Hakkımızda

Hakkımızda


 Transfer CLK Antalya Havalimanı transfer  firması olarak 2006 kuruluş tarihinden buyana gerek internet dünyası üzerinden ve gerekse de Antalya havalimanı üzerinden çok uygun fiyat tarifeleri üzerinden transfer hizmetleri sunmaktayız. Bünyemizde yer verdiğimiz profesyonel ve saygın Antalya havalimanı transfer şöförlerimiz ve araç filomuz sayesinde yerli ve yabancı tatilcilerimize Antalya  transfer hizmetlerimizde kusursuz bir şekilde hizmetler sunmaktayız.

Günün her saati ve haftanın yedi günü kesintisiz olarak online Antalya havalimanı transfer hizmetleri sunmakta olup, müşteri destek hizmetlerimiz sayesinde Antalya ilimizde tatil yapmak isteyen yerli ve yabancı tatilcilerimize transfer hizmetlerinde kesintisiz bir şekilde destek hizmetleri sunmaktayız.

Kuruluş dönemlerimizden buyana kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşamakta olup bu sayede müşterilerimiz tarafından takdir mesajları almanın mutluluğunu yaşamaktayız. Antalya  transfer hizmetlerinde titizliğe önem vermemiz sayesinde Antalya ilimizin en prestijli online Antalya transfer firması olmanın ayrıca sevincini yaşamaktayız.

  Müşterilerimize eksiksiz bir biçimde Antalya  havalimanı transfer hizmetleri sunabilmek açısından bünyemizde son model araç filosuna yer vererek ayrıca kaliteli servis hizmetlerine de sahip olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Ülkemizin dört bir   yanından gelen tatilcilerimiz ve doğrudan yurtdışından gelen tatilcilerimiz tarafından tercih   edilmenin sevincini ve onurunu yaşamaktayız.

Kaliteli ve güvenilir Antalya havalimanı transfer hizmetlerinde lider olan  Transfer  CLK online Antalya Transfer firmamız sayesinde tercihiniz doğrultusunda   doğrudan internet dünyası üzerinden veya Antalya havalimanı üzerinden Antalya transfer   rezervasyonlarınızı müşteri hizmetleri destek personelimize yaptırabilir ve ödemelerinizi de tercihiniz doğrultusunda nakit veya kredi kartınızdan yapabilirsiniz.