Antalya Havalimanı Tosmur Transfer

      Tosmur

Antalya ilimizin gözde tatil bölgelerimizden biri olan Alanya Tosmur beldemiz birçok özellikleri sayesinde her yıl yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilere ev sahipliği yapmaktadır. Bu sayede Antalya ilimiz ekonomisine ciddi anlamda katkılar sunan Alanya Tosmur beldemiz, ayrıca tarihte birçok farklı medeniyetlere de ev sahipliği yapması sayesinde bünyesinde çok sayıda tarihi alanlar bulundurmaktadır.

Turizm bakımından oldukça gelişmişlik gösteren Tosmur beldemiz, bu sayede yılın belirli dönemlerinde birçok yerli ve yabancı tatilcilerimizin ilk uğrak merkezleri arasında yer almaktadır. Deniz turizminin oldukça gelişmişlik gösterdiği Alanya ilçemizin en prestijli beldesi Tosmur beldemiz, bu sayede gerek Alanya ilçemize ve gerekse de Antalya ilimize deniz turizmi ve diğer turizm alanları bakımından ek katkılar sunabilmektedir.

Antalya Havalimanından Alanya Tosmur'a Nasıl Ulaşılmaktadır?

Antalya ilimizin gözde tatil merkezi olan Alanya Tosmur beldemize gelmeye kadar verdiğinizde doğrudan yaşadığınız şehirden Antalya ilimiz otogarına seyahat hizmeti sunan şehirler arası firmalar üzerinden veya tercihiniz doğrultusunda doğrudan aracınız ile Alanya Tosmur beldemize ulaşabilmektesiniz.

Antalya havalimanına yalnızca 130 km uzaklıkta yer alan Tosmur beldemize Antalya havalimanı üzerinden konforlu havalimanı transfer araçlarımız ve deneyimli araç sürücülerimiz sayesinde yalnızca 1 saat 55 dakika içerisinde güvenli ve son derece konforlu bir şekilde ulaşabilmektesiniz.

Antalya ilimiz genelinden de Tosmur beldemize uygun fiyat tarifesi üzerinden havalimanı araç transfer hizmeti sunan Transfer CLK Antalya havalimanı Alanya transfer firmamız, bu sayede Antalya ilimiz genelinden Tosmur beldemize günlük olarak yoğun olarak yerli ve yabancı tatilcilerimize konforlu seyahat hizmeti sunmaktadır.

Transfer CLK Antalya havalimanından Tosmur beldesine tatilcilerimize uygun fiyat tarifesi üzerinden havalimanı araç transfer hizmetleri sunmakta olup, bu sayede 2006 kuruluş tarihimizden günümüze kadar, gerek Antalya havalimanından ve gerekse de internet dünyası üzerinden yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından yoğun bir şekilde Antalya havalimanı Tosmur beldesine transfer hizmetleri talepleri almanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Antalya Havalimanından Tosmur'a Ulaşım

Antalya havalimanından Tosmur beldemize daha kısa süreçlerde ulaşmak istediğinizde günün her saati ve haftanın yedi günü Antalya havalimanından Tosmur beldemize havalimanı Tosmur transfer hizmetleri sunan Transfer CLK Antalya havalimanı Alanya transfer firmamız ile iletişime geçebilir ve kurumsal havalimanı araç transfer firmamız sayesinde Antalya havalimanından, Antalya il merkezinden ve Antalya otogarından kolay ve güvenli olarak Tosmur beldemize ulaşabilmektesiniz.

2006 kuruluş tarihimizden buyana gerek Antalya havalimanından ve gerekse de internet dünyası üzerinden yerli ve yabancı Tosmur tatilcilerimize sunduğumuz kaliteli ve kusursuz Antalya havalimanından Tosmur beldesine araç transfer hizmetlerimiz sayesinde sektörümüzde lider bir konuma ulaşmayı başarmış ve bu sayede Antalya ilimizin en çok tercih edilen kurumsal havalimanı Tosmur transfer firması olmanın sevincini yaşamaktayız.

Tosmur'da Neler Yiyebilirim?

