CLK, Antalya'da en çok tercih edilen transfer firmalarının başında geliyor olup müşterisine duyduğu saygıyla da ön plana çıkmaktadır. Daha fazla bilgi alabilmek ve nasıl işlediğini öğrenebilmek için www.transferclk.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca online rezervasyon işlemlerini de bu site üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.  

 

Antalya Havalimanı Sorgun