Havalimanı Belek Transfer


Havalimanı Belek Transfer

Havalimanı - Belek Transferleri

Transfer CLK Birbirinden konforlu araç taşımacılığı ile titiz, güvenilir ve profesyonel hizmet vermekteyiz.

Antalya Havalimanı – Belek VİP Taşımacılık özel deneyimli şöförlerimiz ile kaliteli ve rahat bir seyahat deneyimi sunmaktadır.  Antalya Havalimanı – Belek arası yapılacak seyahatte size uygun saat ve konforda ulaşımınızı sağlamayı temel ilke edinmiştir. Transfer CLK ile gitmek istediğiniz Otelin kapısına kadar sizin ulaşımınızı sağlamaktadır.

Belek – Havalimanı Arası Ulaşım Kaç Km'dir?

ANTALYA HAVALİMANI – BELEK Arası 36 km uzaklıktadır.  Antalya Havalimanı - Belek arası mesafe süre olarak yaklaşık 49 dakika sürmektedir.  

Serik Caddesine bağlı D400 Karayolu üzerinden Köprü Başı Caddesine geçiş yapılmaktadır. Daha sonra Atatürk Caddesi yönünde devam edilerek Acısu Caddesinde devam edilip Antalya Belek yerine ulaşmış olucaksınız.

Belek – Antalya Havalimanı Belek Transferleri

Antalya Belek Transfer – Antalya Havalimanı Transferin  en ucuzu Transfer CLK

Antalya Havalimanına inen tüm İç Hat uçuşları için servis düzenlenmektedir. Dış Hat yolcuları, İç Hatlara gelerek araçlarımızdan faydalanabilirler.

Fiyatımız her şey dahil olup 90 TL den başlayan fiyatlarla bu kaliteli ve konforlu yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Zam yapıyor musunuz?

Zam oranları fiyatta sahip olmaktadır. Ancak havalimanı giriş-çıkış ücretlerine genel anlamda zam yapılırsa fiyatta değişim olacaktır.

Belek'te Gezilecek Yerler

Belek Akdeniz bölgesi’nin diğer yerlerinden ayıran özelliği ise doğal dengesine zarar verilmeden düzenlenmesidir. Bu yüzden diğer yerlere göre daha temiz ve ferah bir doğa güzelliğine sahiptir. Serik ilçesinin bir köyü olmasına rağmen yaz aylarında büyük açıda ziyaretçi görmektedir. Bu doğal güzelliğin, Belek Köyünde adı çok kullanılan çam ve okaliptüs ağaçlarının muazzam kokusu ile büyüleyici bir yer haline gelmiştir. Bu yüzden Türk turizminin en önemli merkezlerinden biri haline gelmistir. Belek’in bu doğal güzelliğini gözle görebilmek için size bir gezilmesi gereken yerlerin listesini yaptık.

DİNLER BAHÇESİ

Belek denince akla ilk gelen kesimlerden biri olan DİNLER BAHÇESİ  yüzyıllardır üç farklı dine ev sahipliği yapan bir tarihi ibadet yeridir. İçerisinde bulunan  Cami, kilise ve sinagog, bu üçünün bir bahçede birleşmesi de insanların bir arada ibadetlerini gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır. 

ASPENDOS TİYATROSU

Belek köyünün en önemli tarihi yapısı olan Aspendos Tiyatrosu 15.000 kişilik bir seyirci kapasitesi ile antik zamanların en büyük eserinden biri olmayı başarmıştır.

PERGE ANTİK KENTİ

Yol üzerinde mozaik desenlerin büyüleyici güzelliklerine kapıldığınızda kendinizi Perge Antik Kentinde bulabilirsiniz. Eski zamanların Pamfilya’nın başkenti halinde önemli bir yere sahip antik hamamları akropolisi ve şehir meydanı olarak kullanılan agorayı ziyaret edebilirsiniz.

ANTALYA HAVALİMANI – BELEK Transferleri ile bu tarihi yeri gezebilirsiniz.

Belek konaklamalarınız esnasında özel tur ve gezi ihtiyaçlarınızda Transfer CLK firmamız aynı konfor ve kalite ile hizmetinizdedir.

Antalya Havalimanı Belek Transfer lerinizde her zaman en son model araçlarımızda hizmet vermeye hazırız.

https://www.transferclk.com/antalya-havalimani-belek-transfer  7/24 yanınızdayız.

ETİKETLER

Belek Transfer Antalya Belek Transfer Havalimanı Belek Transfer Antalya Havalimanı Belek Transfer