Antalya ilimizin en güzel tatil merkezi olan Tosmur beldemize geldiğinizde beldemiz mutfağına özgü olan birbirinden lezzetli yemek türlerimizden mutlak olarak tatmanızı tavsiye etmekteyiz. Beldemizde yer alan restaurant ve lokantalarda hizmetinize sunulan lezzetli Tosmur yemeklerimiz sayesinde Tosmur beldemiz mutfağına hayran kalacağınızı garanti etmekteyiz.

Tosmur beldemize geldiğinizde, lezzetli talaturlu kızartma yemeğimizden, ünlü gülüklü çorbamızdan, birbirinden değişik tatlara sahip olan etli yemek türlerimizden, birbirinden güzel sebzeli yemek türlerimizden, birbirinden güzel pilavlı yemek türlerimizden afiyetle tadabilmektesiniz.

Tosmur'da Nereleri Görebilirim?

Tosmur beldemize geldiğinizde birçok muhteşem alanları da görebilir ve hatıra resimlerinizi çektirebilmektesiniz. Antalya ilimizin en gözde tatil bölgelerinden biri olan Alanya ilçemizde yer alan Tosmur beldemizde tatil yapmaya karar verdiğinizde beldemiz sınırları içerisinde yer alan Alanya Kalemizi, Alanya Müzemizi, görkemli Alanya Fenerimizi ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Tosmur'da Başka Neler Yapabilirim?

Alanya ilçemizin gözde tatil merkezi olan Tosmur beldemize geldiğinizde ayrıca beldemiz merkezinde yer alan eşsiz deniz ve kumsal aktivitelerine katılabilir ve beldemizi ziyaret eden birçok yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından tercih edilen keyifli tüplü deniz dalış aktivitesine katılabilmektesiniz.

Birçok özelliklere sahip olması sayesinde her yıl yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından tercih edilen ve Alanya ilçemizin en güzel tatil alanlarından biri olan Tosmur beldemizi daha yakından görmeniz açısından sizleri beldemize davet etmekteyiz.

Antalya Tosmur Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi 

Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Tosmur Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

Antalya Havalimanı Tosmur


Seaport Hotel  Transfer,

Kaptan Hotel  Transfer, 

Temiz Hotel  Transfer,

Park Hotel  Transfer,

Ergün Hotel  Transfer,

Narcis Apart  Transfer,

Perla Apart  Transfer,

Güvenir Hotel  Transfer,

Güler Hotel  Transfer,

Cemal Bey Hotel  Transfer,

M.C.A Marquis Hotel  Transfer,

Hotel La Mosae  Transfer,

Özbudak Hotel  Transfer,

Alanya Hotel Midi  Transfer,

En Vie Beach Hotel  Transfer,

Sun Hotel  Transfer,

Alanya Büyük Hotel  Transfer,

Hotel Boulevard  Transfer,

Panorama Hotel  Transfer,

Maren Beach Apart Otel   Transfer,

Güneş Beach Otel  Transfer,

Çimen Hotel  Transfer,

Nergiz Hotel  Transfer,

International Hotel  Transfer,

Club Big Blue Suite Hotel  Transfer,

Sultan Keykubat Hotel  Transfer,

Wien Hotel  Transfer,

Okan Tower Apart  Transfer,

Orient Suit Hotel  Transfer,

Grand Horizon Apart Otel  Transfer,

North Point Hotel  Transfer,

Resitalya Hotel  Transfer,

Rosella Hotel  Transfer,

Blue Dream Hotel  Transfer,

Sempati Apart  Transfer,

Parador Apart  Transfer,

Şükrü Bey Apart Hotel  Transfer,

İpek Apart  Transfer,

Green Garden City Hotel  Transfer,

Elysee Hotel  Transfer,

Lavinia Apart & Hotel  Transfer,

Arsi Apart Alanya  Transfer,

Merhaba Hotel  Transfer,

Parador Beach Hotel  Transfer,

Monart Hotel  Transfer,

Banana Beach Hotel  Transfer,

Konak Hotel Alanya  Transfer,

Residence Anfora Hotel  Transfer,

Milennium Park Alanya  Transfer,

Ananas Hotel  Transfer,

Blue Sky Hotel & Suites  Transfer,

Enki Hotel  Transfer,