Belek'te Gezilecek Yerler


Belek'te Gezilecek Yerler

Yeşilin mavi tonları ile birleştiği, harika çam ve fıstık ağaçları ile bezeli olan ve harikulade bir kıyı şeridine sahip olan Belek, son zamanlarda özellikle golf meraklılarının da oldukça rağbet ettiği bir ilçe olmaktadır. En yüksek kalite standartlarını sağlayan dünyanın en lüks otellerinden bazılarına da ev sahipliği yapan Belek ilçemiz, turizmin gözdesi olarak kabul görmekte ve tatil severlere unutulmaz bir tatil imkanı sunmaktadır. Belek’e Antalya Terminalinden veya Havaalanından otobüs ya da minibüslerle ulaşabilirsiniz veya bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde konforlu bir şekilde transfer hizmetı sunmaktayız. 


Belek görülecek yerler arasında golf tesisleri de bulunmakta. Uluslararası standartlarda golf kulüplerine ve tesislerine sahip olan bölge, dünyaca ünlü golfçülerin tercih ettiği yerler arasında gelmekte. Tün bunların yanında, çok farklı kuş türlerine ev sahipliği yapan ve bir doğa harikası olarak kabul edilen Kurşunlu Şelalelerini de görmenizi mutlaka tavsiye ederiz. Şelalenin arkasında gizli olan mağara, ziyaretçilerini bir gizem dünyasına davet etmekte.

Belek, her yıl on binlerce turisti yalnızca doğal güzellikleri ve tarihi ile değil, aynı zamanda her yıl Haziran ayında yapılan Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali ile de ilgi çekmekte. Bu festivalde sanata, kültüre ve görsel performanslara sergilenmektedir. Ayrıca yaz boyunca Aspendos Antik Tiyatrosunda da oldukça farklı etkinlikler, şovlar ve festivaller organize edilmekte tam anlamıyla antalya geldiğinizde mutlaka belek'e gelmeyi ihmal etmeyin.

ETİKETLER

Belek Transfer Belek Havalimanı Transfer belek tatil belek