Antalya Havalimanı Tekirova Transfer

TEKİROVA

          Tekirova; Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı bir beldedir. Kemer’e 17 kilometre uzaklıkta, Antalya’ya 50 kilometre uzaklıktadır. Antalya Havalimanı Tekirova arası mesafe 75 kilometredir. Antalya’nın geniş yüzölçümü ve engebeli arazisi nedeniyle ilçeler arası mesafe ne kadar uzak olsa da tatil ve dinlence için vazgeçilmez turistik yerlere sahiptir.

ANTALYA HAVALİMANI – TEKİROVA ARASI ULAŞIM

           Antalya havalimanı ile Tekirova arası 75 kilometredir. Firmamız Transfer CLK ile bu mesafeyi yaklaşık 1 saat 20 dakikada gerçekleştirmeniz mümkün. VİP araçlar ile tatiliniz iyi başlamasını veya iyi sonlanmasını sağlamak adına her detayı düşünerek siz misafirlerimizi iyi ağırlamayı ilke edindik.

GEZİLECEK YERLER

          Tekirova’ya 2 kilometre uzaklıkta bulunan Phaselis antik kentine denizden ve karadan ulaşmak mümkün. Efsaneye göre kent; Argos koloni üyeleri tarafından kurulmuştur. Pers yönetiminde iki yüzyıl kalmış kent M.Ö 334 yılında Büyük İskender’e geçmiştir. Roma ve Bizans dönemi tarihi kalıntıları barındırmaktadır. Helenistik döneme şahitlik eden kent tarihi tiyatrosu oldukça ilgi görmektedir. 2 katlı ve yarım ay şeklindeki tiyatro 1500 kişilik oturma kapasitesine sahiptir.

Tahtalı Dağı 

Tekirova’ya yakın bir mesafede kuşbakışı manzara severlere hitap etmektedir. Doğanın doruğunda manzara seyrine dalmak için Tahtalı Dağı’nı ziyaret edebilirsiniz. Restoran ve seyir terasları ile hayata bir küçük mola verdiğiniz bu dönemde görsel ihtişama doyacaksınız.

Olympos antik kenti

 Tekirova’ya oldukça yakın mesafede antik kalıntılar barındıran bir beldedir. Olympos plaja varmak için öncelikle antik şehirden geçmeniz gerekiyor. Doğa ve tarihi bir arada sunan bu beldeyi gezilecekler listenize eklemelisiniz.

Yanartaşlar

 Hakkında birkaç söylem barındırsa da gördükleriniz sizi mutlaka etkileyecektir. Taşlarda bulunan girinti çıkıntıların arasında kaynağı görünmeyen ateş anılarınız arasında unutulmazlardan birisi olacaktır. Çıralı’da bulunan Yanartaşlar, dağa 250 – 300 metre tırmanma yolu ile ulaşılıyor. Yürüyüşü, keşfi sevenler için oldukça keyifli bir gezi olacaktır.

ETKİNLİKLER

          Olympos teleferik; kuşbakışı da manzarayı görmek isterim diyenlerin imdadına koşacak bir etkinlik. Aktivite olarak da manzara seyri açısında da oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

          Tekirova Ekolojik Doğal Parkı; yeşili ve doğayı sevenler, tarih – sağlık – tatil amaçlayanların mutlaka gezmesi gereken bir bölgedir.

          Tekirova dalış merkezi ile denizin altında da keşif yapmak isteyenler için keyifli bir aktivite olarak gerçekleştirebilirsiniz.

KONAKLAMA

          Tekirova; Kemer yakınında bulunan belde turizm gelişmesini gün geçtikçe artmaktadır. Çeşitli oteller ile bezenmiş bir bölgedir. Deniz ve doğa ile bütünleşmiş bu bölgede birbirinden farklı konseptlerde konaklama alanları bulunmaktadır. Butik oteller, tatil köyleri, otel zincirleri bulunmaktadır.

TRANSFER CLK

          Transfer CLK firması olarak; Antalya Havalimanı – otel, otel – Antalya Havalimanı gidiş yönlerinizde ulaşımınıza yardımcı oluyoruz. Havalimanına ulaştığınız takdir de otelinize kadar ulaşımınızı konfor ve huzur içinde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Otelinizden Antalya Havalimanı yönünde ulaşımınızı da otelinizden alarak havalimanına kadar profesyonel bir ekip ile hizmet veriyoruz. Misafirlerimiz olarak gördüğümüz sizleri iyi ağırlamak istiyoruz. Rezervasyon imkanı ile de 2 saat önce bizlere ulaşmanız halinde ulaşımınızı güvenceye alabiliyorsunuz. Aynı zamanda online işlemlerinizi www.transferclk.com adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Antalya Tekirova Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Tekirova Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Tekirova

Jasmine Hotel Tekirova  Transfer,

Eser Holiday Home Tekirova  Transfer,

Güral Premier Tekirova  Transfer,

Jeans Club Hotel Kaptan  Transfer,

Royal Sultan Garden Hv.  Transfer,    

Martı Myra Hotel  Transfer,

Pirate's Beach Club  Transfer,

Club Saphire Hotel  Transfer,

Rixos Premıum Tekirova  Transfer,

Zen Phaselıs  Prıncess Resort  Transfer,

Liena Hotel Tekirova  Transfer,

Queen's Park Resort  Transfer,

Sirius Hotel Tekirova  Transfer,

Club Hotel Phaselis Rose Tekirova  Transfer,

Ambiente Hotel Tekirova  Transfer,

Euphoria Tekirova Hotel  Transfer,

Amara Dolce Vita Luxury  Transfer,

Beach Club Pınara  Transfer,